Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/4/2024 at 11:09 ΜΜ, Wish_soon είπε:

      Καλησπέρα σας, τη 3η μέρα καθυστέρησης έκανα χοριακη και ήταν 14 μονάδες . Ήθελα να ρωτήσω έχει καμία παρόμοια εμπειρία και αν έχει εξελιχθεί καλά η εγκυμοσύνη της ; 

      Καλησπέρα, εγώ με δυο μέρες καθυστέρηση ειχα χοριακη 12. Τώρα ειμαι σχεδόν 8 εβδομάδων. Πήγα πριν λίγες μέρες στο γιατρό και είδαμε το μωρό!

Μισω το σεξ


e-mama

Recommended Posts

Γεια σας.

Παλια ειχα πολλα στο κεφαλι μου αλλα το οτι δεν θελω να κανω σεξ με το συζυγο δεν ηταν το νουμερο 1 που με κρατουσε ξαγρυπνη να στεναχωριεμαι! Πλεον που ειμαι σε γενικες γραμμες καπως καλυτερα -με καποιες μαυρες μερες- ψυχολογικα, με χει παρει απο κατω αυτο το θεμα.

Λοιπον γιανα μη μακρυγορω να μπω στο ψητο.Μου αρεσε πολυ η ολη διαδικασια του σεξ με ολα τα περελκομενα και κυριως το στοματικο απο τον ιδιο. Καμια φορα ηθελα μονο αυτο. Γενικα μου αρεσε να ασχολειται με μενα. Ομως απο οταν εγινα μανα ηθελα αρχικα κατι στα γρηγορα με εμενα να τελειωνω πρωτη και αργοτερα δεν ηθελα να τελειωνω. μου αρεσε η ολη διαδικασια αλλα δεν επιθυμουσα κορυφωση με τον αντρα. Βαριωμουν!!!!!

Σιγα σιγα με τα χρονια αρχισα να τον βαριεμαι με το τροπο που κανει σεξ. Επισης παντα ξεκινουσα εγω οταν ημασταν νιοπαντροι και οταν δε του εκανε κουκου εβαζα ολη μου τη τεχνη νσ κανει. αυτο το βαρεθηκα με το καιρο και αρχισε και αυτος να μη μπορει να ανταπεξελθει οταν ηθελα, οποτε ασχολιωταν μονο μαζι μου χωρις να σχοληθω κι εγω μαζι του. τελειωνα και δε τελειωνε επειδη δεν ασχολιωμουν. Βαρεθηκα να προσπαθω να κραταω ακμαιο το ηθικο και αυτος με το καιρο δεν εκανε καν το κοπο να ανησυχει οταν πεφτει!!!! αν υπηρχε τοπ10 για τις πιο κακες σεξ-χημειες θαμασταν το νουμερο1!

Πλεον δε μου κανει κεφι αυτος. δε τον θελω δε μου αρεσει τιποτα, τον βαριεμαι. εχουμε να κανουμε μηνες. δε θελει ή μαλλον θελει γιατι μου το λεει αλλα εγω κανω πως δε καταλαβαινω και ετσι παει καμποσος καιρος αναβροχιας.

Καπου διαβασα οτι αν δε σου αρεσει να φροντιζεις το συντροφο σου τοτε ειναι σημαδι χωρισμου. εγω καθε φορα που του σιδερωνω κατι θελω να το σκισω κι ολας, αλλα δε το κανω βεβαια γιατι δεν ειναι σωστο και ωριμο!αλλα μονο γιαυτο! Εχω παρα πολλα στεναχωρα που εχουν να κανουν με το περιβαλλον του. δε μπορω να του τα συγχωρεσω και οσο παει ο καιρος τα θυμαμαι και τον μισω.Ειδικα οταν με πιεζει να κανουμε οικογενειακος κατι. το κανουμε περιπου 10φ το χρονο και εγω καθε φορα που ερχεται ο καιρος αρχιζω και γινομαι κακοτροπη μεσα στο σπιτι αλλα ειναι επειδη φτανει ο καιρος και αναγκαζομαι να το κανω.Δε θελω να πω τι ειναι σκεφτομαι οτι μπορει καπως να αναγνωριστω.

