Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Γειά κι από μένα...


Recommended Posts

Ήηηηηρθα κι εγώ! Ξανασυστήνομαι...Είμαι ο χρήστης Nitsa2 (το Νίτσα από το Παρθενίτσα για όσες ή όσους αναρωτιούνται, και δεν θέλω γέλια). Έχω 2παιζάκια, έναν κανακάρη 5ετών και 1κουκλάρα 16μηνών. Παναγία μου ζωή να 'χουν... Και είμαι κι εγώ στο club των εργαζόμενων μαμάδων/νοικοκυρών/συζύγων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα έλα βρε Νίτσα φυσικά και σε θέλουμε απλά καμιά δεν θα είδε το μήνυμα σου, ακόμα................

Επιτέλους βρέθηκε κάποιος άνθρωπος να απαντήσει οεο!!! Μπορείς να φτιάξεις καφέ, μιας κι εγώ έχω ήδη έτοιμο, και να τα πούμε!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου νιτσα εχεις κ ιδιο ονομα με τη μαμα μου!της δικιας μου βγαινει απο το Παγωνιτσα:shock: χαλια ειναι το ξερω.ουτε κ σαυτην αρεσει:tongue:

Dimitraaaaa sorry αλλά σήμερα είδα τα μηνύματα... Το δικό μου βγαίνει από το Παρθένα-Παρθενίτσα:shock: καλόοοοοοο? Οπότε πες στη μανούλα σου ότι υπάρχουν και χειρότερα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νίτσα δεν συντονιζόμαστε............

Νατάσα πράγματι... Κανονικά θα έπρεπε ο admin να φτιάξει ένα κάτι τεσπα που να μας βγαίνει μήνυμα στον Η/Υ "έλα για καφέ σε περιμένουμε" or something like that.. χι χι χι έξυπνο ε?

Τυχαίοοοοο δε νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα βρε νιτσα!ολα καλα?εγω ειμαι λιγο κρυωμενη με λιγο συναχι κ πονολαιμο κ η μεγαλη μου κορη το ιδιο.απαυτην κολλησα.μονο που η κορη μου εχει κ βρογχικο ασθμα κ το παιρναει χειροτερα.με μασκες κ σπρει κ ολα τα καλα:confused: κολλησε επειδη ηρθε επισκεψη ενας φιλος του αντρα μου με τη γυναικα του κ τα παιδια τους κ το ενα τους παιδι ηταν μεσα στη μυξα κ τον βηχα!ηρθαν σε σπιτι με 3 μικρα παιδια κ μαλιστα το ενα νεογεννητο με το αρρωστο παιδι τους!μακακες:evil: φοβαμαι μη κολλησει κ η μπεμπα:mad:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

καλημερα βρε νιτσα!ολα καλα?εγω ειμαι λιγο κρυωμενη με λιγο συναχι κ πονολαιμο κ η μεγαλη μου κορη το ιδιο.απαυτην κολλησα.μονο που η κορη μου εχει κ βρογχικο ασθμα κ το παιρναει χειροτερα.με μασκες κ σπρει κ ολα τα καλα:confused: κολλησε επειδη ηρθε επισκεψη ενας φιλος του αντρα μου με τη γυναικα του κ τα παιδια τους κ το ενα τους παιδι ηταν μεσα στη μυξα κ τον βηχα!ηρθαν σε σπιτι με 3 μικρα παιδια κ μαλιστα το ενα νεογεννητο με το αρρωστο παιδι τους!μακακες:evil: φοβαμαι μη κολλησει κ η μπεμπα:mad:

Αυτές τις μ... δεν τις μπορώ!:mad: Δηλ. πόσο μυαλό θέλει για να το καταλάβει κάποιος. Εμείς όταν έχουμε άρρωστα τα παιδιά όχι επίσκεψη αλλά ούτε έξω δεν τα βγάζουμε. Περαστικά σας Δημητρούλα μου!:| Είναι ταλαιπωρία μεγάλη και για σένα και για τα παιδιά. Άλλη φορά να ρωτάς πριν τους δεχτείς κι εσύ, πως είστε από υγείας, ξέρεις διακριτικά.

Άσχετο...

Εμείς σήμερα γεννεθλιάζουμε τον υιό:D... Είμαι πολύ συγκινημένη... Θυμάμαι τις απαίσιες 9ωρες ωδίνες και τελικά την καισαρική και μου 'ρχεται να "πηδηχτώ από το παράθυρο". Και βεβαίως βεβαίως, τώρα είμαι στο γραφείο αλλά το απόγευμα έχουμε the big party:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις μ... δεν τις μπορώ!:mad: Δηλ. πόσο μυαλό θέλει για να το καταλάβει κάποιος. Εμείς όταν έχουμε άρρωστα τα παιδιά όχι επίσκεψη αλλά ούτε έξω δεν τα βγάζουμε. Περαστικά σας Δημητρούλα μου!:| Είναι ταλαιπωρία μεγάλη και για σένα και για τα παιδιά. Άλλη φορά να ρωτάς πριν τους δεχτείς κι εσύ, πως είστε από υγείας, ξέρεις διακριτικά.

Άσχετο...

Εμείς σήμερα γεννεθλιάζουμε τον υιό:D... Είμαι πολύ συγκινημένη... Θυμάμαι τις απαίσιες 9ωρες ωδίνες και τελικά την καισαρική και μου 'ρχεται να "πηδηχτώ από το παράθυρο". Και βεβαίως βεβαίως, τώρα είμαι στο γραφείο αλλά το απόγευμα έχουμε the big party:tongue:

ετσι ειναι νιτσα μου κ εγω δε παω πουθενα με αρρωστο παιδι.κ ειδικα αν ειναι καπου που εχει κ αλλο παιδακι ειτε μωρο ειτε μεγαλυτερο.τι φταιει το αλλο να αρρωστησει απο δικια μου μ@λακια?αλλα τους τα εσουρα καλα στο τηλεφωνο την επομενη που αρρωστησε η κορη μου.οχι σιγα μη τους χαρισω!

να χαιρεσαι το αγορακι σου !να ειναι παντα γεματο υγεια κ ευτυχια ευχομαι:P


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...