Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 1

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

geia sas kopeles!! ontos megali fasaria i kampili zaxarou alla ine aparetiti!!! kala kai menis eki 3 ores diladi?? aman!!!! kai ti kanis gia na perasi i ora???

ta nevra ine na themataki pou ixa mexri kai ton 3 mina! den mporousan na m milisoun oute stin doulia oute sto spiti!! kai fisika 3espousa ston andra m.. alla perisotero ston patera m!!heheheh perase omos tora ime poli kala!! apla opos lei k i Kyoya nistazo mono!! ta alla ola 3eperastikan...

εγω μαλλον θα παρω αδεια απο τη δουλεια..

Candy να σε ρωτησω. τις αιτησεις για επιδομα μητροτητας και τοκετου ποτε τις εκανες;; νωρις ειναι ακομα λες να τις στειλω?


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω μαλλον θα παρω αδεια απο τη δουλεια..

Candy να σε ρωτησω. τις αιτησεις για επιδομα μητροτητας και τοκετου ποτε τις εκανες;; νωρις ειναι ακομα λες να τις στειλω?

Kyoya... ego pou milisa me to logistirio mas m ipe apo tin 25 week kai meta mporis na ta stilis... dioti oso pio noris ta stilis toso to kalitero... den tha argisoun na sou stiloun ta lefta apo tis kinonikes... apla prepi an sou to simplirosi i afroditi


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kyoya... ego pou milisa me to logistirio mas m ipe apo tin 25 week kai meta mporis na ta stilis... dioti oso pio noris ta stilis toso to kalitero... den tha argisoun na sou stiloun ta lefta apo tis kinonikes... apla prepi an sou to simplirosi i afroditi

το επιδομα τοκετου ομως;; αυτο θελει και πιστοποιητικο γεννησεως του μωρου οποτε μετα τη γεννα το κανεις ναι;;


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Ειναι ωραια που μοιραζομαστε γενικα τα παντα περι εγκυμοσυνης, που συμπασχουμε!

Οσο για τα νευρα, τωρα τις τελευταιες 2 βδομαδες τα εχω,...ισως απο την πολυ ανυπομονησια...εφτασαν στο φορτε τους οι ορμονες...δεν ξερω...

Τελωσπαντων,...

kyoya οπως λεει κ η Tamaro, πρεπει να κλεισεις την 25η βδομαδα κ μαζι κ πιστοποιητικο γιατρου για την ΠΗΤ!

Το αλλο που λες, μετα που γεννας...

Η κορη μου δεν εχασε χρονο, κανονικα, αφου η καθε νεα σχολικη χρονια ειναι για τα παιδια που γεννηθηκαν Γεναρη-Δεκεμβρη...

Τον ερχομενο Σεπτεβρη θα παει προδημοτικη σε δημοσιο.

Τωρα παει προδημοτικη, πριν την ωρα της, σε ιδιωτικο

Αν ειχες οντως συσπασεις πρεπει να το πεις στην γιατρο σου!

Μην αμελεις τετοια πραγματα!!!!!

Tamaro εισαι μοναχοπαιδι? τοτε διπλες χαρες για τους γονεις σου!!,

Οσο για την καμπυλη ζαχαρου, αφου καθε 1 ωρα σου παιρνει αιμα, συνολο 3 φορες, μπορεις να πηγαινοερχεσαι, για καμια δουλιτσα, ψωνιαματακι, φτανει να εισαι πισω ακριβως...α,!,!

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο εννοω candy! εμενα ο γιος μου παει προδημοτικη σε κοινωτικο και του χρονου παει κανονικα δημοτικο! κιολας!!!!!

αρα τωρα που εκλεισα την 25η μπορω να την καταθεσω την αιτηση για το μητροτητας! οκ θα την παρω στην επομενη επισκεψη να μου την υπογραψει η γιατρος τοτε να μου δωσει και αν χρειαζεται κατι αλλο και θα την παρω!! αυτο για την τραπεζα το θελουν ξανα;; το ειχα δωσει τις προηγουμενες φορες και το εχουν μεσα που στελνουν το επιδομα τεκνου. εσυ το πηρες ξανα το χαρτι με το iban απο την τραπεζα?

δεν ξερω αν ειναι συσπασεις παντως της αναφερα οτι εχω κραμπες τελευταια στην κοιλια και μου ειπε μαγνησιο 1 την μερα για αρχη..........να σου πω τηναληθεια εχω και μερες να επισκεφτω την τουαλετα... οποτε παιζει και αυτο


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Candy m ne ime monaxopedi kai diples kai tridiples xares!!heheheh etsi na exoume mono xares!!! oso gia tin kampili zaxarou ine konta stin doulia m i giatros opote tha pigeno erxome nomizo... giati vargeme na piaso adia kai vargieme na katso eki! opote kati etsi tha kano...

Kyoya kala emena giati m ipe 3 tin mera magnisio san den ixa oute krampes oute tpt??? :( diladi 1 pino telika! kai afto 3eris esi.. opote thimitho!hehehe gia to iban den xriazete to exoun mesa apo tin stigmi pou sou emvasan mia fora epidoma... exi kai kati pou thimounte stis kinonikes asfalisis!!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Candy m ne ime monaxopedi kai diples kai tridiples xares!!heheheh etsi na exoume mono xares!!! oso gia tin kampili zaxarou ine konta stin doulia m i giatros opote tha pigeno erxome nomizo... giati vargeme na piaso adia kai vargieme na katso eki! opote kati etsi tha kano...

