Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

οδοντίατρος


trelokotsidou

Recommended Posts

είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα την πολύτιμη βοήθεια σας . Μετακόμισα πρόσφατα στα ιωαννινα και χρειαζομε κάποιον οδοντίατρο. Πήγα σε ένα στην τύχη και δεν εμινα καθόλου ευχαριστημένη με την συμπεριφορά του. Μηπως μπορείτε να μου πειτε κάποιο εσείς που είσαστε ευχαριστημένες. Για να μην πάω πάλι στην τύχη. Ευχαριστώ.:-P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Ενας είναι ο Κυριόπουλος που είναι στα μισά της Χαριλάου Τρικούπη στο δεξί χέρι κατεβαίνοντας μετά τα Oysho..η είσοδος είναι ξύλινη με στενόμακρα τζαμάκια και είναι στο ισόγειο..;) ρώτα εκεί σε κανα μαγαζί θα σου πουν..πάντως είναι τέλειος!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Aγαπητά μέλη,

το www.parentscafe.gr δημιουργήθηκε για να ικανοποιήσει την ανάγκη των γονέων για ψυχαγωγία και κοινωνική δικτύωση -

παρακαλούμε για θέματα που είναι ενημερωτικά και έχουν στόχο την πληροφόρηση των γονέων,

να χρησιμοποιείτε το http://parents.org.gr/

σας περιμένουμε στην ενότητα Ιατρικά θέματα, Διάγνωση, Θεραπεία

subforums Διάφορες ειδικότητες,

Οδηγίες εγγραφής για parents.org.gr μπορείτε να δείτε εδώ

http://parents.org.gr/news/a71

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...