Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Eflenew said:

      Στο είπα και πιο πάνω να κάνεις αυτό που σε στρεσαρει λιγότερο.🥰 Αν θες να συνεχίσεις μαζί του να το κάνεις! Μια χαρά θα τους αντικρίσεις, δεν έκανες και κάτι κακο! Άγχος είχες για τα μωρά... το ίδιο με σένα θα ένιωθα και θα έκανα! 

      Μπράβο που δε θα κάνεις χοριακη!! Εγώ αν είχε ανοιχτά μικροβιολογικα θα έκανα και σήμερα. 😁 Εχω τοσο αγχος για την Τετάρτη. 

      Αρα πας σε γιατρο τώρα ξανά την 7η εβδομάδα? Τώρα είμαστε στη 4η και κάτι σωστά? Φάρμακα σου έδωσαν κάτι έξτρα? Έχεις ενοχλήσεις? Εμένα με έπιασαν πονακια χαμηλά σαν πόνοι περιόδου μου έδωσαν μαγνήσιο. Συνεχίζω τα φάρμακα που έπαιρνα.

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΚΕΤΟ


Recommended Posts

καλημέρα σ ολη την πάρεα....

Παιδικό κρεβατάκι

Πωλείται παιδικό κρεβατάκι - κούνια Pali Ιταλίας κατασκευασμένο από ξύλο οξιάς +λάκα+ συρτάρι , σε άριστη κατάσταση μαζί με οδηγίες συναρμολόγησης και παιδικό ορθοπεδικό στρώμα Ideal strom με αδιάβροχο κάλυμμα. To κρεβατάκι μετακινείται πολύ εύκολα αφού διαθέτει ροδάκια και τα κάγκελα στα κρεβατάκια της Pali ανεβοκατεβαίνουν.

Διαστάσεις : 133x73cm

Παιδικά καρότσια

Πωλούνται :

1) Παιδικό πολυμορφικό καρότσι Peg Perego Uno.Το καρότσι είναι σε άριστη κατάσταση με δυνατότητα να βγαίνουν οι ρόδες, να αλλάζει το χερούλι κατεύθυνση, να ξαπλώνει το κάθισμα. Διαθέτει σύστημα φρένων και ποδόσακο.

2) Παιδικό καρότσι Inglesina με αδιάβροχο κάλυμμα και ποδόσακο σε άριστη κατάσταση.

3) Παιδικό καρεκλάκι αυτοκινήτου Peg Perego Primo Viaggio TriFix σε άριστη κατάσταση για βρέφη 0+.Με δυνατότητα συναρμολόγησης στο καρότσι Peg Perego Uno.

Δώρα.

1.Ενα κάθισμα φαγητού Fisherprice μαζί με τους δίσκους του, με δυνατότητα αλλαγής ύψους του καθίσματος και αλλαγής ρύθμισης κλίσης της πλάτης.

2.Ενας αποστειρωτής 6 θέσεων Chicco

3.Ενας θερμαντήρας Chicco

4.Ενα μάρσιππο Chicco για βρεφη 0+.

5.Μια μπανιέρα μωρού.

Όλα παρέχονται μαζί με τις οδηγίες χρήσεως και με όλα τα παρελκόμενά τους. Πωλούνται πακέτο όλα μαζί και όχι μεμονωμένα.

Παραλαβή από δυτική Θεσσαλονίκη

Τιμή: 600euro

20160727_135822_Large.jpg

yt9zxoamp20160727_135920_Large.jpg

20160731_131734_Large.jpg

20160731_132222_Large.jpg

20160731_131353_Large.jpg

20160731_131024_Large.jpg

20160731_132558_Large.jpg

20160731_132647_Large.jpg

20160726_121842_Large.jpg

20160731_132802_Large.jpg

image.jpg

20160731_132729_Large.jpg

πληροφοριες και ερωτησεις με pm

Eυχαριστω...

yt9zxoamp


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...