Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      Εγώ είχα στην κατάψυξη 2 όταν πέρασα απο την επιτροπή και απλά δεν το δήλωσα κάπου. Το μόνο κακό ειναι ότι δεν θα μπορέσεις να πάρεις πχ κάποιο ιστορικό απο την κλινική που έχεις τα έμβρυα (εφόσων δεν θέλεις να αναφερθούν τα εναπομείναντα)

      Έχεις δίκιο..θα ρωτήσω το γιατρό μου όταν πάω και πιστεύω θα βρεθει λύση.Ισως είναι καλύτερα να κάνω πρώτα διέγερση ξανά,θα δούμε 

Μανουλες Απριλιου 2017


Recommended Posts

Λόγω πλακουντων  κ θέσης ομφαλίου λώρου...Είναι χαμηλα κ μπορεί σε ένα φτ να μου δημιουργήθει κάποιο πρόβλημα...Υπάρχει επίσης πιθανότητα να μείνει κάποιο κομμάτι του πλακουντα μέσα κ να δημιουργήσει ακόμα μεγαλύτερο πρόβλημα!Επομένως λέω να μην το ρισκάρω...Αν και ήθελα φυσιολογικά να γεννησω...

Εγώ όπως είπα περιμένω τέλος Μάρτη  ΠΗΤ βέβαια έχω 6/4

Chrochetmania  3/3

Οι υπόλοιπες τι ΠΗΤ έχετε?

Να οργανωθουμε !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!!! goldi μου καλυτερα να μη το ρισκαρεις..καταλαβαινω την επιθυμια σου για φτ αλλα υπερεχει η υγεια η δικη σου κ του μωρου!!!τι καλα ομως σε βλεπω να κρατας το μωρακι σου αγκαλια πρωτη απ ολες μας κ να μας λες εντυπωσεις...!

Εγω εχω ΠΗΤ 25/4 κ μαλλον θα ειμαι απο τις τελευταιες μανουλες απριλιου αν το αντρακι μ παρει ολο το μηνα!

 

Link to comment
Share on other sites

 

crochetmania   03/03/17 με ΠΗΤ                                 02/04/17

Goldy 87            06/04/17

giotab                06/04/17

abas                  13/04/17

Pollyanna         16/04/17

anja                   17/04/17

Lena92              25/04/17

Αυτά βρήκα από πιο παλιά...Σίγουρα μου έχουν ξεφύγει πολλά...Γιαυτό στείλτε μου τις ΠΗΤ σας!!!!!!

Πλησιάζει ο καιρός.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Goldy87 είπε:

 

crochetmania   03/03/17 με ΠΗΤ                                 02/04/17

Goldy 87            06/04/17

giotab                06/04/17

abas                  13/04/17

Pollyanna         16/04/17

anja                   17/04/17

Lena92              25/04/17

Αυτά βρήκα από πιο παλιά...Σίγουρα μου έχουν ξεφύγει πολλά...Γιαυτό στείλτε μου τις ΠΗΤ σας!!!!!!

Πλησιάζει ο καιρός.....

εγω εχω 10/04

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

crochetmania   03/03/17 με                       ΠΗΤ 02/04/17

Goldy 87            06/04/17

giotab                06/04/17

Φιλενια             10/04/17

abas                  13/04/17

Pollyanna         16/04/17

anja                   17/04/17

winter2017       24/04/17

Lena92              25/04/17

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

crochetmania   03/03/17 με                       ΠΗΤ 02/04/17

Goldy 87            06/04/17

giotab                06/04/17

Φιλενια             10/04/17

abas                  13/04/17

Pollyanna         16/04/17

anja                   17/04/17

winter2017       24/04/17

Lena92              25/04/17

melitini81          30/04/17

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Winter2017 είπε:

Πως ειστε μανουλες;;;τι θα κανουμε να περασει γρηγορα ο καιρος;;;;

ειμαστε μια χαρά.... μονο αυτος ο καιρος μας εχει παιξει στα νευρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Αυτόν τον καιρό κι εγώ δεν τον αντέχω άλλο! Απ την άλλη λέω πάλι καλά που είναι τώρα και όταν γεννήσω θα έχει φτιάξει και θα αρχίσω τις βόλτες αμέσως. Αν είχα και νεογέννητο δεν θα την γλίτωνα την κατάθλιψη! Με επηρεάζει πολύ ο καιρός ψυχολογικά.

