Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

candy στο πρώτο εμεινα μια νύχτα περισσοτερη, πηγα με προκληση, ο τοκετος διειρκισε 13 ωρες, χρειαστηκα βεντουζα το μωρο μπηκε σε λάμπες λογω του οτι ταλαιπωρηθηκε... ολα αυτα τα χρεωσαν. στον δευτερο 2 ωρες εκανα και δεν χρειάστηκε τίποτα απο ολα αυτα. γιαυτο τα 1000 ευρώ παραπανω...

Georgina μπραβο πολυ καλα τα νεακια σου! η αποκόλληση δεν ειναι τιποτα αμα προσεξεις. τον ρωτησες αν θα πηγαινοερχεσε παφο λευκωσια??

αμαν ρε candy με τις πραλινες τι μου κανεις!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kyoya, οποτε το τριτο λογικα θα ειναι ακομη πιο ευκολη η γεννα!!! Ατε με τ καλο!

Το κεραστικο πραλινας, ....πηγα να τα παραγγειλω κ πηρα κ ενα κ το εφαγα αργοτερα!!! Χεχεχε, ειναι τελειο!:tongue::D:tongue::D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!!

Αϋπνιες παλι...

Ουφφφ τι κανω τωρα???

Η φαση ειναι πως ξεκοκκαλισα ολοκληρο το ιντερνετ, ολων των ειδων θεματα, δεν ξερω τι αλλο να ψαξω, τι θεμα, ετσι για να περνα η ωρα...!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimera sas!!! ma ti kanete esis otan lipo... poli logia sas piani?? :) hehehe ego akoma metro ores gia tin paraskevi!!!Georgiana m min anisixis den ine tipota apla ligi 3ekourasi thelis :)Candy tha se skotoso proi proi kai vlepo... pralines!! eleos den mas lipase ipame ise Candy girl alla kai emis prospathoume na perioristoume... koritsia xthes kai ti den ekana gia na nioso to gio m... efaga sokolata stin doulia kai ekatsa akiniti an to an niotho kati... tipota... to vradi meta to fagito efaga ena mikro mpiskoto 3aplosa kai pali tpt!! oufou tha me spasi!!! nomizo ine ipnaras opos ton papa tou!!!

Kyoya mas anxoses me tis ventouzes!!! nomiza itan ola ok se oles sou tis genes!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολες τις μανουλες και μελλουσες μανουλες εντός των ημερών :D

Όταν θες να περάσουν οι ώρες πο μέρες δεν περνάνε οι ατιμες :P

Και οταν ερθουν τσουπ εξαφανιζονται...

Εφτασες τοσοοο κοντά candy που ετοιμάσου για τη μεγάλη μεραααααα :*


JRfdp2.png
Link to comment
Share on other sites

candy καθε μερα και πιο νωρις σε βλεπω!! χαχαχα. εσυ θα πρεπει να γεννησεις για να κοιμηθεις. αλλα και τοτε θα ξυπνα το μπεμπε για φαγητο παλι αυπνη θα εισε!

tamaro μου μην αγχωνεσε! απλα ταλαιπωρηθηκα λιγο στον πρωτο μου γιατι ηταν ψηλα και δεν κατεβαινε με το τιποτε και ηταν και το κεφαλι στο πλαι. οταν ηθρε η Αφροδιτη στις 13 ωρες που περιμενα να μου πει οτι παμε για καισαρικη διαπιστωσε οτι τελευταια στιγμη ισιωσε το κεφαλακι και απλα τον τραβηξε με τη βεντουζα για να κατεβει(αποτι καταλαβα).

Μακαρι Candy μου το τριτο να ειναι ακομα πιο ευκολο και απο το δευτερο!!!

Georgiana μου τι σου εδωσε για την αποκολληση; φανταζομαι σου ειπε να εισε ξαπλα;

Καλημερες καλημερες!!!! σημερα στις 6 εχω γιατρο!!!!!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

candy καθε μερα και πιο νωρις σε βλεπω!! χαχαχα. εσυ θα πρεπει να γεννησεις για να κοιμηθεις. αλλα και τοτε θα ξυπνα το μπεμπε για φαγητο παλι αυπνη θα εισε!

tamaro μου μην αγχωνεσε! απλα ταλαιπωρηθηκα λιγο στον πρωτο μου γιατι ηταν ψηλα και δεν κατεβαινε με το τιποτε και ηταν και το κεφαλι στο πλαι. οταν ηθρε η Αφροδιτη στις 13 ωρες που περιμενα να μου πει οτι παμε για καισαρικη διαπιστωσε οτι τελευταια στιγμη ισιωσε το κεφαλακι και απλα τον τραβηξε με τη βεντουζα για να κατεβει(αποτι καταλαβα).

Μακαρι Candy μου το τριτο να ειναι ακομα πιο ευκολο και απο το δευτερο!!!

Georgiana μου τι σου εδωσε για την αποκολληση; φανταζομαι σου ειπε να εισε ξαπλα;

Καλημερες καλημερες!!!! σημερα στις 6 εχω γιατρο!!!!!!

ax ti orea pou exis giatro simera stis 6!!!!! oufou!!!! se thimizo gia to 3d fisika tha tin rotiso kai ego!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια κοριτσια!

Kyoya τις αϋπνιες αυτες τις τελευταιες μερες τις αποκτησα...

