Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Εδώ! Τίποτα ακόμα... Περιμένει να φτιάξω τη βαλίτσα μου το μωρό μάλλον...

Το απόγευμα θα πάω στη γιατρό... Μου φαίνεται δεν θα την γλιτώσω την πρόκληση...

Αφροδιτάκι να περάσετε τέλεια!

ΟΙ υπόλοιπες τί κάνετε?


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εδω τα ιδια, μι ακομη αμυγδαλιτιδα τζιμπησα με αντιβιωση κ μια μετατοπηση γναθου να εχουμε αλλα οκ μια χαρα! πλεον δεν λεμε αν εχουμε κατι, λεμε τι εχουμε. χαχαχαχαχα

Κατα τα αλλα ομως χθες περασαμε ωραια μερα πηγα με την κολλητη τη ειρηνης τις πηγα θεατρακι, μετα ταβερνουλα μοναστηρακι και μετα σπιτι και εξω παιχνιδι 4 ωρες!

Παρόλαυτα σημερα μου εβγαλε το λαδι να παει σχολειο πολυ στραβη διαθεση τι να πεις!

Το ποδι μουο μαλλον το ζοριζα χθες με τη βολτα κ με ποναει ρε γμτ πολυ ουτε στις αρχες τοσο. Τι να κανω ομως βαρεθηκα μεσα!

Ελενίτσα μη τη φτιαξεις τη βαλιτσα χαχαχαχα ποιηματακι!

Αντε περιμενουμε νεα απο τη ντοκ.


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Αθηνά, μετατόπιση γνάθου;;;; Περαστικά! Με το πόδι τι τρέχει;

Ελένη, γιατί καλέ να κάνεις πρόκληση; Κάνε λίγο σεχ, πολύ ποδαρόδρομο, κάνε βαθιά καθίσματα, καθάρισε κανένα τζάμι, σήκω χόρεψε κουκλί μου κλπ! Ε, δεν μπορεί, θα συγκινηθεί το μικρό (ή θα απηυδήσει) και θα σκάσει μύτη!


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πωπω Αθηνακο ειλικρινα σας εχει μαμησει φετος!!!

Ελενη καθαρισε τον φουρνο!! θελει δεν θελει θα βγει!!!!

Κ εμεις δεν πρωτοτυπησαμε βολταραμε μεχρι αηδιας ολο το ΣΚ.πολυ ωραια περασαμε το καταευχαριστηθηκαμε!!!Πηγαμε κ εμεις θεατρακι Σαββατο απογευμα τα δυο μας με Μητσους.Αθηανκο εσεις πιο ειδατε?Πειτε κανα καλο! Σκεφτομαι γι ατο νησι των θησαυρων

Link to comment
Share on other sites

τζενη εμεις ειδαμε αυτο που εχει κανει τη μουσικη ο δεληβοριας, το ειχε σε προσφορα βασικα, (το εχει ακόμη στο cheapis λελα, η τζελα ο κορνας και ο κλεομενης.) μου αρεσε γελασαμε πολύ κ εννοειται ωραια τραγουδακια και κειμενο... πολυ γλυκια παρασταση ακομη 2 εχει αν θες παντως ψησου.

Το νησι των θησαυρων ολοι μου λενε οτι δεν πρεπει ν το χασει κανεις!

Μετατοπιση γναθου χαχαχαχα δεν ξερω αν το εθεσα πιο τρομακτικο απλα σε ενα χασμουρητο(μικρο κιολας) ενιωθα ενα τραβηγμα πονο... κ δεν μπορουσα να αανοιξω το στομα η να φαω 3 μερες κλασσικα ΠΣΚ. μιλησα με οδοντιατρο κ ειπε οτι μπορει να μη βγει η γναθος τελειως αλλα κ λιγο κ θελει προσοχη οχι τσιχλες, ξηροκαρπια.... αν βγει θελει 3 μηνες λεει να επανελθει! μου περασε παντως οποτε δεν θα παω να με εξετασει.

