Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Ευχή 1

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

Πόσο εισαι;

Κάνω σχεδόν τα πάντα για τα τα νιώσω τους βάζω μουσική τίποτα τρωω σοκολάτα τίποτα κοντεύω ζαχαρο να πάθω

Πριν 15 μερες που τα είδα ήταν φυσιολογικά μεγαλώνουν όλα παίρνουν γραμμάρια τι να έχει αλλάξει προσεχω πάρα πολύ

Ειμαι 17 εβδομαδων κοριτσακι μου!

Δεν ξερω αν παιζει ρολο για μενα αυτη ειναι η δευτερη εγκυμοσυνη, απο την πρωτη εγκυμοσυνη εχω ενα αγγελακι ψηλα στον ουρανο να με προστατευει..

Λογικο ειναι να ανησυχεις οπως ολες μας αλλα σκεψου θετικα...

Μια χαρα ειναι τα μπεμπακια σου.. Και θα να νιωθεις οσο περναει ο καιρος ακομα πιο εντονα.. Ειναι μικρουλια μωρε τα καημενουλια και γι αυτο νιωθεις μονο πεταρισμα στην κοιλιτσα σου


Nv6Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν άντεξα και πήρα το γιατρό τηλεφωνο και του είπα ότι δεν αισθάνομαι τίποτα και μου είπε από 19 20 εβδομάδες θα αρχίσω να αισθάνομαι.

Σε δυο βδομαδες δεν θα πιστεύεις και η ιδια γιατι ανησυχούσες, θα φας αρκετα κλωτσιδια χ 6 ποδια. Το θεμα ειναι πως θα κοιμασαι αργοτερα που θα σου εχουν κανει μπαλα ποδοσφαίρου την κοιλιτσα σου.

Εγω το ένιωσα στις 19 εβδομαδες αμυδρά αλλα στις 20 για τα καλα.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε δυο βδομαδες δεν θα πιστεύεις και η ιδια γιατι ανησυχούσες, θα φας αρκετα κλωτσιδια χ 6 ποδια. Το θεμα ειναι πως θα κοιμασαι αργοτερα που θα σου εχουν κανει μπαλα ποδοσφαίρου την κοιλιτσα σου.

Εγω το ένιωσα στις 19 εβδομαδες αμυδρά αλλα στις 20 για τα καλα.

Χαχα πολύ καλό!!!!

Τι μου θύμισες τώρα......Ο μικρός μου γιος νομίζει οτι μες στην κοιλιά μου το μωρό παίζει με μπάλα μπασκετ και ποδόσφαιρο....


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Σε δυο βδομαδες δεν θα πιστεύεις και η ιδια γιατι ανησυχούσες, θα φας αρκετα κλωτσιδια χ 6 ποδια. Το θεμα ειναι πως θα κοιμασαι αργοτερα που θα σου εχουν κανει μπαλα ποδοσφαίρου την κοιλιτσα σου.

Εγω το ένιωσα στις 19 εβδομαδες αμυδρά αλλα στις 20 για τα καλα.

Μακάρι να αρχίσουν και να μην με αφήνουν σε ησυχία θα μου φτάνει που εκείνα θα είναι καλά όλες οι μανουλες αυτό θέλουμε


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μακάρι να αρχίσουν και να μην με αφήνουν σε ησυχία θα μου φτάνει που εκείνα θα είναι καλά όλες οι μανουλες αυτό θέλουμε

Μια χαρα ειναι τα μωρα σου θα το δεις και αυριο στον γιατρο, ειναι μικρούλια ακομα θα τα νιώσεις πολυ πολυ καλα σε λιγο πιστεψε με! Θα μας τα λες και μονη σου.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι τα μωρα σου θα το δεις και αυριο στον γιατρο, ειναι μικρούλια ακομα θα τα νιώσεις πολυ πολυ καλα σε λιγο πιστεψε με! Θα μας τα λες και μονη σου.

Μακάρι να είναι όπως τα λες!


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια γυρίσαμε από την γιατρό!!!!όλα καλά λοιπόν με το μωράκι μου κ πια είμαστε σίγουροι ότι είναι μπέμπης με τα όλα του!!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια γυρίσαμε από την γιατρό!!!!όλα καλά λοιπόν με το μωράκι μου κ πια είμαστε σίγουροι ότι είναι μπέμπης με τα όλα του!!!!

Τελεια νέα πάντα ευχάριστα!!!!


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Άδικα με είχε πιάσει το άγχος τα μωρακια μου είναι πολύ καλά μεγαλώνουν παίρνουν πολλά γραμμάρια και ο υπέρηχος με έβγαζε μια εβδομάδα παραπάνω από ότι είμαι σε 2 εβδομάδες β επιπέδου

Πάντα όλες να έχουμε ευχάριστα νέα από τα μωρακια μας!!!

