Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαΐου 2017


ekrs

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Είμαι η μεγαλύτερη μάλλον στην παρέα! Είμαι 32 και έγκυος στο 1ο! Διάβασα προσεκτικά τα μνμτα σας κ χαίρομαι που θα κάνουμε παρέα εδώ για αυτή την όμορφη περίοδο της ζωής μας. ΠΗΤ 25/5 . Εχω κάνει τον επιγενετικό κ έχω ακούσει καρδουλα. Όλα καλά ως τώρα. Τον άλλο μήνα αυχενική. Προς τ παρόν ναυτία, κουραζομαι εύκολα κ νυσταζω πολύ. Σταματαω κ από τη δουλειά γιατί δεν αντεχα άλλο. Είμαι νηπιαγωγός σε παιδάκια 2,5-3. Εύχομαι καλή συνέχεια και γερά μωρά σε όλες!

Καλωσηρθες στην παρεα μας. Με το καλο να ρθει το μωρακι σου. Εισαι νηπιαγωγος τι ωραια!!! Δυσκολες ηλικιες ε; πολυ κουραση θα εχεις. Καλα θα κανεις να σταματησεις και κουραση και ιωσεις πολλες, θελει προσοχη:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 597
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Είμαι η μεγαλύτερη μάλλον στην παρέα! Είμαι 32 και έγκυος στο 1ο! Διάβασα προσεκτικά τα μνμτα σας κ χαίρομαι που θα κάνουμε παρέα εδώ για αυτή την όμορφη περίοδο της ζωής μας. ΠΗΤ 25/5 . Εχω κάνει τον επιγενετικό κ έχω ακούσει καρδουλα. Όλα καλά ως τώρα. Τον άλλο μήνα αυχενική. Προς τ παρόν ναυτία, κουραζομαι εύκολα κ νυσταζω πολύ. Σταματαω κ από τη δουλειά γιατί δεν αντεχα άλλο. Είμαι νηπιαγωγός σε παιδάκια 2,5-3. Εύχομαι καλή συνέχεια και γερά μωρά σε όλες!

Καλωσηρθες στη παρεα μας!!!Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε σενα.Σε καταλαβαινω γιατι τα επαγγελματα μας ειναι παρεμφερη.Εγω ειμαι δασκαλα σε δημοτικο.Στη πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παρει αδεια γιατι ημουν αυνεχεια στα νοσοκομεια.Σε αυτη το τρεναρω οσο μπορω.Αλλα ειναι πολυ κουραστικο.Το μονο που εκανα ειναι να παρω απαλλαγη απο εφημεριες διοτι στεκομουν στην αυλη και αφενος ημουν αναμεσα σε μπαλες με κινδυνο να φαω καμμια και αφετερου ζαλιζομουν τοσο που νομιζα θα πεσω κατω.


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Χαρά στο κουράγιο σου Evaki !Εγω δν αντεχα άλλο με τα μικρά μου. Δεν είχα δύναμη να συνεχίσω κ να τα βγάλω πέρα μαζί τους. Ένιωθα εξάντληση κ δν είχα καθόλου ενέργεια που είναι απαραίτητη !! Πότε σκέφτεσαι να σταματήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Owl & Lemon καλωσορίσατε!!!

Elpidaf μακάρι να έχουμε μόνο καλά νέα στο καφέ όπως λες!!!!

Σχετικά με το σε ποιους το έχουμε πει εμείς ξεκίνησαμε με γονείς και αδέλφια. Μετά κουμπάρους και κολλητούς κ εγώ έπρεπε να το πω στη δουλειά λόγω ενός επαγγελματικού ταξιδιού που είχαμε... Στην δουλειά παίζει κάποιοι να έχουν καταλάβει λόγω των μαλλιών αλλά δεν μου έχουν πει κάτι ακόμα. Πρώτη εβδομάδα νοεμβρίου θα τους το ανακοινώσω επίσημα και θα το πούμε και σε θείους, ξαδέρφια κλπ. Ουσιαστικά είναι μετά την αυχενική.


tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαρά στο κουράγιο σου Evaki !Εγω δν αντεχα άλλο με τα μικρά μου. Δεν είχα δύναμη να συνεχίσω κ να τα βγάλω πέρα μαζί τους. Ένιωθα εξάντληση κ δν είχα καθόλου ενέργεια που είναι απαραίτητη !! Πότε σκέφτεσαι να σταματήσεις;

Αν πανε ολα καλα στις 32.Μου φαινεται λιγο τραγικο σα σκεψη αλλα αυτος ειναι ο στοχος.Να βγω σε αδεια τοκετου κατευθειαν δλδ.Στη πρωτη εφυγα με αιμορραγια να φανταστεις κ μετα προεκυψαν πολλα προβληματα κ δε ξαναγυρισα φυσικα.Αλλα τωρα πανε ολα καλα κ προσπαθω οσο μπορω.Αλλα ειναι οντως πολυ εξαντλητικο.