Πλεον καποιες φορες μισω το ιδιο το σεξ. δε θελω ουτε να βλεπω πονηρες ταινιες. μισω που υπαρχει. Δε θελω. Αλλα αυτο που μισω περισσοτερο απο ολα ειναι που ημουν μια γυναικα χωρις αναστολες και πλεον συχνα αναγουλιαζω και μονο που σκεφτομαι το σεξ.

Και κατι ακυρο. Μια μερα ονειρευτικα να κανω σεξ με ενα φιλο του που μου ηταν αδιαφορος και τωρα αρχιζω και τον βλεπω πολυ σεξι και θαθελα να κανω μια φορα μαζι του για να μου επαναφερει τις κρυμενες ορμες μου ξανα και φυσιολογικα. Αλλα και να μου δινοταν η ευκαιρια δε θα τολμουσα δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρακαλω ας εχω απαντησεις απο ομοιοπαθεις. Τι κανατε εκτος απο χωρισμο. Αυτο δε το σκεφτομαι τωρα, (αν και το βαζω στο μυαλο μου που καιπου και αναφερθηκε σε συζητησεις μας) γιατι θα πεσουν ολοι πανω μου και θα με φανε.Δεν ειμαι τοσο δυνατη να αντιμετωπισω γονεις και πεθερικα και κοινωνικο κυκλο γιατι ειναι καλος συζυγος και πατερας και δεν εχω οικονομικα εντελως ανεξαρτητοποιηθει ουτε εχω λεφτα για διαδικασιες. Γενικα εχω ξοδεψει τα λεφτα μου σε θεματα υγειας αλλα πηγαν στραφι γιατι οταν το περιβαλλον ειναι αρρωστο, ,θα παραμεινεις αρρωστος οταν και εφοσον εχετε συναναστροφες.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
  • 2 months later...

ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ....ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ????!!!

https://www.parentscafe.gr/forum/topic/19791-o-antras-moy-kanei-san-xanammeno15chrono/?tab=comments#comment-2504997

https://www.parentscafe.gr/forum/topic/16143-ithele-klono-tis-proin/?tab=comments#comment-2365466

https://www.parentscafe.gr/forum/topic/15325-thathela-na-paroti-zoi-sta-cheriamoy/

Κ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ....... ΗΜΑΡΤΟΝ.....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Elfer είπε:

@YOTOU πεθαίνω!!!! Έκατσες κ τα βρήκες όλα;;;; Χεχεχεχε

Δεν τα ειχα διαβάσει ποτέ..χαχα:lol::blink:

Καλε εγω εχω πεθανει καιρο πριν..  Παλια ειχαμε τον τρελλοικαρο (τρελλος ικαρος) κ τωρα την κοπελια.... 

Μπαινω να διαβασω κατι να ενημερωθω,  να χαλαρωσω κ διαβαζω μπουρδες!!!!! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

On 11/9/2018 at 7:25 ΜΜ, YOTOU είπε:

ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ....ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ????!!!

https://www.parentscafe.gr/forum/topic/19791-o-antras-moy-kanei-san-xanammeno15chrono/?tab=comments#comment-2504997

https://www.parentscafe.gr/forum/topic/16143-ithele-klono-tis-proin/?tab=comments#comment-2365466

https://www.parentscafe.gr/forum/topic/15325-thathela-na-paroti-zoi-sta-cheriamoy/

Κ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ....... ΗΜΑΡΤΟΝ.....

@YOTOU ρε να εισαι καλα με εχεις κανει και εχω γελασει τοσο που θα σου αναψω ενα κερι χαχαχααχχαχχαχααχ ποπο να εισαι καλα 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...