Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

στις 7 το πρωι πρεπει να ειμαι στην κλινικη, να με ετοιμασουν κτλ

9 θα γινει η καισαρικη...

Ελπιζω να τα καταφερω με την επισκληριδιο, γιατι κ η αναρρωση ειναι πολυ πιο ευκολη, γρηγορη, καλυτερη, εκτος του οτι ζεις τη φαση της γεννας φυσικα!!!

Μονο αυτο αγωνιω λιγακι...

Link to comment
Share on other sites

Se euxaristw poli kali mou! Kaname igro telika stis kardoules opote twra farmateutiki agwgi kai perimenoume na doume ean tha anteksoun oi kardoules mas. Exw mia eikonitsa tis Ag. Marinas kai tis Panagias sto krevataki tous, tis idies pou eixa kai egw otan gennithika!

Se euxaristw kai pali kai sou euxomai ta kalitera gia ta dika sou paidakia!

Salomi m Dinami kai tha pane ola kala!!! o theos na ine mazi sas


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Επεδη ξεχασα... Δευτερα μπαινω κ Τεταρτη βγαινω?

Ή

Δευτερα μπαινω κ Πεμπτη βγαινω???

Ξεχασα...

τσακ μπαμ!! θυμαμαι μια φιλη μου πηγε στις 5 το πρωι να την ετοιμαοσουν και να τηνκανουν στις 9 καισαρικη!

να εισε σιγουρη οτι η επισκληριδιος ειναι καλυτερη οσο αφορα αναρρωση! ετσι εχω ακουσει και εγω απο φιλες μου! εγω φυσιολογικα γεννησα και εμενα παντα λιγοτερες μερες μεσα. για καισαρικη δεν ξερω ποσες μερες σε αφηνουν... 3-4 λογικα.....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalimera koritsares!!! telika emis i ginekes imaste iroides!!! 3ipname kathe 2 ores simfono Kyoya gia pipi mas!! kai ego sinexia stin toualeta ime!!! eleos pia.. Candy m kontepses kai afti i evdomada tha eprasi san neraki!!! me tosa pou tha exis na kanis... ax anipomono!! ola tha pane kala kai me tin episkliridio min anisixis exi e3elixthi poli i katastasi kai ginete olo k kaliteri... ego akoma den 3ero pos ine to esthima na niotho to moro kai ime mesa sto anxos an ine kala!!! peste m kai esis kati na nioso kalitera!! mexri tin paraskevi pou tha pao stin giatro tha trelatho nomizo!!! an den pigene kati kala pos tha eniotha? oufou!!! avrio klino 21 weeks arage opos les kai esi Candy & i Kyoya ine noris? kai i giatros etsi m ipe dld oti tin 25 week tha arxisoun oi klotsies kai tha iremiso alla mexri tote pos ine i esthisi na niothis to moro?? Akou kai esi Georgiana m na mathenis opos kai ego!!! ola kala tha pane k i panayia panta voithai!!!

ego to w/e perasa kala arketes doulies pou se kapia fasi nomiza tha lipothimiso!!! :)


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

καθε 2 ωρες τη νυχτα και την μερα καθε μιση ωρα αφου πινω και νερα!

δεν την πηρα ακομα οχι. τωρα θα φαω πρωτα και μετα.

μην αγχωνεσε για το μωρο καλε! ολα καλα ειναι! το μετα την 22 ή 25 εβδομαδα δεν ειναι απολυτο το οτι θα το νιωσεις. υπαρχουν κοπελλες που τα νιωθον απο την 18η ας πουμε εχει κοπελλες μετα την 22. εγω τωρα που ειναι το τριτο κανονικα επρεπε να το νιωσω πιο νωρις αλλα το ενιωσα πολυ πιο μετα αποτι ενιωσα το πρωτο μου!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καθε 2 ωρες τη νυχτα και την μερα καθε μιση ωρα αφου πινω και νερα!