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα με το αγόρι μου το μικρό (ο μπαμπάς μας δουλεύει) πήγαμε έξω για πρωινό και για τα σαββατιάτικα ψώνια μας.

Καλώς μας ήρθες lemoni. Μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό εύχομαι.

Εγώ είμαι νοσηλεύτρια σε ΜΕΘ σε δημόσιο.Σταμάτησα σχεδόν αμέσως.

Εύα σου στέλνω πμ.


bdxGp3.png

tt1d4479

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα με το αγόρι μου το μικρό (ο μπαμπάς μας δουλεύει) πήγαμε έξω για πρωινό και για τα σαββατιάτικα ψώνια μας.

Καλώς μας ήρθες lemoni. Μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό εύχομαι.

Εγώ είμαι νοσηλεύτρια σε ΜΕΘ σε δημόσιο.Σταμάτησα σχεδόν αμέσως.

Εύα σου στέλνω πμ.

Δυσκολη απαιτητικη και πολυ υπευθυνη η δουλεια σου.Και σιγουρα με πολλα μικροβια...


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας, κορίτσια! Νέα στην παρέα κι εγώ! Λεμονάκι, δεν είσαι η μεγαλύτερη πια, είμαι κι εγώ 32! Χαίρομαι που θα μοιραζόμαστε τις εμπειρίες, τα όνειρα και τις ανησυχίες μας αυτό το διάστημα! 8/11 έχω το ραντεβού για την αυχενική και ανυπομονώ να περάσει ο καιρός. Νομίζω ότι μετά από αυτό θα μπορέσω να νιώσω μια μικρή ασφάλεια! Είστε κι εσείς αγχωμένες; Πέρα από τις ανησυχίες, έχω μια διαρκή κούραση, καούρες στο στομάχι και αναγούλες. Ευτυχώς δεν κάνω πάντα εμετό, αλλά είναι εξαντλητικό- ειδικά όταν με πιάνει στη δουλειά. Εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλά και με το καλό να δεχτούμε τα θαυματάκια μας!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα κορίτσια και καλώς ήρθες elinor!! Είναι το πρώτο κ γ εσένα; Το Ευάκι έφτιαξε μία ωραία και μυστική ομαδουλα γ εμάς στο φμπ. Οποια θέλει να στείλει ή σε εμένα ή στην Εύα π.μ. να βρεθούμε και εκεί!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κορίτσια! Νέα στην παρέα κι εγώ! Λεμονάκι, δεν είσαι η μεγαλύτερη πια, είμαι κι εγώ 32! Χαίρομαι που θα μοιραζόμαστε τις εμπειρίες, τα όνειρα και τις ανησυχίες μας αυτό το διάστημα! 8/11 έχω το ραντεβού για την αυχενική και ανυπομονώ να περάσει ο καιρός. Νομίζω ότι μετά από αυτό θα μπορέσω να νιώσω μια μικρή ασφάλεια! Είστε κι εσείς αγχωμένες; Πέρα από τις ανησυχίες, έχω μια διαρκή κούραση, καούρες στο στομάχι και αναγούλες. Ευτυχώς δεν κάνω πάντα εμετό, αλλά είναι εξαντλητικό- ειδικά όταν με πιάνει στη δουλειά. Εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλά και με το καλό να δεχτούμε τα θαυματάκια μας!!

Καλωσηρθες κι εσυ!!!ποτε εχεις πητ;Με το καλο τα μωρακια μας!Αν θελεις στειλε μας πμ να σε βαλουμε στην ομαδουλα οπως σου ειπε η Lemoni.Εγω καουρες εχω κοριτσια.Ο πονος στο στηθος ποτε ερχεται ποτε φευγει.


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...