Kyoya kala emena giati m ipe 3 tin mera magnisio san den ixa oute krampes oute tpt??? :( diladi 1 pino telika! kai afto 3eris esi.. opote thimitho!hehehe gia to iban den xriazete to exoun mesa apo tin stigmi pou sou emvasan mia fora epidoma... exi kai kati pou thimounte stis kinonikes asfalisis!!!

χαχαχα οντως!!

δεν ξερω γιατι σου ειπε 3!! εμενα μου ειπε αρχισε με ενα και αν δεν σταματησουν το αυξανουμε..... τι να σου πω..... εε καλα με τις βιταμινες ολες τα ιδια μην νομιζεται!!

λοιπον θελω να κανω την θεραπεια κερατινης στα μαλλια μου! ξερει καμια αν ενοχλει τωρα στην εγκυμοσύνη;;


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα οντως!!

δεν ξερω γιατι σου ειπε 3!! εμενα μου ειπε αρχισε με ενα και αν δεν σταματησουν το αυξανουμε..... τι να σου πω..... εε καλα με τις βιταμινες ολες τα ιδια μην νομιζεται!!

λοιπον θελω να κανω την θεραπεια κερατινης στα μαλλια μου! ξερει καμια αν ενοχλει τωρα στην εγκυμοσύνη;;

den exo idea gia tin keratini!!! hhehehe alla gena o nous mas pramata kathe fora!!hehehe


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορουες τι κανετε???

Το απογευμα νυσταζα πολυ αλλα τα καταφερα κ δεν κοιμηθηκα!...ας ελπισουμε πως θα κοιμηθω κανονικα αποψε,...αν κ αλλα μεσημερια δεν κοιμηθηκα παλι κ ξυπνησα απο τις 3!

Αυριο παω γιατρο, το καλο ειναι πρωι το ραντεβου μου, κ με το που θα ξυπνησω...εεε τροπος του λεγειν, οχι απο τις 3!!!! Χαχαχα

....το πρωι λοιπον θα ετοιμαστω κ θα παω...

Για να δουμε τι εξελιξεις θα εχουμε αυριο!

Λετε να μου πει για καποιο λογο να κανω καισαρικη Παρασκευη???

Τα εχω ολα ετοιμα οποτε δεν με πειραζει...

Για να δουμε...

Σημερα εκανα 2-3 δουλιτσες, πηγα κ αισθητικο κ ειμαι λιωμα...!!!

Link to comment
Share on other sites

tamaro ama den eixa thetiki energeia nomizw tha imoun sta patwmata haha s'euxaristw poli kali mou!

kyoya den pinoume gala opote koloikoi den einai! Akoma eimaste me swlines, me orous ktl! H kampili den einai toso tragiki empeiria! Apla exei tin anamoni pou variesai! Egw eixa paei mazi mou staurolekso haha Sou euxomai kala apotelesmata!

Candy ama ta exeis ola etoima den peirazei alla euxomai na se afisei stin programatismeni! alla kai na stin allaksi na nai gia kalo mono!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera kopeles!!! simera 3ipnisa me poli energia gia kapio logo kai poli thetiki energia!!!hehheeh elpizo na m pai kala i mera... :) pinasa apo poli proi!!!ti na kanoume!! tha kano ena frapedaki kai tha fao kati!!! xthes eniotha poli tentomeni tin kilia m san na fouskoni... k m lei kai o antras m helloo ise egkios!!hehehe ine logiko omos??

Candy m oso gia to Iban den xriazete 3ana an to exis dosi mia fora stin kivernisi gia otidipote emvasma tha to exoun.. min anisixis.. an sou pi gia paraskevi pes mas oxi na se psaxnoume!!!heheheh

Salomi m na mas les opote mporis nea sou gia na min exoume enia...i kampili zaxarou ine to ligotero!!!

Kyoya pote tha exis apotelesmata kampilis?? oso gia tin keratini den rotas tin afroditi kalitera? parolo pou gia vafi m ipe emena oti ine pelares pou lene oti epireazi!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

tamaro δεν εκανα την καμπυλη ακομα. την δευτερα θα παω δεν ξερω ουτε ποσο στοιχιζει ουτε ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα! αλλα αποτι ειπε η candy γυρω στα 30-40ευρω ειναι....

ετσι παντα με καλη διαθεση να εισε!!!

candy που εισε??? εισε στο ραντεβου ακομα;;; αχ αν σε βαλει αυριο τι εγινε;; 3 μερες νωριτερα χαχα δεν πειραζει εφοσον τα εχεις και ολα ετοιμα!! αντε μπες να μας πεις!!

εγω σημερα θα παω στο mall το μεσημερι βολτουλα να παρω δωρο της κουνιαδας μου που εχει γενεθλια! το ασχημο ειναι οτι 1-1,5 ωρα εχω και δεν θα απολαυσω την βολτα. εβαλα αδεια ομως την δευτερα που θα παω για καμπυλη και ετσι θα κανω καμια βολτιτσα τοτε!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...