Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Απριλιου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μανουλες γεννησαμε σημερα 7:30 το πρωι .... μια κουκλα 3300 ..... θηλαζουμε .... και ειμαι μες στην τρελη χαρα .... εύχομαι φτ σε ολες τις μανουλες και καλους θηλασμους 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Φιλενια είπε:

μανουλες γεννησαμε σημερα 7:30 το πρωι .... μια κουκλα 3300 ..... θηλαζουμε .... και ειμαι μες στην τρελη χαρα .... εύχομαι φτ σε ολες τις μανουλες και καλους θηλασμους 

Κοπελα μου να σας ζησει!!!!Να την δειτε οπως επιθυμειτε!Σιδερενια να εισαι και καλο θηλασμο να εχεις!!πολυ χαιρομαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2017 at 3:17 ΜΜ, Φιλενια είπε:

μανουλες γεννησαμε σημερα 7:30 το πρωι .... μια κουκλα 3300 ..... θηλαζουμε .... και ειμαι μες στην τρελη χαρα .... εύχομαι φτ σε ολες τις μανουλες και καλους θηλασμους 

Κοριτσάκι  μου να σας ζήσει η μπεμπουλα σας,να ναι πάντα γερή και  καλοτυχη!!!

Εμείς κορίτσια μεγαλωνουμε...Το κοριτσάκι μου έχει αρχίσει να έχει κολικους κ τα βράδια ξενυχταμε αλλά σε γενικές γραμμές όταν δεν.πονάει είναι ήσυχο μωράκι!Καμιά παλιά ξέρει κανένας γιατροσοφι για τους κολικους?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Goldy και Φιλενια, να σας ζήσουν τα ζουζούνια! Γερά και τυχερά να είναι στη ζωή τους! Γέννησε καμμία άλλη και το έχασα; 

Εγώ στην αναμονή.. πιστεύω νωρίς είναι ακόμα, για να δούμε.. ανυπομονώ να την γνωρίσω και προς το παρόν δεν έχω κανένα άγχος. Ευτυχώς είμαι και μια χαρά, εξακολουθώ να νιώθω ανάλαφρη και να κοιμάμαι σαν πουλάκι.

Εύχομαι σε όλες καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση, να χαίρεστε τα μωράκια σας όσες τα χετε στην αγκαλιά σας και με το καλό να τα υποδεχτούμε οι υπόλοιπες! 


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραα

κοριτσια σπασανε τα νερα κ γεννησα 14/4 ενα μπεμπακο 3150 και εχω λιωσει!

εχει πιασει στηθος και νομιζω εχουμε κανει καλη αρχη!ευχομαι στις μανουλες που ηδη γεννησαν να ειναι καλα και να χαιρονται τα παιδακια τους και στις μελλοντικες να ετοημαστουν να δουν το θαυμα της ζωης(με εεεεναν πονο)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 14/4/2017 at 11:32 ΠΜ, melitini81 είπε:

Καλημέρα!

Goldy και Φιλενια, να σας ζήσουν τα ζουζούνια! Γερά και τυχερά να είναι στη ζωή τους! Γέννησε καμμία άλλη και το έχασα; 

Εγώ στην αναμονή.. πιστεύω νωρίς είναι ακόμα, για να δούμε.. ανυπομονώ να την γνωρίσω και προς το παρόν δεν έχω κανένα άγχος. Ευτυχώς είμαι και μια χαρά, εξακολουθώ να νιώθω ανάλαφρη και να κοιμάμαι σαν πουλάκι.

Εύχομαι σε όλες καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση, να χαίρεστε τα μωράκια σας όσες τα χετε στην αγκαλιά σας και με το καλό να τα υποδεχτούμε οι υπόλοιπες! 

Αντε με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!!!Έτσι ένιωθα κ εγώ...μέχρι τέλους ήμουν αναλαφρη κ δεν έχασα λεπτό τον ύπνο μου!!!Είναι καλό που είσαι χαλαρή.. θα απολαύσεις τη γέννα σου!Με έναν πόνο εύχομαι κ να μας ενημερώσεις όταν με το καλό έρθει η ώρα!!!

