Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

SalomiSofia ευχομαι η Αγια Μαρινα κ η Παναγια να ειναι διπλα στα παιδια σου! Ελπιζω μερα με τη μερα, σιγα σιγα να καλυτερευσουν!

Kyoya ευχαριστα τα νεακια σου!!!

Πολυ ωραια! Αντε με το καλο, καλη συνεχεια!

Κοριτσια ειλικρινα, μη σκεφτεστε τα κιλα! Δειτε εμενα ποσο ταλαιπωρηθηκα με τους εμετους! Καλυτερα να εβαζα κιλα, κ μαλιστα πολλα!

Πανω απο ολα η υγεια του μωρου αλλα κ της μαμας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kyoya nai mazi grafame! haha Ftanete to kilo mpravo mpravo anteee!! Xeri kai podi mazi sto stoma? :tongue: Auti tha einai fotografia na kratiseis!!

Ta agoria mou edw kai liges meres einai anisixa re paidaki mou kai den kseroume giati! Fovamai mipws arpaksan kanena krioma kai ta ponaei h koilitsa tous alla den kseroume den vlepoume kai kati anisixitiko pou na poume a na auto einai! Kai den klaine kai dinata ta kahmena ama den ta exeis enoia sou diladi den katalaveneis oti einai anisixa kai klaine! To igro ipoxwrei alla oxi oso grigora elpizame, kai etsi eipe o giatros isws dokimasoume mia diaforetiki farmakeutiki agwgi. Elpizw auti na kanei kaliteri douleia giati vasanizonte kai den kanei pia kai to igro sti kardia!

Candy mou se euxaristw poli! Tous evala simera tis kouvertoules tous pali alla mou tis vgazei i nikterini maia re gmt! H kanoniki mas maia vevaia tous tis ksanavazei kathares! Alla autes oi nikterines ama tis petixw kamia mera :tongue: Ma einai to monadiko mitriko pragma pou tous afinw, ligi frontida!

Euxomai se ola ta koritsia enan kalo ipno giati kai egw ton xreiazomai simeraaaaa! Filakia pollaaaaa kai sas euxaristw poli gia to endiaferon!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

SalomiSofia μου υπομονη κ ολα θα πανε καλα! Θελει χρονο...

Τελικα μου εγινε καθιερωμενο το ξυπνημα απο τα ξημερωματα! 3-3.30...:?

Τιποτα νεακια δεν εχω!

ΚΥΟΥΑ ωραια φαση, χερι κ ποδι στο στομα!

Σε ολους τους υπερηχους η κορουλα μας ειναι μπρουμυτα κ δεν ειδαμε φατσουλα,...εκτος απο τοοοτε στην Β επιπεδου που ητανε τοσο μικρη...

Για να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια! candy παλι αγρυπνη εισε χαχαχα

Σαλωμη μου ειναι δυνατον να εχουν κολικο τα αγορια;; τρεφονται με γαλα κανονικα τωρα;;

Candy να σε ρωτησω. εκανες την εξεταση για τον διαβητη κυησης; στους αλλους δύο δεν την εκανα γιατι δεν ηταν υποχρεωτικο μονο αν υπηρχε ενδειξη για διαβήτη την εκανες και ευτυχως εγω δεν ετυχε... τωρα μου ειπε οτι εγινε υποχρεωτικο να γινεται αυτη η εξεταση. την εκανες;;; πως ειναι;; πρεπει να παω νηστικη μου ειπε και διαρκει 2-3 ωρες ξερω γω!! θα πεθανω απο την πεινα μου φενεται!

ασε τα αγορια μου ξετρελαθηκαν οταν τον ειδαν! ειδικα ο μεγαλος μου που ψηλοκαταλαβαινε και τι εβλεπε!! τον εβλεπε να χασμουριεται να εχει χερια ποδια στο στομα! ενθουσιαστηκε! ο μικρος οταν φυγαμε μου λεει που ειναι το μωρο μας?? νομιζε πως πηγαμε για να παρουμε το μωρο ο γλυκας μου χαχαχα!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalimeroudia sas!!!!

Kyoya telia!!!! ax prepi na xarikes poli pou kani akrivatika!! heheheh mia xara se vlepo sxedon 1 kilo... telia!!! pos itan i giatroula mas??? den pirazi tha tin rotiso ego tin paraskevi gia to 3d! :)

Salomi m ipomoni kai thetiki eneargia pou pragmatika niotho oti tin exis!!!

Candy ine epiti megaloni i mitra... telia... kai kimame kai apo tis 8 ti na kano ... nistazo... oso gia esena sigoura to ekanes sinithia!! elpizo na sou perasi otan genisis!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimeroudia sas!!!!

Kyoya telia!!!! ax prepi na xarikes poli pou kani akrivatika!! heheheh mia xara se vlepo sxedon 1 kilo... telia!!! pos itan i giatroula mas??? den pirazi tha tin rotiso ego tin paraskevi gia to 3d! :)

Salomi m ipomoni kai thetiki eneargia pou pragmatika niotho oti tin exis!!!