Σας φιλώ

Καλό βράδυ


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια μου..τι ωραια που εχετε ολες καλα νεα φτου φτου...Λενια ...νομιζω πως ειναι στην εγκυμοσυνη τελικα...εμενα ειναι το 3παιδακι κ δεν το νιωθω ακομη...κ ειμαι κ λεπτουλα..ισως ειναι αυτο που λενε τα αλλα κοριτσια..ειναι ηρεμα...καλο ειναι αυτο..για το μελλον χαχαχα...η Αλικη ηταν ζωηρη απο την κοιλια κ ακομη την πιστη μογ βγαζει...

Αναστασια μου κ εγω πονουσα σε ολες τις εγκυμοσυνες ειναι στον οργανισμο μαλλον...

Ειχα αιμορραγία και πηγα στον γιατρο σημερα μου ειπε πως λογο της πολυ συντομης νεας εγκυμοσυνης συν το οτι τρεχω κι εγω ολη μερα χωρις καμια βοηθεια κραταω την μικρη συνεχεια στα χερια(ειπαμε ειναι πολυ ζουζουνα κ γκρινιαζει..ειναι αγκαλιτσας)..μενουμε στον 2ρο..κ ανεβοκατεβαζω καροτσι(δεν εχει καπου αποθηκη η κατι..κ κλεβουν αν το αφησεις πισω απο την εξωπορτα)...ε ειναι κ διοροφο το σπιτι κ δωστου πανω κατω με την μικρη... παμε για αποβολη.. μου ειπε πως αν δεν κατσω στο κρεβατι για 10μερες τουλαχιστον μου το υπογραφει πως παει το νινι...τρομαξε ο μπαμπας μας πολυ...κ τωρα μερακομισα στο σαλονι με το μωρο..απαγορευεται λεει να την σηκωνω ...βραστα ..φιλεναδες..μου εδωσε βεβαια φαρμακα αλλα οι συσπασεις πανε κ ερχονται.. μας εκοψε κ τον ερωτα για τουλαχιστον 2μηνες..κ ειμαστε μια ωραια ατμόσφαιρα χααχαχα θα χαρμανιασουμε χαχχαχαχα αλλα δεν πειραζει...χαλαλι..τουλαχιστον η αυχενικη ηταν καλη 1/15.000μας βγηκε αλλα μου ειπε να κανω κ το α τεστ ..ειναι αλλο λεει απο την αυχενικη ???....

Λενιω..παντως μπραβο μεγαλο κουραγιο σου ευχομαι..πως το νιωθεις που θα εχεις 3μωρακια ταυτοχρονα? ..μονο ουαου μπορει κανεις να πει :):P ολα καλα θα πανε για ολες μας..θα δειτε φιλια πολλα..


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου..τι ωραια που εχετε ολες καλα νεα φτου φτου...Λενια ...νομιζω πως ειναι στην εγκυμοσυνη τελικα...εμενα ειναι το 3παιδακι κ δεν το νιωθω ακομη...κ ειμαι κ λεπτουλα..ισως ειναι αυτο που λενε τα αλλα κοριτσια..ειναι ηρεμα...καλο ειναι αυτο..για το μελλον χαχαχα...η Αλικη ηταν ζωηρη απο την κοιλια κ ακομη την πιστη μογ βγαζει...

Αναστασια μου κ εγω πονουσα σε ολες τις εγκυμοσυνες ειναι στον οργανισμο μαλλον...

Ειχα αιμορραγία και πηγα στον γιατρο σημερα μου ειπε πως λογο της πολυ συντομης νεας εγκυμοσυνης συν το οτι τρεχω κι εγω ολη μερα χωρις καμια βοηθεια κραταω την μικρη συνεχεια στα χερια(ειπαμε ειναι πολυ ζουζουνα κ γκρινιαζει..ειναι αγκαλιτσας)..μενουμε στον 2ρο..κ ανεβοκατεβαζω καροτσι(δεν εχει καπου αποθηκη η κατι..κ κλεβουν αν το αφησεις πισω απο την εξωπορτα)...ε ειναι κ διοροφο το σπιτι κ δωστου πανω κατω με την μικρη... παμε για αποβολη.. μου ειπε πως αν δεν κατσω στο κρεβατι για 10μερες τουλαχιστον μου το υπογραφει πως παει το νινι...τρομαξε ο μπαμπας μας πολυ...κ τωρα μερακομισα στο σαλονι με το μωρο..απαγορευεται λεει να την σηκωνω ...βραστα ..φιλεναδες..μου εδωσε βεβαια φαρμακα αλλα οι συσπασεις πανε κ ερχονται.. μας εκοψε κ τον ερωτα για τουλαχιστον 2μηνες..κ ειμαστε μια ωραια ατμόσφαιρα χααχαχα θα χαρμανιασουμε χαχχαχαχα αλλα δεν πειραζει...χαλαλι..τουλαχιστον η αυχενικη ηταν καλη 1/15.000μας βγηκε αλλα μου ειπε να κανω κ το α τεστ ..ειναι αλλο λεει απο την αυχενικη ???....