 

4 hours ago, Winter2017 είπε:

Καλημεραα

κοριτσια σπασανε τα νερα κ γεννησα 14/4 ενα μπεμπακο 3150 και εχω λιωσει!

εχει πιασει στηθος και νομιζω εχουμε κανει καλη αρχη!ευχομαι στις μανουλες που ηδη γεννησαν να ειναι καλα και να χαιρονται τα παιδακια τους και στις μελλοντικες να ετοημαστουν να δουν το θαυμα της ζωης(με εεεεναν πονο)

Συγχαρητήρια!!!Να χαίρεσαι τον μπεμπακο σου κ να είναι  πάντα καλοτυχος...Το παιδί ήθελε να κάνετε όλοι μαζί Πάσχα !!!Μπράβο σου που θηλαζεις,όσες μπορουμε θεωρω πως ειναι το καλυτερο δωρο για τα μικρα μας!!!Γεννησες φυσιολογικά?Είχες εύκολη γέννα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Goldy87 είπε:

Αντε με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!!!Έτσι ένιωθα κ εγώ...μέχρι τέλους ήμουν αναλαφρη κ δεν έχασα λεπτό τον ύπνο μου!!!Είναι καλό που είσαι χαλαρή.. θα απολαύσεις τη γέννα σου!Με έναν πόνο εύχομαι κ να μας ενημερώσεις όταν με το καλό έρθει η ώρα!!!

 

Συγχαρητήρια!!!Να χαίρεσαι τον μπεμπακο σου κ να είναι  πάντα καλοτυχος...Το παιδί ήθελε να κάνετε όλοι μαζί Πάσχα !!!Μπράβο σου που θηλαζεις,όσες μπορουμε θεωρω πως ειναι το καλυτερο δωρο για τα μικρα μας!!!Γεννησες φυσιολογικά?Είχες εύκολη γέννα?

Ευχαριστωω να ειστε κ εσεις καλα! γεννησα φυσιολογικα με επισκληρηδιο φυσικα!καλα ηταν η γεννα γτ ειχα επισκληρηδιο μετα τα ξεχασα οοολα!

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Winter2017 είπε:

Καλημεραα

κοριτσια σπασανε τα νερα κ γεννησα 14/4 ενα μπεμπακο 3150 και εχω λιωσει!

εχει πιασει στηθος και νομιζω εχουμε κανει καλη αρχη!ευχομαι στις μανουλες που ηδη γεννησαν να ειναι καλα και να χαιρονται τα παιδακια τους και στις μελλοντικες να ετοημαστουν να δουν το θαυμα της ζωης(με εεεεναν πονο)

 να σ ζησειιιιι.... καλους θηλασμους.... 

κ εμεις θηλαζουμε αποκλειστικά και ειμαι πολυ περήφανη γ αυτο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να σου Ζησει κοριτσακι μου!!! Ειδες που φοβοσουν οτι ειναι μικρος??? μια χαρα ο Μπεμπακος καλους θηλασμους να εχετε!!!

Χρηστος ανεστη κιολας Χρονια πολλα με υγεια!! να χαιρομαστε τις οικογενειες μας και με το καλο και οι υπολοιπες!!

Εμεις σημερα Σαραντησαμε!

  • Μου αρέσει 1

79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια και στα μπεμπάκια :) Χρόνια πολλά, Χριστός ανέστη και του χρόνου με υγεία! 

Winter να σου ζήσει ο μπεμπάκος σου! Να είναι γερός και τυχερός! ΚΑλούς θηλασμούς! 

Goldy μου ευχαριστώ πολύ! Εννοείται θα σας ενημερώσω! Για να δούμε θα είναι Απριλιάτικη ή Μαγιάτικη η μπέμπα μου;

crochetmania Αληθώς κορίτσι μου! Καλές βόλτες τώρα, έφτιαξε και ο καιρός, θα είναι τέλεια!! :-D

 

  • Μου αρέσει 1

vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...