Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

Ναι κοριτσάκι μου άδικα ανησυχούσα δεν ξέρω τι παθαίνω και με πιάνει άγχος

Με το καλο η β επιπέδου εγώ σε δύο εβδομάδες

ωραία με το καλό λοιπόν!!!!εγώ σε 3 βδομάδες είναι...μια χαρά κοντά...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι κοριτσάκι μου άδικα ανησυχούσα δεν ξέρω τι παθαίνω και με πιάνει άγχος

Με το καλο η β επιπέδου εγώ σε δύο εβδομάδες

Ειναι λογικο να μας πιανει αγχος, μετα απο τοση ταλαιπωρια να τα πιάσουμε τι πιο λογικο να αγχωθουμε με το παραμικρό και μεταξυ μας καλυτερα να ειμαστε υποχόνδριες γι αυτο πληρωνουμε τους γιατρους!

Ολα καλα δοξα το θεο, σε λιγο θα τα νιωθεις να κανουν σαν ψαράκια περα δώθε και θα κλωτσάνε τι χαριτωμένα που θα ειναι! Εμενα η δικια μου πηρε θεση και δινει κλωτσιες στα πλευρα μου η γλυκουλα μου.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου..τι ωραια που εχετε ολες καλα νεα φτου φτου...Λενια ...νομιζω πως ειναι στην εγκυμοσυνη τελικα...εμενα ειναι το 3παιδακι κ δεν το νιωθω ακομη...κ ειμαι κ λεπτουλα..ισως ειναι αυτο που λενε τα αλλα κοριτσια..ειναι ηρεμα...καλο ειναι αυτο..για το μελλον χαχαχα...η Αλικη ηταν ζωηρη απο την κοιλια κ ακομη την πιστη μογ βγαζει...

Αναστασια μου κ εγω πονουσα σε ολες τις εγκυμοσυνες ειναι στον οργανισμο μαλλον...

Ειχα αιμορραγία και πηγα στον γιατρο σημερα μου ειπε πως λογο της πολυ συντομης νεας εγκυμοσυνης συν το οτι τρεχω κι εγω ολη μερα χωρις καμια βοηθεια κραταω την μικρη συνεχεια στα χερια(ειπαμε ειναι πολυ ζουζουνα κ γκρινιαζει..ειναι αγκαλιτσας)..μενουμε στον 2ρο..κ ανεβοκατεβαζω καροτσι(δεν εχει καπου αποθηκη η κατι..κ κλεβουν αν το αφησεις πισω απο την εξωπορτα)...ε ειναι κ διοροφο το σπιτι κ δωστου πανω κατω με την μικρη... παμε για αποβολη.. μου ειπε πως αν δεν κατσω στο κρεβατι για 10μερες τουλαχιστον μου το υπογραφει πως παει το νινι...τρομαξε ο μπαμπας μας πολυ...κ τωρα μερακομισα στο σαλονι με το μωρο..απαγορευεται λεει να την σηκωνω ...βραστα ..φιλεναδες..μου εδωσε βεβαια φαρμακα αλλα οι συσπασεις πανε κ ερχονται.. μας εκοψε κ τον ερωτα για τουλαχιστον 2μηνες..κ ειμαστε μια ωραια ατμόσφαιρα χααχαχα θα χαρμανιασουμε χαχχαχαχα αλλα δεν πειραζει...χαλαλι..τουλαχιστον η αυχενικη ηταν καλη 1/15.000μας βγηκε αλλα μου ειπε να κανω κ το α τεστ ..ειναι αλλο λεει απο την αυχενικη ???....

Λενιω..παντως μπραβο μεγαλο κουραγιο σου ευχομαι..πως το νιωθεις που θα εχεις 3μωρακια ταυτοχρονα? ..μονο ουαου μπορει κανεις να πει :):P ολα καλα θα πανε για ολες μας..θα δειτε φιλια πολλα..