Ατε κ σημερα, βασικα αποψε, θα περιμενουμε νεακια σου!

Πεμπτη τα δικα μου νεακια, δεν νομιζω να εχω κ πολλα...

Παλε καλα που το ραντεβου μου ειναι το πρωι!!,

Tamaro μην αγχωνεσαι για τη βεντουζα, ενα βοηθημα ειναι για τη μαμα κ το μωρο, δεν ειναι τιποτα! Χαλαρααα

Οσο για την πραλινα,... τωρα τις τελευταιες 2-3 μερες μερες μπορω κ τρωω,...σαν ανθρωπος αλλα κ σαν εγκυος! Αφου ειχα 3 μηνες υπερεμεση, περασμενη βδομαδα εμετους παλι κ σε ολη την εγκυμοσυνη ΔΕΝ μπορουσα να φαω φαΐ το βραδυ ενω πεινουσα! Αναγκαστικη διαιτα στην εγκυμοσυνη! Αφου μονο 4 κιλα εβαλα!

Ψες λοιπον, λεω αφου ανοιξε η ορεξη μου κ νιωθω καλυτερα με το φαγητο ας φαω το βραδυ....

Ξυπνησα απο τα ρεξιματα, εφαγα 2 gaviscon, πισσες, ....ευτυχως δεν εκανα εμετο αλλα 2 σκαλια πιο κατω ημουν,...δεν προκειται να φαω ξανα το βραδυ!!! Μετα τη γεννα!!!

Georgiana σε ευχαριστω για τα παρηγορητικα σου λογια,..οπως το πες, δεν περνουν οι μερες...βασικα επειδη εκανα ολες μου τις δουλειες,...εξαλλου 1 πραγμα μπορω κ κανω καθε μερα...θα περασουν οι μερες, που θα πανε...

Αυτααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


tamaro και εσυ την Παρασκευη!! περνανε γρηγορα οι μερες!! υπομονη ρε και θα νιωσεις το μωρακι σου!! ανυπομονη χαχαχα!!!

candy εννοειτε θα σας πω τα νεα μου!!

εσενα τα νεα σου θα ειναι απο δευτερας!!! τωρα νομιζω τα ιδια και τα ιδια!! ποσο ειναι το μπεμπακι σου στον υπερηχο?? το πρωτο το γεννησα 3395 και το δευτερο 2970.. για να δουμε αυτο! ολοι μου λενε για την κοιλια μου οτι ειναι σουλουπωμενη οτι ειναι μικρη:rolleyes: κανονικη ειναι εντωμεταξυ δεν ειναι μικρη! και ακομα δεν μπηκα στον 7ο! ελπιζω να μην κανει μπαμ σε κανενα δυο μηνες!! εμενα τωρα που μιλαμε ο μπεμπης χορευει χαχαχα!! τον νιωθω πιο πανω απο τον αφαλο μου!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tamaro θα νιωσεις το μωρακι σου...οπου να σαι! Ακομη 1-2 βδομαδες ισως!

Kyoya την κορη μου τη γεννησα 3100 στις 38 βδομαδες & 5 μερες

Τωρα αυτη η κορη την υπολογιζει ο γιατρος 2800 στις 38 βδομαδες & 4 μερες...

Την περασμενη βδομαδα ηταν 2600

Παντα οι υπερηχοι εχουν αποκλιση,...πανω κατω...

Link to comment
Share on other sites

Kyoya μου με το καλο στο γιατρό σήμερα περιμένουμε νέα σου :*

Παιρνω ηδη cyclogest προγεστερονη και μου ειπε καθε Δευτερα μεχρι τη 10η βδομαδα να πηγαινω να μου βαζουν μια ενεση στον ποπο και επισης 3 φορές τη νερα προγεστερερόνη σε χαπι dupfasion (διϋδρογεστερονη)


JRfdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kyoya μου με το καλο στο γιατρό σήμερα περιμένουμε νέα σου :*

Παιρνω ηδη cyclogest προγεστερονη και μου ειπε καθε Δευτερα μεχρι τη 10η βδομαδα να πηγαινω να μου βαζουν μια ενεση στον ποπο και επισης 3 φορές τη νερα προγεστερερόνη σε χαπι dupfasion (διϋδρογεστερονη)

την ενεση για την αποκολληση θα την κανεις ή λογω εξωσωματικης;

Candy τον μεγαλο τον υπολογιζε 3 κιλα! επεσε λιγο εξω ομως! βεβαια γεννηθηκε στις 40+3! ο μικρος οσο μου ειπε βγηκε στις 38+6!

εχουν αποκλιση οι υπερηχοι σχεδον παντα!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kyoya kala les prepi na kano ipomoni!!! esena xorevi kai emena me ponai ores ores xamila... mallon megalonoume...:) hehhe den diarki poli o ponos eftixos! oso gia tis vendouzes den me pirazi oti xriazete gia na ine kala to moro m!!! tha mas pis nea apo tin afroditi!!! min 3exasis!!

Candy mia xara oi korases sou!!!heheh oso gia tous emetous efages olo ton garo pou leme emine oute kan i oura ante3e!!! :) Anipomono na ton nioso ton mikrouli m... simera klinoume 21 weeks!!!!

Georgiana m poli kala farmaka... ola kala tha pane k xriazete 3ekourasi!!! oposdipote!!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...