Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Απριλιου 2017


Recommended Posts

Εκανα και την αυχενικη μου!!!!! ολα καλα οι μετρησεις μας καλες ρινικο οστο αυχενικη πολυ καλη και επιτελους κοριτσια μου θα κανω μπεμπα!!! Κοριτσακι μας ειπε 99,9% !!! ειμαστε ξετρελαμενοι!!!!

Τι τελεια!!! Ερχεται και η κορη! Όλε!!! Με το καλοοο

Θα εχει τους 3 ιπποτες να την προσεχουν!


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φιλενια, εμεινες εγκυος στην πρωτη περιοδο; Κι ο γιατρος αυτο μας ειπε, πως στις πρωτες δυο περιοδους που ακολουθουν της αποβολης, ειναι αρκετα γονιμη η γυναικα και για αυτο να μη το αφησουμε αν θελουμε παλι αμεσα μπεμπε. (Υπαρχουν και γυναικολογοι που συστηνουν να περιμενεις μια-δυο περιοδους και μετα να ξεκινησεις προσπαθειες)

Προς το παρον φαινεται να μην χρειαζομαι αποξεση τελικα, εκανα σημερα αλλο εναν υπερηχο, ο σακος εχει αποβληθει αν και υπαρχουν μικρα υπολείμματα ακομα. Μακαρι να ολοκληρωθει σωστα..

Α, και κατι ακομα, περιοδος σου ηρθε κανονικα, δηλαδη περιπου μετα απο ενα μηνα ή αργησε;

10 Δεκεμβρίου έκανα αποξεση. ... είχα αίμα για 1 εβδομάδα νομίζω μετά. ... 1 Γενάρη μου ήρθε περίοδος (κράτησε 5μερες) και μετά αμέσως έγινε η σύλληψη. .. 8 Οκτωβρίου γέννησα. .. σου εύχομαι μεσας από την καρδιά μου να δεις το θετικό τεστ ... και να σου θυμίσω ότι η καλύτερη αντισυληψη είναι το ανχος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Όλα καλά με την αυχενική χθες! Όλες οι μετρήσεις καλές οπότε προχωράμε δυναμικά! Μάλλον κοριτσάκι είπε ο γιατρός!

Με το καλό και στις υπόλοιπες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έκανα και εγώ την αυχενικη ... όλα μια χαρά ... τέλεος της βδομάδας θα βγουν και τα αποτελέσματα από τις αιματολογικες. ... πάμε για την δεύτερη κόρη. ...

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Φιλενια και giotab

για τις αυχενικες σας!!!!!!! αααααα βλεπω κοριτσια ολες??? ο μηνας των κοριτσιων!!!:-D:-D

ωραία τα κοριτσάκια .... !!!!! εχουν μια χάρη ένα νάζι τώρα που θα έρθει θα δεις την διαφορά

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο σας μανούλες για τα καλα σας νέα. Εγώ τη τρίτη θα πάω. Ανυπομονώ κ αγωνιώ! Έπαθα κ έναν ερεθισμό απτις ενέσεις που κάνω κ τρέχω. Αμάν! Τις σταμάτησα αλλα δε ξέρω τι θα γίνει μετά όταν γίνω καλα...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σημερα εκανα κι εγω την αυχενικη μου ολα ηταν πολυ καλα μας ειπε ο γιατρος..

Επίσης μου είπαν οτι μαλλον κατα 95% θα ειναι κοριτσι , στεναχωρηθηκα λιγο γιατι ηθελα αγορι :P αλλα γερο να ειναι <3

Εσεις πως πηγατε;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανα κι εγω την αυχενικη μου ολα ηταν πολυ καλα μας ειπε ο γιατρος..

Επίσης μου είπαν οτι μαλλον κατα 95% θα ειναι κοριτσι , στεναχωρηθηκα λιγο γιατι ηθελα αγορι :P αλλα γερο να ειναι <3

Εσεις πως πηγατε;

παιδιά μην το ψάχνετε κοριτσομηνας ο Απριλης ..... με το καλό το παιδακι σου

Link to comment
Share on other sites

Koritsia ti plirwnete stin ellada gia tin auxeniki? Mallon to exoume ksana Pei alla mpainw apo kinito k kanei Mia wra na ta deiskei ola. Emena aurio mou tin evale tin auxeniki telika. Anupomonw! Euxomai na einai Ola kala

Signwm gia ta ksena grammata alla auto to ko..kinito den exei ellinika.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας διαβαζω κ θα ηθελα να ρωτησω κατι:ποσο εβδομαδων ακριβως κανατε αυχενικη κ σας ειπε το φυλο????εμενα αυχενικη κανεο ο γιατρος μου κ θυμαμαι στον γιο μου πληρωσα 50ευρω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...