Winter έλα ντε, πως θα περάσει; Το 2ο τρίμηνο ήταν τέλειο, πέρασε χωρίς να το καταλάβω, τώρα μου φαίνεται ατελείωτο το διάστημα μέχρι τον Απρίλιο! Έχω αρχίσει και να βαραίνω, έχω και το θέμα του ζαχάρου και της διατροφής, βουνό μου φαίνεται! 

Από ετοιμασίες πως τα πάτε; Σε τι στάδιο βρίσκεστε; 

  • Μου αρέσει 1

vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!Χρόνια πολλά στα ερωτευμενα ζευγαρακια!

Μόνο εγώ νιώθω ότι ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα???Ίσως από τα τρεχαματα με τις ετοιμασιες κ με όλη την προετοιμασία δεν καταλαβαίνω τις μέρες!!!!

Εμείς που λέτε βαψαμε το σπίτι και την Πέμπτη περιμένω τα έπιπλα για το παιδικό δωμάτιο!!!Έχω αρχίσει να μαζεύω από συγγενείς πραγματάκια,ρουχαλακια κουβερτουλες κτλ κ  από εβδομάδα θα βάλω πλυντηρια!!!!

να ρωτησω έχετε φτιάξει βαλίτσα μαιευτηριου?έχω αγοράσει πυτζαμες,νυχτικά,παντόφλες σουτιέν θηλασμού αλλά ακόμα δεν τα έχω τακτοποιησει στη βαλίτσα μου...Επίσης τη βαλίτσα της μπεμπας ούτε καν την έχω αρχίσει!!!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, melitini81 είπε:

Καλημέρα! Αυτόν τον καιρό κι εγώ δεν τον αντέχω άλλο! Απ την άλλη λέω πάλι καλά που είναι τώρα και όταν γεννήσω θα έχει φτιάξει και θα αρχίσω τις βόλτες αμέσως. Αν είχα και νεογέννητο δεν θα την γλίτωνα την κατάθλιψη! Με επηρεάζει πολύ ο καιρός ψυχολογικά.

Winter έλα ντε, πως θα περάσει; Το 2ο τρίμηνο ήταν τέλειο, πέρασε χωρίς να το καταλάβω, τώρα μου φαίνεται ατελείωτο το διάστημα μέχρι τον Απρίλιο! Έχω αρχίσει και να βαραίνω, έχω και το θέμα του ζαχάρου και της διατροφής, βουνό μου φαίνεται! 

Από ετοιμασίες πως τα πάτε; Σε τι στάδιο βρίσκεστε; 

η διατροφή θα σε γλυτωσει σιγουρα απο καποια κιλά ....

εγω 32w1b ειμαι στα +10 ..... 

οσο γ τις ετοιμασιες μονο πλύσιμο και σιδερωμα εχω κανει .... σιγα σιγα πρεπει ν φτιαξουμε κ την βαλιτσα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααα!!καλες ετοιμεσιες!εγω σημερα διαλεξα απο την αδερφη μ τι θα κρατησω απο πραγματα κ μ λειπουν ελαχιστα!τον μαρτη θα φτιαξω το δωματιο του μπεμπη!!απο βαλιτσα δικη μου τιποτα!εγω κοριτσια δεν εχω κανει καμπυλη ακομα!!στις 25 θα παω!ειμαι 30w και ειμαι +7!

απο ραγαδες πως πατε;;με τρωει η κοιλιτσα μ και μ ειπαν οτι θα κανω ραγαδες!ισχυει κατι τετοιο;;;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...