Kαλο κουράγιο.. Πόσο σε καταλαβαίνω τα έχω περάσει... Όσο και να σου πώ ξεκουράσου, έχεις κ συ πολλάαααααααααα!!!!


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια με το καλό να κρατήσετε αγκαλιά τα μωράκια σας. Μπήκα για το κοριτσι που ρώτησε για καλό γιατρό στο Αλεξάνδρας Δασκαλάκης στον προτιμώ χωρίς δεύτερη σκέψη Όχι μόνο γιατί είναι ο γιατρός μου αλλά κι εγώ στο χώρο της υγείας εργάζομαι και γνωρίζω αρκετά καλή δύναμη σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Κουκλα με τα 3δυμακια ψαχνωντασ για διπλο καροτσακι επεσα πανω σε αυτο το τριπλο καροτσακι ευκαιρια απο1000 ευρω το δινουν 250..ισως σε ενδιαφερει για δες..το ειδα κ σε σκεφτηκα..


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαθήκατε όλες? Είστε καλά?

Καλα ειμαστε κοπελα μου δοξα το θεο απλα πιστευω ολες μας τρωει η ρουτινα...Εσυ πως εισαι;Εγω ειχα λιγους σφαχτες αυτες τις μερες κατω δεξια τωρα τι μπορει να ειναι δεν ξερω...μπορει και απο την προηγουμενη καισαρικη...Περιμενω να περασουν οι μερες να παω για β επιπεδου ,εκλεισα ραντεβου για της 22 νοεμβρη..λιγο αργα μου φανηκε αλλα τι να κανω ...υπομονηηηη...αυταααααα:D:DΕυχομαι ολες να ειστε καλα περιμενουμε νεα σας!


6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαθήκατε όλες? Είστε καλά?

Μια χαρά κοριτσάκι μου εσύ πως είσαι??τα υπόλοιπα κορίτσια???

εμείς καλά είμαστε,ο μικρός κλωτσάει ευτυχώς φουλ,οπότε καταλαβαίνω ότι όλα πάνε σούπερ...έχω Β επιπέδου την Παρασκευή που θα είμαι 20+3...αλήθεια εσείς σε ποια βδομάδα σας είπε να κάνετε??στον 1ον γιο μου το είχα κάνει 22η με 23η ,τώρα ήθελε 20η με 21η η άλλη η γιατρός που έχω...για Η πρώτη έχει φύγει στο εξωτερικό.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλά και γω. Το μωρό είναι ζωηρότατο και αυτό, όπως και τα προηγούμενα.. Κάπως ηρέμησα με την απάντηση της αμνιο, απλά τώρα έχουμε και τη Β επιπ..Πέμπτη θα πάω στο γιατρό και θα μου πει πότε να την κάνουμε. κατά τα άλλα πολύς πόνος στην κοιλιά.. Όπως πάντα δλδ..Θα σταματήσει που θα πάει.Κάναμε ήδη τη μισή διαδρομή, αλλά έχουμε ακόμη δρόμο. Εσείς καλά?


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Καλά και γω. Το μωρό είναι ζωηρότατο και αυτό, όπως και τα προηγούμενα.. Κάπως ηρέμησα με την απάντηση της αμνιο, απλά τώρα έχουμε και τη Β επιπ..Πέμπτη θα πάω στο γιατρό και θα μου πει πότε να την κάνουμε. κατά τα άλλα πολύς πόνος στην κοιλιά.. Όπως πάντα δλδ..Θα σταματήσει που θα πάει.Κάναμε ήδη τη μισή διαδρομή, αλλά έχουμε ακόμη δρόμο. Εσείς καλά?

Κ εμείς καλά...έχω τον γιο μου από Πέμπτη με λαρυγγιτιδα αλλά ευτυχώς έχει λίγο βήχα ακόμα,που θα του δώσω σιρόπι για να του φύγει κ αυτός.κατά τα άλλα μια χαρά...ανυπομονώ για την Παρασκευή.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...