Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Απριλιου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, crochetmania είπε:

κοριτσια μου γεννησα!!!! 7-3 γεννηθηκε η μικρουλα μας 1950 γραμμ!! εγω σημερα βγηκα η μικρη εμεινε στην μοναδα μεχρι να παει 2200-2300 ειμαστε ξετρελαμενοι

να σου ζησειιιιιιιι ..... με το καλι να την παρετε σπίτι σας ..... καλους θηλασμους ..... καλη ανατροφη 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, crochetmania είπε:

κοριτσια μου γεννησα!!!! 7-3 γεννηθηκε η μικρουλα μας 1950 γραμμ!! εγω σημερα βγηκα η μικρη εμεινε στην μοναδα μεχρι να παει 2200-2300 ειμαστε ξετρελαμενοι

Να σας ζησει!Γερη και καλοτυχη και εσυ σιδερενια!!!Με το καλο να μαζευτειτε ολοι στο σπιτι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μανουλες τι κάνετε??? 

εχθες πηγα στο γιατρο μιας και εχω μπει στον μηνα μου ..... το μωρο το βγαζει 3κιλα και εγω είμαι στα +15 .... εκανα και nst και όλα μια χαρα ..... ραντεβού την αλλη εβδομαδα ...... 

κοριτσιαααα φτανουμε στο τελος σιγα σιγα ..... 

Link to comment
Share on other sites

On 15/3/2017 at 7:13 ΠΜ, Φιλενια είπε:

μανουλες τι κάνετε??? 

εχθες πηγα στο γιατρο μιας και εχω μπει στον μηνα μου ..... το μωρο το βγαζει 3κιλα και εγω είμαι στα +15 .... εκανα και nst και όλα μια χαρα ..... ραντεβού την αλλη εβδομαδα ...... 

κοριτσιαααα φτανουμε στο τελος σιγα σιγα ..... 

Καλημεραααα!!!αντε με το καλο κοντευεις!!εγω 24/3 μπαινω στον μηνα μου και σημερα εχω γιατρο!!!μια χαρα ειναι το μωρακι σου!!θα χρις να τσιμπας!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ από μένα!!!!

Χθες έκανα κ εγώ NST κ όλα μια χαρά!Η μικρή μου είναι πολύ δραστήρια κ δεν έχω συσπασεις....Δε σταματάει να κουνιεται κ πλέον με πονάει!!!Την Τετάρτη όμως θα της τα πω ένα χεράκι από κοντά για όλο αυτό το χαμο που κάνει..... καθώς την Τετάρτη  γεννάμε!!!!!:mad::mad::mad:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Goldy87 είπε:

Γεια σας κ από μένα!!!!

Χθες έκανα κ εγώ NST κ όλα μια χαρά!Η μικρή μου είναι πολύ δραστήρια κ δεν έχω συσπασεις....Δε σταματάει να κουνιεται κ πλέον με πονάει!!!Την Τετάρτη όμως θα της τα πω ένα χεράκι από κοντά για όλο αυτό το χαμο που κάνει..... καθώς την Τετάρτη  γεννάμε!!!!!:mad::mad::mad:

με το καλοοο .. .. αντε και οταν γυρισεις σπιτι περιμένουμε την ιστορια της γεννας σου 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Goldy87 είπε:

Γεια σας κ από μένα!!!!

Χθες έκανα κ εγώ NST κ όλα μια χαρά!Η μικρή μου είναι πολύ δραστήρια κ δεν έχω συσπασεις....Δε σταματάει να κουνιεται κ πλέον με πονάει!!!Την Τετάρτη όμως θα της τα πω ένα χεράκι από κοντά για όλο αυτό το χαμο που κάνει..... καθώς την Τετάρτη  γεννάμε!!!!!:mad::mad::mad:

Μπαινουμε μια μια σε σειρααα!!!Με το καλο κοπελα μου!Να μας πεις νεα σου!!!με προκληση θα πας;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 hours ago, Φιλενια είπε:

με το καλοοο .. .. αντε και οταν γυρισεις σπιτι περιμένουμε την ιστορια της γεννας σου 

Σε ευχαριστώ!!!!Θα σας στείλω με την πρώτη ευκαιρία...