Λενιω..παντως μπραβο μεγαλο κουραγιο σου ευχομαι..πως το νιωθεις που θα εχεις 3μωρακια ταυτοχρονα? ..μονο ουαου μπορει κανεις να πει :):P ολα καλα θα πανε για ολες μας..θα δειτε φιλια πολλα..

dudu να προσέχεις είναι άδικο να συμβεί κούφια η ώρα κάτι άσχημο φαντάζομαι είναι δύσκολο με τη μικρούλα σου αλλά αν γινόταν να έχεις κάποια βοήθεια να μην κουράζεσαι και να κάνεις αυτό που είπε ο γιατρός ξεκούραση

Με 3 μωράκια νιωθω απέραντη ευτυχία και ανυπομονώ να τα πάρω στην αγκαλια μου

Εύχομαι σε όλες μας να πανε τέλεια και να έχουμε γερά μωράκια!!!!


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου..τι ωραια που εχετε ολες καλα νεα φτου φτου...Λενια ...νομιζω πως ειναι στην εγκυμοσυνη τελικα...εμενα ειναι το 3παιδακι κ δεν το νιωθω ακομη...κ ειμαι κ λεπτουλα..ισως ειναι αυτο που λενε τα αλλα κοριτσια..ειναι ηρεμα...καλο ειναι αυτο..για το μελλον χαχαχα...η Αλικη ηταν ζωηρη απο την κοιλια κ ακομη την πιστη μογ βγαζει...

Αναστασια μου κ εγω πονουσα σε ολες τις εγκυμοσυνες ειναι στον οργανισμο μαλλον...

Ειχα αιμορραγία και πηγα στον γιατρο σημερα μου ειπε πως λογο της πολυ συντομης νεας εγκυμοσυνης συν το οτι τρεχω κι εγω ολη μερα χωρις καμια βοηθεια κραταω την μικρη συνεχεια στα χερια(ειπαμε ειναι πολυ ζουζουνα κ γκρινιαζει..ειναι αγκαλιτσας)..μενουμε στον 2ρο..κ ανεβοκατεβαζω καροτσι(δεν εχει καπου αποθηκη η κατι..κ κλεβουν αν το αφησεις πισω απο την εξωπορτα)...ε ειναι κ διοροφο το σπιτι κ δωστου πανω κατω με την μικρη... παμε για αποβολη.. μου ειπε πως αν δεν κατσω στο κρεβατι για 10μερες τουλαχιστον μου το υπογραφει πως παει το νινι...τρομαξε ο μπαμπας μας πολυ...κ τωρα μερακομισα στο σαλονι με το μωρο..απαγορευεται λεει να την σηκωνω ...βραστα ..φιλεναδες..μου εδωσε βεβαια φαρμακα αλλα οι συσπασεις πανε κ ερχονται.. μας εκοψε κ τον ερωτα για τουλαχιστον 2μηνες..κ ειμαστε μια ωραια ατμόσφαιρα χααχαχα θα χαρμανιασουμε χαχχαχαχα αλλα δεν πειραζει...χαλαλι..τουλαχιστον η αυχενικη ηταν καλη 1/15.000μας βγηκε αλλα μου ειπε να κανω κ το α τεστ ..ειναι αλλο λεει απο την αυχενικη ???....

Λενιω..παντως μπραβο μεγαλο κουραγιο σου ευχομαι..πως το νιωθεις που θα εχεις 3μωρακια ταυτοχρονα? ..μονο ουαου μπορει κανεις να πει :):P ολα καλα θα πανε για ολες μας..θα δειτε φιλια πολλα..

βρε κορίτσι μου...να προσέχεις!!!Κάνε ότι σ λέει ο γιατρός κ όλα θα πάνε καλά!!!κρίμα είναι να συμβεί τπτ κακό.

λενια μου είδες που ανησυχουσες μωρέ..όλα σούπερ είναι μπράβο κοριτσάκι μου!!

ααα..δεν σας είπα Β επιπέδου κλείσαμε για τις 4/11/16


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσι μου...να προσέχεις!!!Κάνε ότι σ λέει ο γιατρός κ όλα θα πάνε καλά!!!κρίμα είναι να συμβεί τπτ κακό.

λενια μου είδες που ανησυχουσες μωρέ..όλα σούπερ είναι μπράβο κοριτσάκι μου!!

ααα..δεν σας είπα Β επιπέδου κλείσαμε για τις 4/11/16

Ναι κοριτσάκι μου άδικα ανησυχούσα δεν ξέρω τι παθαίνω και με πιάνει άγχος

Με το καλο η β επιπέδου εγώ σε δύο εβδομάδες


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...