Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να σου πω την αληθεια στο πρωτο και στο δευτερο δεν ειχα τοσο αγχος οσο εχω τωρα... ομως οριμασα τωρα και σκεφτομαι διαφορετικα:rolleyes:

το μονο που εχει σημασια ειναι να πανε όλα καλα και να γεννησουμε υγιεστατα παιδακια!

σκεφτομαι αυριο που θα παω να παω πανω στα δωματιο να δω πως τα εκαναν μετα την ανακαινηση!!

kali idea kai na m pis kai emena...:) tha tin rotisis gia to 3d?


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!

Πηρατε τις βιταμινες σημερα???

Tamaro, 1-2 μικρουλικες δουλιτσες εχω, οποτε, πιστεψε με, δεν περναει ο καιρος...!!!ουφ...

Το μωρο οπως ειπες, θα το νιωΣεις οπως νιωθεις να κινειται το εντερο, αλλα θα διαπιστωσεις πως δεν ειναι το εντερακι σου...!!! Ή παλι σαν φτερουγισμα πεταλουδας!

Λενε το 1ο παιδι το νιωθεις πιο αργα...ενω 2ο&3ο νωριτερα...

Kyoya ποτε πας γιατρο εσυ?

Link to comment
Share on other sites

tamaro ναι ποναω παρα πολυ τον αυχενα μεχρι πονοκεφαλους καθε πρωι εχω μεχρι να σηκωθω και να ισιωσω!! και τα κοκκαλα μου πολυς πονος!

candy μου πως εισε;;; αυριο εχω γιατρο στις 6!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου kyoya, νομιζω καθε φορα γραφω αλλιως το ονομα σου...

Καλα, σημερα ειχα πολυ ορεξη κ εφαγα αρκετο φαγητο, συνηθως δεν μπορω, οποτε σημερα εφαγα σαν εγκυος! Κ το απολαυσα! Αλλες φορες σαν ....να κανω διαιτα! Θα γεννησω κ θα αρχισω το φαΐ μου φαινεται!

Παραγγειλα τα κεραστικα για τη Δευτερα!

Κ πηγα Σ/Μ με...βοηθο φυσικα!:D

Αυτες ηταν οι δουλιτσες! Δεν μπορω να κανω κατι αλλο σημερα!

Georgiana, SalomiSofia περιμενουμε θετικα νεακια σας!

Kyoya αυριο θα μας πεις κ συ νεακια!!!

Link to comment
Share on other sites

τι κεραστικα παραγγειλες;;; αχχ να σου πω διευθυνση για στειλε και σε μας κανενα!! χαχαχα!!

καλα εκανες και εφαγες!! εμεις αποψε σαλατιτσα! εφαγα και εγω μια κιντερ μπουενο πριν απο λιγο αλλα θελω καφε τωρα ουφφφφ....

αυριο θα παρω και τα αγορια μαζι μου να δουν τον αδελφο τους πρωτη φορα!!!!

μην ανυσηχεις για το ονομα χαχαχα οπως σου ερχετε γραφε το!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφωνησα στην κλινικη κ μου πε Δευτερα μπαινω κ Πεμπτη πρωι βγαινω! Οποτε 3 βραδυα...

Kyoya γιατι εδωσες ?1000 διαφορα στις γεννες σου?

Τα κεραστικα, ειναι με πραλινα!!!:tongue:

Κ λιγα νηστησιμα, coconut με nutella!!!:tongue:

Ειπαμε...ειμαι η candy girl!

Δεν ειναι τυχαιο!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια. Δεν σας προλαβαινω :D

Ολες μα ολες να γεννησετε με εναν πονο και να δειτε αυτες τις γλυκές φατσουλες, να τις αγκαλιασετε να τις φιλησετε :*

Εμείς πηγαμε σημερα ολα πολυ καλα ακουσαμε και καρδούλα 150 χτύπους. Ειδαμε και μια πολυ μικρη αποκολληση αλλα με ειδικη αγωγη ολα θα πανε τέλεια ♡


JRfdp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...