Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΔΕΙΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΨΗΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ Η ΣΥΖΗΓΟΣ ΤΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΔΕΙΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΨΗΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ Η ΣΥΖΗΓΟΣ ΤΟΥ.

δεν νομιζω ότι το απαγορευει κανένας! Αλλά δεν ξερω κ κατά πόσο το θέλουν κ οι ίδιοι οι άνδρες να έχουν παρέα!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Μου έχουν πει ότι δεν είναι θεμιτή η βοήθεια της συζύγου, γιατί δεν πρέπει να βρεθεί ίχνος σάλιου στο σπέρμα. Ο νοών νοήτω. Δε βλέπω άλλο λόγο για τον οποίο θα ΄πρεπε να είναι και η γυναίκα την ώρα που ο άντρας δίνει σπέρμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...