Candy ine epiti megaloni i mitra... telia... kai kimame kai apo tis 8 ti na kano ... nistazo... oso gia esena sigoura to ekanes sinithia!! elpizo na sou perasi otan genisis!!

tamaro μια χαρα η Αφροδιτη!! χαρηκε που της πηρα τα αγορια και τα ειδε!! μανα μου ρε καθε φορα που μου καμνει υπερηχο ενθουσιαζετε τοσο πολλα σαννα και πρωτη φορα θωρει μωρο ενω εν η δουλεια της και θωρει δεκαδες καθε μερα!!!

ενθουσιαστηκα και παραπανω χαρηκα που το κεφαλακι ειναι κατω!!! βεβαια ειναι νωρις ακομα οπως μου ειπε μπορει να γυρισει και να ξαναγυρισει ακομα 100 φορες αλλα οκ χαχαχα!!!

ναι ρε εξεχασα να τη ρωτησω επειδη ειμασταν και οικογενειακως και επελλαναν μας τα μωρα ξερεις τωρα κ εξεχασα τελεια!!

μηπως χρεωννει παραπανω για 3d γιαυτο δεν το κανει?? ρωτα την να δουμε....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

tamaro μια χαρα η Αφροδιτη!! χαρηκε που της πηρα τα αγορια και τα ειδε!! μανα μου ρε καθε φορα που μου καμνει υπερηχο ενθουσιαζετε τοσο πολλα σαννα και πρωτη φορα θωρει μωρο ενω εν η δουλεια της και θωρει δεκαδες καθε μερα!!!

ενθουσιαστηκα και παραπανω χαρηκα που το κεφαλακι ειναι κατω!!! βεβαια ειναι νωρις ακομα οπως μου ειπε μπορει να γυρισει και να ξαναγυρισει ακομα 100 φορες αλλα οκ χαχαχα!!!

ναι ρε εξεχασα να τη ρωτησω επειδη ειμασταν και οικογενειακως και επελλαναν μας τα μωρα ξερεις τωρα κ εξεχασα τελεια!!

μηπως χρεωννει παραπανω για 3d γιαυτο δεν το κανει?? ρωτα την να δουμε....

mana m re! etsi kani i afroditi panta! kai ego to prose3a!! :) hehehe telia! kai emis ikogeniakos tha pame tin paraskevi... enoo tha erthoun k oi gonis m gia proti fora!! :) ehheheine enthousiasmeni... elpizo na thimitho kai ego na tin rotiso giati ine kai files me tin mama m kai an piasoun tin parla oute iperixo tha kanoume oute moro tha doume!!heheheh


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

mana m re! etsi kani i afroditi panta! kai ego to prose3a!! :) hehehe telia! kai emis ikogeniakos tha pame tin paraskevi... enoo tha erthoun k oi gonis m gia proti fora!! :) ehheheine enthousiasmeni... elpizo na thimitho kai ego na tin rotiso giati ine kai files me tin mama m kai an piasoun tin parla oute iperixo tha kanoume oute moro tha doume!!heheheh

ααα θα ερθουν να δουν τον εγγονο!!!! 3/4 θα ξαναπαω! ενωμεταξυ πρεπει να παω για την εξεταση ζαχαρου ουφφου


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

ααα θα ερθουν να δουν τον εγγονο!!!! 3/4 θα ξαναπαω! ενωμεταξυ πρεπει να παω για την εξεταση ζαχαρου ουφφου

kai emena m ipe oti tha m pi gia e3etasi zaxarou... tin kampili enen? oufou!!! anageo kako... ki pou tin kanis? konta tous? ne tha pane na doune to eggoni tous!!! kai ime k monaxopedi katalaves!!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

kai emena m ipe oti tha m pi gia e3etasi zaxarou... tin kampili enen? oufou!!! anageo kako... ki pou tin kanis? konta tous? ne tha pane na doune to eggoni tous!!! kai ime k monaxopedi katalaves!!!

ααα θα του εχουν μεγαλη αδυναμια!!

κορη ναι την καμπυλη! ουφφου εν λεεις τιποτε!! κοντα τους θα παω ναι

ξερει καμια ποσα στοιχιζει η εξεταση αυτη;;


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!!!

Ειμαι πολυ νευριασμενη, βασικα οι ορμονες μου φταινε.... Εχει 2 βδομαδες, το ποσα νευρα εχω,..... Δεν μπορειτε να φανταστειτε...ελεος! Δεν με αντεχω!!! Ουφφου γιατι???? ποσα νευρα? στην προηγουμενη εγκυμοσυνη δεν ημιυν ετσι...

Kyoya ναι ειναι πλεον υποχρεωτικη κ σημαντικη η καμπυλη ζαχαρου!

Πριν 5 χρονια, στην κορη μου δεν ηταν, αλλα επειση γνωριζα απο το διαδυκτιο τη σημαντικοτητα της, την εκανα εθελοντικα κ τοτε, κ τωρα υποχρεωτικα!

Να ρωτησεις στο χημειο, γιατι κ το προηγουμενο βραδυ πρεπει να προσεξεις τι θα φας, κ μεχρι τι ωρα...κατι ετσι...

