Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαΐου 2017


ekrs

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια..Με το καλό σε όλες μας..μπήκα κ εγώ λοιπόν στο club.είμαι 32 χρονών κ περιμένουμε το πρώτο μας μωράκι.ΤΗΠ 1/8.Την άλλη εβδομάδα 26/10 έχω ραντεβού για αυχενική..πολύ άγχος..αφού ζήτησα άδεια δυο εβδομάδες γιατί θέλω να χαλαρώσω μέχρι να πάω.έχω κλείσει ραντεβού στον κούρτη..γνωρίζεται για το κύριο Κούρτη??

Kωνσταντινα καλωσορισες καλη εγκυμοσυνη και σε σενα!Αν εχεις fb στειλε μου μνμ να σε προσθεσω στην ομαδα μας!


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 597
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλως ορισες! Καλη και τελειομηνηεγκυμοσυνη με ενα υγιες μωρακι!

Μαλλον εννοεις 1/5 ε; καλε μην αγχωνεσαι για την αυχενικη, σαν απλος υπερηχος ειναι, θα δεις οτι ολα ειναι φυσιολογικα και ok!

Αχ κοριτσια δε θελω να ατονισει η ομαδα, στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου ηταν μεγαλη παρηγορια.

Αχ! Αυτο το φατσοβιβλιο! Ειχα δημιοργησει καποτε ενα λογαριασμο κ μου γεμισε ενα σωρο αχρηστα το mail! Μου φαινεται θα αναγκαστω να το χρησιμοποιησω κι η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ιδεα απο αυτα!

Μπες μπες κι εσυ απο κει τα λεμε πιο ευκολα.Οσα για τα μειλ νομιζω μπορεις να το ρυθμισεις.


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχυει αυτο σιγουρα..στον φυσιολογικο η δοση δεν ειναι μεγαλη τα ποδια σου τα κουνας κανονικα και τις συσπασεις τις νιωθεις απλα δεν πονας!!

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟


????????????????????????????????????????

bTERp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια κι εγώ 14/5/17 έχω ΠΗΤ!!! Συμπληρωστε με στη λίστα σας παρακαλώ!!! :-)

Κλεισαμε αυχενική για 31/10 :-) Ανυπομονουμε!!! Εκεί παίζει να μάθουμε κ φύλλο, σωστά???

Εγώ έχω αυχενική στις 2/11

Κ θέλω κοριτσακιιιιιι

Εσείς τι θέλετε???


????????????????????????????????????????

bTERp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια κοριτσια κ απο εμενα...

Ειμαι απο τις τελευταιες του μηνα μας με ΠΗΤ: 29/05/2017 οποτε λογικα αρχες ιουνη με βλεπω..

Με λενε Ελινα, ειμαι 28 ετων κ εχω ηδη μια κορουλα 11 χρονων που μετα απο ποοοοοσα χρονια που μου το ζηταει θα γινει επιτελους η μεγαλη αδερφη!!

Πρωτο ραντεβου πηγα τη Δευτερα που μας περασε στο γιατρο και ειδαμε και το μωρακι μας κ τη καρδουλα που χτυπαγε με 130 παλμους...

Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας..

Απο συμπτωματα δεν εχω τιποτα σε σχεση με την 1η εγκυμοσυνη που ειχα φουλ εμετους κ ζαλαδες μεχρι τον 4ο. Τωρα μονο υπνηλια τρελη τη βδομαδα της συλληψης μεχρι κ 2 μερες πριν τη καθηστερηση.Μετα μονο το στηθος μου παρεμεινε πρησμένο κ εχει ηρεμησει τωρα ευτυχως συν μια φορα που εκανα εμετο. Κατα τα αλλα τιποτα, ουτε μυρωδιες ουτε τιποτα. Μονο κατι ψιλοελαφριες αναγουλες αλλα στιγμιαιες ευτυχως.

Καλησπεραααααα

Με το καλο όλα.....


????????????????????????????????????????

bTERp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Είμαι η μεγαλύτερη μάλλον στην παρέα! Είμαι 32 και έγκυος στο 1ο! Διάβασα προσεκτικά τα μνμτα σας κ χαίρομαι που θα κάνουμε παρέα εδώ για αυτή την όμορφη περίοδο της ζωής μας. ΠΗΤ 25/5 . Εχω κάνει τον επιγενετικό κ έχω ακούσει καρδουλα. Όλα καλά ως τώρα. Τον άλλο μήνα αυχενική. Προς τ παρόν ναυτία, κουραζομαι εύκολα κ νυσταζω πολύ. Σταματαω κ από τη δουλειά γιατί δεν αντεχα άλλο. Είμαι νηπιαγωγός σε παιδάκια 2,5-3. Εύχομαι καλή συνέχεια και γερά μωρά σε όλες!

Καλώς ήρθες με το καλο.......


????????????????????????????????????????

bTERp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας, κορίτσια! Νέα στην παρέα κι εγώ! Λεμονάκι, δεν είσαι η μεγαλύτερη πια, είμαι κι εγώ 32! Χαίρομαι που θα μοιραζόμαστε τις εμπειρίες, τα όνειρα και τις ανησυχίες μας αυτό το διάστημα! 8/11 έχω το ραντεβού για την αυχενική και ανυπομονώ να περάσει ο καιρός. Νομίζω ότι μετά από αυτό θα μπορέσω να νιώσω μια μικρή ασφάλεια! Είστε κι εσείς αγχωμένες; Πέρα από τις ανησυχίες, έχω μια διαρκή κούραση, καούρες στο στομάχι και αναγούλες. Ευτυχώς δεν κάνω πάντα εμετό, αλλά είναι εξαντλητικό- ειδικά όταν με πιάνει στη δουλειά. Εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλά και με το καλό να δεχτούμε τα θαυματάκια μας!!

Με το καλοοοοοοοο

Καλώς ήρθες....


????????????????????????????????????????

bTERp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια..Με το καλό σε όλες μας..μπήκα κ εγώ λοιπόν στο club.είμαι 32 χρονών κ περιμένουμε το πρώτο μας μωράκι.ΤΗΠ 1/8.Την άλλη εβδομάδα 26/10 έχω ραντεβού για αυχενική..πολύ άγχος..αφού ζήτησα άδεια δυο εβδομάδες γιατί θέλω να χαλαρώσω μέχρι να πάω.έχω κλείσει ραντεβού στον κούρτη..γνωρίζεται για το κύριο Κούρτη??

Καλώς ήρθες στην παρέα με το καλο.....


????????????????????????????????????????

bTERp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βιολα τι κανεις; εχουμε καιρο να μαθουμε νεα σου. Ελπιζω να ειναι ολα καλα!!!

Καλά ειμαι κοριτσι μου....

Είχα καιρό να μπω.....

Όλα καλά ..εχω 2/11 την αυχενική ...

Κατα τα αλλά τα ίδια.....

Εσείς κοριτσια ποσά κιλά έχετε πάρει μέχρι τωρα...??


????????????????????????????????????????

bTERp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...