δεν την πηρα ακομα οχι. τωρα θα φαω πρωτα και μετα.

μην αγχωνεσε για το μωρο καλε! ολα καλα ειναι! το μετα την 22 ή 25 εβδομαδα δεν ειναι απολυτο το οτι θα το νιωσεις. υπαρχουν κοπελλες που τα νιωθον απο την 18η ας πουμε εχει κοπελλες μετα την 22. εγω τωρα που ειναι το τριτο κανονικα επρεπε να το νιωσω πιο νωρις αλλα το ενιωσα πολυ πιο μετα αποτι ενιωσα το πρωτο μου!!

tha trelatho omos!! oufou!!! niotho kati opos niothis ta entera na kinounte.. den 3ero an ine etsi...?? esi pos to esthanese?


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


tha trelatho omos!! oufou!!! niotho kati opos niothis ta entera na kinounte.. den 3ero an ine etsi...?? esi pos to esthanese?

εγω σε αυτη τη φαση νιωθω κανονικα χτυπηματα!! αρχικα η αληθεια δεν ξεχωριζεις αν ειναι εντερα ή μωρο! νιωθεις σαν κατι να σερνετε μεσα σου ας πουμε... τωρα ειμαι πλεον στην 26 εβδομαδα και το νιωθω κανονικα! αλλα για να μην αγχωνεσε και εγω μετα την 22η καταλαβα οτι αυτο που ενιωθα ειναι το μωρο! μετα την 24η το νιωθω πιο συχνα και πιο εντονα!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω σε αυτη τη φαση νιωθω κανονικα χτυπηματα!! αρχικα η αληθεια δεν ξεχωριζεις αν ειναι εντερα ή μωρο! νιωθεις σαν κατι να σερνετε μεσα σου ας πουμε... τωρα ειμαι πλεον στην 26 εβδομαδα και το νιωθω κανονικα! αλλα για να μην αγχωνεσε και εγω μετα την 22η καταλαβα οτι αυτο που ενιωθα ειναι το μωρο! μετα την 24η το νιωθω πιο συχνα και πιο εντονα!

ok ara na min anxotho!! oufou.. kai sinexia ime me to anxos.. an megaloni i kilia m an pono to stithos m apla gia na nioso oti ola pane kala!!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

ok ara na min anxotho!! oufou.. kai sinexia ime me to anxos.. an megaloni i kilia m an pono to stithos m apla gia na nioso oti ola pane kala!!!

ναι καταλαβαινω εν φυσιολογικο! εγω επονουσα το στηθος μου πολλα στις αρχες αλλα τωρα δεν πολυπονω αλλα επειδη το νιωθω ειναι οκ! αγχωνομαι μονο να ειναι καλα γενικα το μωρο να πανε ολα καλα στη γεννα και ολα αυτα...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι καταλαβαινω εν φυσιολογικο! εγω επονουσα το στηθος μου πολλα στις αρχες αλλα τωρα δεν πολυπονω αλλα επειδη το νιωθω ειναι οκ! αγχωνομαι μονο να ειναι καλα γενικα το μωρο να πανε ολα καλα στη γεννα και ολα αυτα...

kai ego afto efxome! na pane ola kala!!! ine kai to proto m kai to anxos ine terastio... ine poli orea periodos alla to ti travame emis oi melouses manes den legete...


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

kai ego afto efxome! na pane ola kala!!! ine kai to proto m kai to anxos ine terastio... ine poli orea periodos alla to ti travame emis oi melouses manes den legete...

να σου πω την αληθεια στο πρωτο και στο δευτερο δεν ειχα τοσο αγχος οσο εχω τωρα... ομως οριμασα τωρα και σκεφτομαι διαφορετικα:rolleyes:

το μονο που εχει σημασια ειναι να πανε όλα καλα και να γεννησουμε υγιεστατα παιδακια!

σκεφτομαι αυριο που θα παω να παω πανω στα δωματιο να δω πως τα εκαναν μετα την ανακαινηση!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...