Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

Η Christy28, ναι, έγινε μανούλα!


vasdeli

Recommended Posts

Καλή μου Χριστίνα!

Να σου ζήσει η αγγελουδένια σου!

Όλα ήρθαν όπως έπρεπε τελικά....Να την χαίρεσαι μια ζωή, κρατάς την απόλυτη ευτυχία πια!!!

Εδώ και 1,5 χρόνο που συναντήθηκαν οι ιστορίες μας(...) παρακαλούσαμε γι' αυτή τη στιγμή!!!:D:D:D

Ω, ναι! Είναι πλέον γεγονός!!! Είσαι μανούλα!!!

images?q=tbn:ANd9GcTu3hirN2dLAMjsQkPxRf8egsB4Y1YqoaJkXI5T5PVK6jUhWbFw


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Christie μου!!!!!!!!!!! Μώλις διάβασα τα νέα σου και πετάω απο χαρά!!!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου να χαίρεσαι την κορούλα σου μια ολόκληρη ζωή, να ζήσετε μαζί ευτυχισμένες είστε πλέον οικογένεια!!!!!!!:P:p:p:p

Να είναι πάντοτε γερή και να την καμαρώνεις σε κάθε της κατόρθωμα!!!!

Καλό σαραντισμό!!!! Μάκια πολλά πολλάααααααααααααααααααααα !!!!!!!! :P:p:p

Υ.Γ Στο είχα πεί απο την πρώτη ώρα που μπήκες στις Μανούλες Δεκεμβρίου 2010 οτί αυτήν την φορά δεν υπάρχει περίπτωση να μην πάρεις αγκαλίτσα το μωρό σου θυμάσαι?;)


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κρίστυ μας επισήμως λοιπόν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!

Ολα πήγαν καλά και έγινες μανούλα και στη πράξη τώρα!

Γερό και καλότυχο να είναι το κοριτσάκια σου και σεις πάντα καλά να το καμαρώνετε!

Με το καλό να αρχίσει η κοινή σας ζωή!:D


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

εχω τρελαθει λεμε!!!!!

να σου ζησει να ειναι γερη κ δυνατη!!!

καλο σαραντισμο και καλη ανατροφη!!!!!

και ναι ναι εισαι ΜΑΜΑ!!!!!

Mαριαέφη!!!!

Ποιος είναι ο επόμενος;:-D:-D:-D:-D:-D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΗΗΗΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ.

Χαιρομαι τοσο πολυ για σενα το ξερεις .....μετα απο αυτα που περασες θα κρατας την απολυτη ευτυχια στα χερια σου απο δω και μπρος και θα χαμογελας πλημμυρισμενη απο χαρα και γαληνη....:):):):)

Τωρα πια εισαι μια μανουλα και ειμαι σιγουρη πως θα εισαι καψουρομανα 100%!!!!!!!!!!

πω πω δεν το πιστευω Κριστακι μου,μπραβο κουκλα μου.:P;)


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Christy μου, να σου ζήσει η μπεμπούλα, να τη χαίρεσαι, να είναι πάντα υγιής, τυχερή κι ευτυχισμένη!

Επιτέλους, μετά από τόσες αγωνίες και στενοχώριες, βγήκε το ουράνιο τόξο κι ο ήλιος έλαμψε στη ζωή σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κριστακι μου να σου ευχηθω και απο εδω!!:D

Να σας ζησει η κουκλιτσα και να ειναι παντα γερη κι ευτυχισμενη!!! Κι εσυ να παραμεινεις μια χαζομαμα οπως εισαι τωρα!! :tongue:

Φιλακια πολλα!! :D


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...