Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΧΗΜΕΙΑΣ


Recommended Posts

1) Φυσικός, παραδίδει ιδιαίτερα μαθήματα Φυσικής - Μαθηματικών - Χημείας σε προσιτές τιμές.

10 ευρώ / 1 ώρα σε μαθητές Λυκείου / ΕΠΑΛ/Γυμνασίου/Δημοτικού.

8 ευρώ / 1 ώρα για μάθημα μέσω skype.

Μοιράζονται προσωπικές δωρεάν σημειώσεις σε κάθε μαθητή σε έντυπη και σε ηλεκτρονική μορφή.

Επίσης γίνονται δεκτά και γκρουπ 2/3 ατόμων με χαμηλότερη τιμή ανά άτομο.

Υπάρχει μεγάλη ευελιξία στις ώρες μαθημάτων.

Ο σκοπός μου είναι οι μαθητές μου να μάθουν και να πετύχουν το σκοπό τους.

Τηλ επικοινωνίας: 6983246489

Εξυπηρετούνται όλες οι περιοχές της Αττικής.

2)Πτυχιούχος Χημικός Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, παραδίδει ιδιαίτερα μαθήματα Χημείας - Φυσικής - Βιολογίας - Μαθηματικών σε μαθητές Δημοτικού/Γυμνασίου/Λυκείου/ΕΠΑΛ.

10 ευρώ / ώρα

τηλ επικοινωνίας 6983246489

Εξυπηρετούνται όλες οι περιοχές της Αττικής

Προσπαθούμε επίσης να ανεβάζουμε δωρεάν υλικό για όλες τις τάξεις του Γυμνασίου & του Λυκείου στο http://physics-lessons.blogspot.gr/ (μέχρι στιγμής έχουμε 27 αναρτήσεις, οι περισσότερες με παλιά θέματα, θεωρίες κτλ και θα ακολουθήσουν περισσότερες). Θα χαρούμε πολύ είτε να συνεργαστούμε είτε να ακολουθείτε το blog μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...