Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

στη πρωτη μου εγκυμοσυνη που ειχε μπουκωσει η μυτη μου και εβηχα του θανατα σχεδων!!! παω στον παθολογο με εξεταζει και μου λεει δεν εχεις τιποτα το μπουκωμα ειναι ορμονικο απο την εγκυμοσυνη και ο βηχας απο τη βλενη που κατευενει απο τη μυτη και μου εδωσε φυσιολογικο ορο....!!!! και μετα απο λιγο καιρο που ξεκινησε να ματωνει η μυτη μου παω σε οριλα και μου λεει οτι και αυτο ειναι απο την εγκυμοσυνη..και μου ειπε οτι μεχρι να γεννησω μπορει η μυτη μου και να ματωνει συνεχεια και να ειμαι και μπουκωμενει..!!!  γιαυτο κοριτσια να το ξερετε αν εχετε μπουκωμα με βηχα (δε μηλαμε να καταπινετε και να πονατε αυτο ειναι κρυωμα..) ειναι λογο της εγκυμοσυνης οπως και αν ανοιγει η μυτη σας...!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μικρή χωριακη είχα αυτή τη φορά. 510 στην επαναληπτική στην πρώτη 180. Ενώ στον μικρό μου είχα ξεκινήσει από 2.500 . Εμένα σήμερα μάτωσε πρώτη φορά η μύτη μου κ είχα πονακια χαμηλά. Όσο για το πινακακι στον μικρό μου έβγαζε κορίτσι κ τώρα μου βγάζει αγόρι!!! 


url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 minutes ago, Nini8492 said:

Και εμένα ματώσε η μύτη μου το πρωί , δηλαδή μπορεί να είναι από την εγκυμοσύνη ? 

οοο ναι..!!!!! τωρα αν σε ανοισυχει και τοσο ρωτα και εναν γιατρο για να εισαι και εσυ ποιο συγουρη..!!!! αλλα θυμαμαι οτι ειχα τρελο πονοκεφαλο εκει κοντα στα υχμορια και με το που ανοιγε η μυτη μου περναγε ο πονοκεφαλος!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γύρισα απο τον γιατρο κ ολα καλα...2,5 χιλ το μπεμπακι μας, εντωμεταξύ με έβγαλε 5+5 εβδομάδων ενω εγω με βγάζω 6 τελοσπαντων...

καρδια μου ειπε την επομενη φορα που θα παω μετα τις γιορτές....απλα εχω μια κύστη η οποία μεγαλωνει κ μου συνέστησε να ξεκουράζομαι κ αν δεν απορροφηθεί θα πρεπει να μου την αφαίρεση.

Τελος εγκυμοςυνη χωρίς αγχος δεν υπαρχει....:confused:

 

Σιρενα καλώς μας ήρθες με την νύφη...επιτέλους κ ενα κοριτσι στην παρεα μας...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Calliope* said:

Καλε που ειστε ολες χαμένες;

εγω δυςτυχως ανεβάζω πυρετο....μαύρη πρωτοχρονια προβλεπω 

Περαστικά σου βρε Καλλιόπη! Όλος ο κόσμος άρρωστος είναι! Κουκουλώσου εκει στα ζεστά κάνε τα γιατροσόφια σου και ευχομαι γρήγορη ανάρρωση.

Κανε και καμια εντριβούλα με οινόπνευμα μηπως ανακουφιστείς.


FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια και εγω πριν λιγο γυρισα απο τον γιατρο ακουσαμε καρδουλα το μωρο ειναι 3.3 χιλιοστα..!! ραντευου εχω παλι σε δυο βδομαδες γιατι του βγενει μικροτερο στον υπερυχο και θελει να συγουρευτει οτι ειχα μεγαλο κυκλο και οτι η συλληψη εγινε ποιο αργα..και οτι η εγκυμοσυνη κυλαει κανονικα....

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αν και αργα. Λοιπον ολα καλα ! Ακουσαμε καρδουλα ! Ολα πανε μια χαρα καμια αποκολληση! Συνεχιζω προγεστερονη σε 2 εβδομαδες θα με δει παλι και τελος ιανουαριου αυχενικη. Αχ το ανθρωπακι μωρε... μια σταλιτσα. Μου ειπε οτι η πητ θα ειναι 14/8 

Εγω ειμαι χαλια απο θεμα γριπη. Μονο ντεπον!  Μπραβο κοριτσια που ολα ειναι μια χαρα! 

  • Μου αρέσει 1

 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Calliope* said:

Καλε που ειστε ολες χαμένες;

εγω δυςτυχως ανεβάζω πυρετο....μαύρη πρωτοχρονια προβλεπω 

Περαστικά σου!! Ουφ θέλει κ προσοχή να μην ανεβάσεις υψηλό πυρετό.

Μπράβο κορίτσια που όλα καλά τα νέα!!


url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα αν σας πω ρε κοριτσια οτι σημερα ξυπνησα παλι με πονολαιμο? Ουφ τα νευρα μου, φταιει που ηπια και εναν κρυο χυμο χθες, τι ανωμαλια και αυτη κανονικα κρυα δεν πινω ουτε το καλοκαιρι τον τελευταιο καιρο δεν ξερω τι με επιασε νομιζω οτι μονο ετσι ξεδιψαω. Titin  εχουμε τη ιδια ΠΗΤ :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μπράβο σε όσες είχαν υπέρηχους!! όλα καλά!!! :)

Είμαι δουλειά και μου κακοφαίνεται.. Σχεδόν όλοι έχουν άδειες .. Είμαστε στον όροφο απο 70 άτομα 5 μόνο..


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...