6 hours ago, Winter2017 είπε:

Μπαινουμε μια μια σε σειρααα!!!Με το καλο κοπελα μου!Να μας πεις νεα σου!!!με προκληση θα πας;;;

Αχ σε ευχαριστώ!Πάω με καισαρική γιαυτό και εχω κλείσει ημερομηνία!

Κορίτσια μου δεν το έχω συνειδητοποιησει ακόμα...Νιώθω ότι έχω πολύ καιρό μπροστά μου...Δε το πιστεύω ότι την άλλη εβδομάδα θα έχω το μωράκι  μου αγκαλιά...Αχ απ'τη μια ανυπομονώ κ από την άλλη έχω ένα σωρό φοβίες!!!Εσείς πως νιώθετε που πλησιάζει η ώρα??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Goldy87 είπε:

Σε ευχαριστώ!!!!Θα σας στείλω με την πρώτη ευκαιρία...

Αχ σε ευχαριστώ!Πάω με καισαρική γιαυτό και εχω κλείσει ημερομηνία!

Κορίτσια μου δεν το έχω συνειδητοποιησει ακόμα...Νιώθω ότι έχω πολύ καιρό μπροστά μου...Δε το πιστεύω ότι την άλλη εβδομάδα θα έχω το μωράκι  μου αγκαλιά...Αχ απ'τη μια ανυπομονώ κ από την άλλη έχω ένα σωρό φοβίες!!!Εσείς πως νιώθετε που πλησιάζει η ώρα??

η αληθεια είναι οτι και εγω εχω 3 μονο εβδομάδες.... αλλα νομιζω οτι ειναι στο πολυ μακρινό μελλον .... 

Link to comment
Share on other sites

καλε μανουλες χαθηκατε .... πως πατε ??? 

εμείς σήμερα εχουνε παλι γιατρο για nst ... και σκέφτομαι πολύ σοβαρα να αρχίσω το περπάτημα με ειχε βοηθησει πολυ στην πρώτη μου γέννα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καιρό είχα να μπω στο θεματάκι! 

crochetmania να σου ζήσει!! Γερή και τυχερή να είναι στη ζωή της! Ελπίζω μέχρι τώρα να είστε ήδη αγκαλίτσα! 

Goldy87 σήμερα γεννάς??? Με το καλό! Να παν όλα καλά και να χεις την ελ΄χιστη δυνατή ταλαιπωρία. 

Άντε κοριτσάκια και έρχεται ο μήνας μας, σιγά σιγά θα έρχονται το ένα μωράκι μετά το άλλο. 

Εγώ καλά είμαι, ήρεμη προς το παρόν, έχω και καιρό μπροστά μου βέβαια. Έχω τα πονάκια μου σε πλάτη, λεκάνη, πλευρά (μ' έχει ταράξει στην κλωτσιά!! ) αλλά ΟΚ, μες στο πρόγραμμα είναι αυτά. Με το ζάχαρο λίγο έχω θεματάκι, πλέον ανεβαίνει πολύ πιο εύκολα και πρέπει να κάνω ακόμα πιο αυστηρή διατροφή. Μου το χαν πει ότι όσο προχωράει η εγκυμοσύνη χειροτερεύει. Κάνω υπομονή, τι να κάνω; Δεν έμεινε πολύ πλέον. Τα nst θα τ αρχίσω μόλις μπω στον μήνα μου, κάθε εβδομάδα. Αυτά από μας. Τρέχω και για τις τελευταίες ετοιμασίες, κάνω και την γιόγκα μου και αναμένουμε. Πότε πέρασε  καιρός; 

  • Μου αρέσει 3

vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο εμας μανουλες!!!!πως περναει ο καιρος....

Εμεις ειμαστε 35w5d και σημερα πηγαμε στο γιατρο μας..ο μπομπιρας εχει παρει θεση ειναι ακομα ψηλα βεβαια...οι μετρησεις μας ειναι πολυ καλες κατο βαρος του μωρου ειναι 2750 κ εγω στα +14...πλησιαζει ο καιρος κοριτσια να κρατησουμε τα μωρακια μας!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...