Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Αφροδίτη περαστικά στη Δαναίτσα!

Λογικά τώρα που θα έπεσε ο πυρετός θα επανέλθει κ η όρεξη...

Σας το βαζω κι εδώ όποια θέλει http://www.vyca.gr/ergastiria/workshops.html#.UzqLr_mSxOx

εντιτ για πρακολουθησε τη Δανάη μην πρηστουν λεμφαδενες κλπ μην ειναι λοιμωδη που κανει αδυναμια κα κουραση.. οχι οτι εχει σημασια γιατι τιποτα δεν κανεις ιδιαιτερο... ασε που δεν πρηζεται παντα λεει ο ντοκ η σπληνα κ οι λεμφ. μπορει να εμφανιστει κ μονο με πυρετο.

Μου ελεγε οτι πολλα νηπιο πρωτακια φετος την εχουν τσιμπησει....


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τσουπρες, ερώτηση:

Ξερετε κανα καλο γυναικολόγο στο Ελενα? Μια γνωστη ειναι εγκυος και ψαχνεται... εχει και κατι ινομυωματα και δεν θελει να μπλεξει με ιδιωτικό. Αμα εχετε κατι στο μυαλό σας βοηθάτε.

Η Δαναού εμεινε με την αδερφη μου σημερα και απο οτι μου λεει στο τηλ δειχνει καλύτερα.


Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτάκι, ηξερα 2-3 καλους αλλά δεν θυμάμαι πια τα ονόματα... για ρώτα την Τατη όλο κ κάτι θα ξέρει...

Νομίζω καλή περίπτωση δημόσιου ειναι κ το αρεταίειο παντως που ειναι (αν ειναι ακόμη) ο χασιάκος.

Μπραβο στη Δαναίτσα!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κοριτσούδια! Ξημερώματα στην Ελλάδα, και είπα ν'ανοίξω εγώ το καφέ!

Ακόμα εδώωωω 39+3! Έχω ραντεβού με τη μαία αύριο το μεσημέρι. Δεν περπατάω καθόλου ρε γμτ και με ανησυχεί αυτό. Ξεπατώνομαι στην κούραση δε λέω, αλλά δεν είναι το ίδιο. Ούτε περπάτημα ούτε γιόγκα... ουφ. Θα προσπαθήσω να βρίσκω λίγο χρόνο να πηγαίνω για περπάτημα.

Ελένη το μπέμπη σου σκέφτομαι συνέχεια. Όνομα έχετε σκεφτεί;

Αφροδίτη μπράβο που είναι καλύτερα το κορίτσι μας. Δώστης πολλά φιλάκια από μένα!


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Ελα βρε Μαιρουλα, ειπαμε το περπάτημα βοηθάει, αλλα και να μην περπατας δεν σημαινει οτι δεν θα γεννησεις! Αντε μωρε, λιγες μερούλες το πολύ, σου δινει χρονο το παιδι για να τα εχεις ετοιμάζει όλα!

Αθηνούλα, δεν φαινονται καθολου πρησμενοι οι λεμφαδενες, που παλιοτερα και στα καλά τους ηταν πρησμένοι. Ο πυρετος εχει πεσει, η αδυναμια συνεχίζεται, η ανορεξία επίσης και απόκτησε και απίστευτο συνεχόμενο ξεροβηχα που την εχει ξετινάξει. Σοφάκι ειχες πει για ενα σιροπι για τον ξεροβηχα? Πηγα φαρμακειο μπας και το βρω, αλλα δεν βρηκα ουτε το φαρμακειο... Στη μαυρη αγορα θα βγουμε για κανα ντεπονακι, που πήγαμε και αρρωστησαμε πανω στις απεργίες! Ενιγουέι, σημερα τη στειλαμε σχολειο, ελπίζω να τα καταφερει.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

Άφρο το Sootha είναι το σιρόπι. Αν πας όμως πήγαινε σε φαρμακείο με όμοιο που να είναι ενημερωμένο για να το έχει!

Μαίρη υπομονή θα βγει! Τα άλλα πότε είχανε βγει? Η μαία μου έλεγε το 3ο είναι μεταξύ 1ου και 2ου.

Εμένα ο Άλεκ 41+3, η Φίφη 40 νταν και νο3 40-1! Οπότε αν καθυστέρησες και στα άλλα... Πώς νιώθεις? έτοιμη?

Θα είναι γρήγορο θα δεις, ούτε που θα το καταλάβεις... Κι εγώ δεν περπάταγα αρκετά ή τουλάχιστον όσο στους άλλους....

Πήγαμε γιατρούλη χθες, 4200 τον έβγαλε! Και είχε βγει 3300 από το μαιευτήριο!!!!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ελενακι γιαντάκος ο νιός! Τι σας εδωσε για κολικους?

Αφροδίτη το εχω κ σπιτι το σουδα ελα να το παρεις γυρνώντας!

Ειναι πολύ ενοχλητικός αυτός ο ξερόβηχας... ουσιαστικά ομοιο σε σιροπι ειναι... δε ρωτας και τη κωσταντα? περαστικά της μωρε... ετσι κ η Ειρηνη αυτη την αδυναμια κ ανορεξι την ειχε πολλες μερες σχεδον 2 εβδ τραβηξε...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν έδωσε για κολικούς... Δεν είναι και τόσο έντονοι οι πόνοι του για να του δώσουμε κάτι... Αλλά μου αρέσει ο γιατρούλης γιατί σου λέει πράγματα που θέλεις να ακούσεις. Θηλάζουμε χωρίς πρόγραμμα, βγαίνουμε βόλτες και όταν τον ρώτησα για την Ορεινή Ναυπακτία που θέλουμε να πάμε για Πάσχα, μου είπε και βέβαια!!!! Χαλαρά!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο Μαιρούλα!!!! Να σας ζήσει! Όλα καλά πήγαν; Παίδαρος ο φιλαράκος!!! Δηλαδή 4/4 γεννήθηκε; Άντε τί ωραία!!! Τέλεια!!! Οι υπόλοιποι τί λένε;;; Πες μας εντυπώσεις!!!

3/4 Ελενίτσα. 4.15 το απόγευμα. Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου! Όταν μπορέσω θα σας πω τις λεπτομέρειες. Τον έχω συνέχεια αγκαλιά και δε βολεύομαι να γράψω. Δε βολεύει και το λαπτοπ εκεί που το έχουμε.


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...