Το πρωι με το που ξυπνησεις πας κατευθειαν χημειο, αναλυση, μετα απο...1 ωρα αφου σου δωσουν να πιεις ενα ποτηρι γλυκοζη,...για να δουν πως το αναλυει ο οργανισμος σου, το συκωτι σου, μετα απο 1 ωρα κ μετα ξανα μετα απο 1 ωρα. Τα αποτελεσματα βγαινουν απογευμα ή επομενη κ στοιχιζει ?30-?40. Αξιζει να την κανεις γιατι μη κακο προλαβαινεις πολλα τυχον προβληματα με το εμβρυο!

Προσοχη σε ποιο χημειο θα την κανεις! Παιζει ρολο...!!! Ρωτα τη γιατρο σου!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Ειμαι πολυ νευριασμενη, βασικα οι ορμονες μου φταινε.... Εχει 2 βδομαδες, το ποσα νευρα εχω,..... Δεν μπορειτε να φανταστειτε...ελεος! Δεν με αντεχω!!! Ουφφου γιατι???? ποσα νευρα? στην προηγουμενη εγκυμοσυνη δεν ημιυν ετσι...

Kyoya ναι ειναι πλεον υποχρεωτικη κ σημαντικη η καμπυλη ζαχαρου!

Πριν 5 χρονια, στην κορη μου δεν ηταν, αλλα επειση γνωριζα απο το διαδυκτιο τη σημαντικοτητα της, την εκανα εθελοντικα κ τοτε, κ τωρα υποχρεωτικα!

Να ρωτησεις στο χημειο, γιατι κ το προηγουμενο βραδυ πρεπει να προσεξεις τι θα φας, κ μεχρι τι ωρα...κατι ετσι...

Το πρωι με το που ξυπνησεις πας κατευθειαν χημειο, αναλυση, μετα απο...1 ωρα αφου σου δωσουν να πιεις ενα ποτηρι γλυκοζη,...για να δουν πως το αναλυει ο οργανισμος σου, το συκωτι σου, μετα απο 1 ωρα κ μετα ξανα μετα απο 1 ωρα. Τα αποτελεσματα βγαινουν απογευμα ή επομενη κ στοιχιζει ?30-?40. Αξιζει να την κανεις γιατι μη κακο προλαβαινεις πολλα τυχον προβληματα με το εμβρυο!

Προσοχη σε ποιο χημειο θα την κανεις! Παιζει ρολο...!!! Ρωτα τη γιατρο σου!

ουφφου βρε candy γιαυτο την βαριεμαι γιατι εχει πηγαινε ελα.. θα την κανω στο χημειο της κλινικης εκει παω παντα. οποσδηποτε θα την κανω αμα μου ειπε η γιατρος πρεπει τοτε πρεπει!

νευρα... μεγαλο κεφαλαιο!!! αντεξε καλη μου και 5 μερουλες σου εχουν μεινει!! προσεχε μην ξεσπας στην κορη σου και στον αντρα σου ε!!!

5 χρονων ειναι η κορη σου;; του 2009;


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ουφφου ρε kyoya ετσι νευρα ειχες κ συ???

Προσπαθω να μην ξεσπω αλλα με πιανουν τα νευρα με...διαφορα γενικα, κ αβασιμα, ασημαντα...ουφφου...

Η κορη μου ειναι τελη Μαρτιου, 2010

Link to comment
Share on other sites

Ουφφου ρε kyoya ετσι νευρα ειχες κ συ???

Προσπαθω να μην ξεσπω αλλα με πιανουν τα νευρα με...διαφορα γενικα, κ αβασιμα, ασημαντα...ουφφου...

Η κορη μου ειναι τελη Μαρτιου, 2010

ειχα νευρα πολλα στις αρχες!! εκλαιγα με το παραμικρο.. τωρα δεν εχω νευρα αλλα νυσταζω πολυ και κουραζομαι νταξει φυσιολογικα ολα αυτα!! ψες κοριτσια νομιζα πως με επιασαν οι πονοι. ξαπλωσα και πονουσα πολυ. καθε 5 λεπτα (χωρις υπερβολη) σηκωνομουν για πιπι δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου... κατα τις 3 μου περασε και κοιμηθηκα λιγο. σημερα ευτυχως ειμαι καλα.

τωρα θα ειναι τα γενεθλια σας δηλαδη candy! εμενα ο γιος μου ο μεγαλος νοεμβριο του 2009. 5 μηνες διαφορα αλλα να φανταστω δεν πατε προδημοτικη εσεις ακομα ετσι; χανετε χρονο;


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

geia sas kopeles!! ontos megali fasaria i kampili zaxarou alla ine aparetiti!!! kala kai menis eki 3 ores diladi?? aman!!!! kai ti kanis gia na perasi i ora???

ta nevra ine na themataki pou ixa mexri kai ton 3 mina! den mporousan na m milisoun oute stin doulia oute sto spiti!! kai fisika 3espousa ston andra m.. alla perisotero ston patera m!!heheheh perase omos tora ime poli kala!! apla opos lei k i Kyoya nistazo mono!! ta alla ola 3eperastikan...


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...