το ποδι Σοφουκα εφαγε μια βιβλιοθηκη πανω του (ευτυχως ΙΚΕΑ ΧΑΧΑΧΑΑ) φοβερη κακωση, αλλαευτυχως δεν εσπασα τιποτα επειδη επεσε ευθεια κα καταεμηθηκε... ακομη ειναι λιγο πρησμενο κ πανε 10 μερες και βαλε.


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τοκετός express! 2.30 με 15.00 αρχιζουν κάτι πονάκια κάθε 3 λεπτά, παίρνω γιατρό λέει αφού δεν είχες άλλο σύμπτωμα έλα από το ιατρείο να σε δω. Βριλήσσια Ιλίσαια κάθε 2,5 με 3 λεπτά, αρχίζουν πιο έντονα. Στις 4 με εξετάζει και βρίσκει 1,5 με 2 διαστολή. Φεύγουμε για ΙΑΣΩ, 17.20 βγήκε!

3570, καστανό μαλλί και κατακόκκινος!!!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάλι σας έχασα!

Διάβασα μόλις την Ελένη που πόσταρε τα γεννητούρια στο fb και θυμήθηκα ότι δεν σας διαβάζω!!!!

Ελενάκι να σου ζήσει ο παίδαρος!! Πως έγινε τελικά;

Τζεν και εμένα ο Στεφανος μίλησε μετά τα 2,5. Όταν το έψαχνα μου είπαν ότι αν δεν γίνει 3 δεν έχει νόημα να ασχοληθεί κανείς. Μετά τα 3 αν δεν μιλήσει τότε το ψάχνεις.

Το νησί των θησαυρών τα σπάει! Φοβερή παράσταση, έμπνευση κλπ...υπερπαπαραγωγή και ότι καλύτερο έχω δει σε παιδικό (αν και νομίζω πιο πολύ το ευχαριστιούνται οι μεγάλοι μιας και το κείμενο είναι δύσκολο για τα πολύ μικρά αλλά φυσικά και πάλι τρελαίνονται).

Λέλα, τζέλα, κορνα και κλεομένης έχει γίνει η αγαπημένη παράσταση του χειμώνα. Ο Στέφανος έχει πάει ήδη 2 φορές! (να ναι καλά οι προσφορές) και γνωρισε και τον Δεληβοριά την δεύτερη. ΌΛη μερα εδω ακουμε είτε το cd (Αθηνά στο γράφω αν θέλεις) ή τα παίζουμε live στην κιθάρα...μπορώ να πω ότι τα σιχάθηκα κιόλας αν και πολύ ωραία τραγούδια!

Λέω να τον πάμε αυτήν την Κυριακή στον κύριο κιχ ψήνεται καμιά;

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησει Ελενακι και απο δω!!!! ΠΟλυ θα ηθελα να σας εβλεπα ρε γμτ!!! Αλλα καλύτερα όχι μιας κ περασε απο πανω μας η μιση παθολογια φετος χαχαχαχα.

Αντε καλους θηλασμους κ καλα κουραγια!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησει Λενακι μου ο παιδαρος!! αυτο ςειναι τοκετος! μπαμ μπαμ!!

Ευχαριστω για τις πληροφοριες!! Αν μπορεσουμε θα παμε το Σαββατο στο νησι των θησαυρων κ την ερχομενη στη Λελα!

Εμεις πηγαμε στο απο που πανε γι ατο καστρο παρακαλω.πολυ ωραιο κοριτσια.Κ στο τελος κρατησανε 1 ωρα τα παιδια στην σκηνη κ παιζανε τα παλια τα παραδοσιακα παιχνιδια τυπου κουτσου κλπ με μουσικη ξετρελαθηκαν τα μικρα.Τους κανανε κ face painting μπαλονακια κ δωρακια 3 ωρες κατσαμε!

Τζενακι ετσι οπως ειναι τα ραντεβου εκει στα 3 θα μας δει ο ειδικος χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...