Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Antonia_ είπε:

      Υπομονή ! Εύχομαι να πάει όσο περισσότερο μπορεί! Όλα καλά θα πάνε!!

       

      Εγώ σήμερα πήγα για υπέρηχο να δούμε ενδομήτριο και πάλι δεν ήταν κατάλληλο. Δεν φαίνονταν οι 3 ζώνες που θα έπρεπε. Μου είπε να αφήσουμε μια περίοδο να έρθει να περάσει κ να δούμε την επόμενη. Απογοητεύομαι με αυτό το πραγμα. Στις άλλες 3 φορές που κάναμε δεν είχαμε τέτοιο θέμα. Όλο κάτι θα προκύπτει δλδ ; Δεν ξέρω

      Σου εξήγησε που μπορεί να οφείλετε ; Μήπως την επόμενη να ακολουθήσετε άλλο πρωτόκολλο μήπως γίνει δουλίτσα; 

Μανούλες Μαΐου 2017


ekrs

Recommended Posts

Ε τωρα θα στρώσεις τελειώνει το τρίμηνο ....

Εγω έκανα κιστικη το 80% 110? νομίζω

Ναι κοριτσια τελειωνει το πρωτο τριμηνο δεν εμεινε πολυ ακομα!!!

Σκεψου ομως τωρα που θα γραφεται δεν θα κοστιζει τοσο. Σκεψου οτι για τον προγεννετικο εδωσα 17 ευρω ενω κανονικα κοστιζει 120-140. Και καλα θα κανουν να βαλουν και την αυχενικη και την β επιπεδου. Ειναι σημαντικες εξετασεις και τοσα λεφτα μας κρατανε για ασφαλιση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 597
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το περαστατικο με το βρεφος 50 ημερων που πεθανε απο κοκκυτη το μαθατε. Λενε οτι ειναι καλο οι εγκυες να εμβολιαζονται στο γ τριμηνο με το εμβολιο κατα του κοκκυτη ωδτε το εμβρυο να χει αντισωματα. Δεν το χω συζητησει με το γυναικολογο αλλα σκεφτομαι να το κανω

Link to comment
Share on other sites

Καλα μιλαμε, ειμαι τελειως ασχετη με τη νεα τεχνολογια!

Το πρωι μου πηρε 20 λεπτα να αποδεχθω το αιτημα φιλιας στο fb, μετα ξυπνησε ο μικρος και τελος!

Τωρα εχω ποση ωρα προσπαθω να ανοιξω το αρθρο με αυτο το εμβολιο και μου βγαζει μονο τα σχολια!

Αφηστε που το ταμπλετ αλλα πατας κι αλλα σου βγαζει...

Ειμαι για γελια και για κλαματα μαζι!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε ως πανε οι κοιλιτσες σας;Εμεις εχουμε μεθαυριο γιατρο και ανυπομονω!

Εμενα η κοιλιτσα μου ζηταει πολυλοκες γευσεις! Χε χε!

Τελευταια εχω μαγειρικες εμπνευσεις κι ο αντρας μου πολυ χαιρεται!

Σημερα εκανα αυτοσχεδια fanta, δεν κανει να πιω την κανονικη λογω ζαχαρης, χυμος πορτοκαλι και ξυνο νερο, αλλο πραγμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι η αιματολογικη εξεταση. Γινεται μαζι με την αυχενικη. Μετα συνδυαζονται οι μετρησεις της αυχενικης με τα αποτελεσμα της παπ Α κσι βγαινει ενα ποσοστο.

Κοριτσια δεν ξερω στις αλλες πολεις τι καιρο εχει. Αλλα μου φαινεται οτι φετος ξεκινησαν πιο νωρις τα κρυα.

Εκεί που λέμε ξεκίνησε το κρύο.....πάλι ήλιος κ ζεστές μερες.....


????????????????????????????????????????

bTERp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσια τελειωνει το πρωτο τριμηνο δεν εμεινε πολυ ακομα!!!

Σκεψου ομως τωρα που θα γραφεται δεν θα κοστιζει τοσο. Σκεψου οτι για τον προγεννετικο εδωσα 17 ευρω ενω κανονικα κοστιζει 120-140. Και καλα θα κανουν να βαλουν και την αυχενικη και την β επιπεδου. Ειναι σημαντικες εξετασεις και τοσα λεφτα μας κρατανε για ασφαλιση.

Αστα να πάνε......

Η β επιπέδου ποσό κοστίζει?


????????????????????????????????????????

bTERp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το περαστατικο με το βρεφος 50 ημερων που πεθανε απο κοκκυτη το μαθατε. Λενε οτι ειναι καλο οι εγκυες να εμβολιαζονται στο γ τριμηνο με το εμβολιο κατα του κοκκυτη ωδτε το εμβρυο να χει αντισωματα. Δεν το χω συζητησει με το γυναικολογο αλλα σκεφτομαι να το κανω

Ρωτά τον κ πες μας τι σου είπε....


????????????????????????????????????????

bTERp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Καλως ήρθατε τα νέα κορίτσια! Με το καλό!

Φτάνουν οι αυχενικές μας σιγά σιγά! Ανυπομονώ! Στο πρώτο είχαμε δει φύλο θυμάμαι!

Κορίτσια μπορεί να φτιάξει κάποια πινακάκι με τις ΠΗΤ μας να τις έχουμε συγκεντρωμένες;


bdxGp3.png

tt1d4479

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλως ήρθατε τα νέα κορίτσια! Με το καλό!

Φτάνουν οι αυχενικές μας σιγά σιγά! Ανυπομονώ! Στο πρώτο είχαμε δει φύλο θυμάμαι!

Κορίτσια μπορεί να φτιάξει κάποια πινακάκι με τις ΠΗΤ μας να τις έχουμε συγκεντρωμένες;

Ειχα ξεκινησει ενα αλλα τωρα απο το κινητο δυσκολευομαι να το βρω και να το συμπληρωστε...αν μπορει καποια απο υπολογιστη


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω καπου στα 150 ειχα δωσει.

Πρωτη φορα πηγα στις 8 εβδομαδες.

Σημερα εδωσα αιμα για τον προγεννητικο, οταν βγουν θα κλεισω το επομενο ραντεβου, μαλλον 16/11.

Γενικως η γιατρος μου ειναι πολυυυυ χαλαρη, δεν παραφορτωνει εξετασεις.

Στο πρωτο μου μου εκανε την αυχενικη στο τακτικο ραντεβου, χωρις εξτρα χρεωση, ελπιζω οτι ετσι θα γινει παλι.

Ειναι πολυ νωρις για να τα ακουσουμε.

Κατι τραβηγματα εχω μονο και που και που μ ανησυχουν γιατι σηκωνω και τον μικρο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω συνολικα εχω παει στη γιατρο μου 4 φορες και αυριο ειναι η πεμπτη.Την αυχενικη δε θα μου τη κανει αυτη ομως δεν ειναι πιστοποιημενη.Το μικρο κι εγω τον σηκωνω αλλα δε γινεται κι αλλιως..


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...