Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι η γιατρός δίνει στην γυναίκα μου σαλοσπιρ 100 mg η κουμπάρα μου μου λέει ότι σε μια από τις εγκυμοσύνες είχε θρομβοφιλια και το βρήκε από εξετάσεις. Το είπα στην γιατρό και μου λέει όχι όχι δεν υπάρχει λόγος και απλά της έγραψε εξετάσεις αίματος τα συχνά γενική αίματος ούρων και κάτι άλλα . Κα μετά από τόσα χρόνια ήρθε ένα μωρό δεν θα έπρεπε να κάνει ξανά και για θρομβοφιλια είχε κάνει αλλά πριν 2 χρόνια. Διαβάζω για την αποκόλληση και λέει ότι μπορεί να γίνει από μικρόβια από θρομβοφιλια. Δεν ξέρω αλήθεια. Της είπε την άλλη φορά να κάνει και τέστ Παπ μπορεί να κάνει έγκυος τέστ Παπ;;; Υπάρχει κίνδυνος;;;

      Κάτι δε. Μου πάει καλά με την αποκόλληση γιατί να γίνει αφού δύο εβδομάδες δεν είχαμε σχολείο την έβγαλε στο κρεβάτι όλα εγώ τα κάνω μέχρι και φαγητό στο κρεβάτι αποκόλληση δεν ξέρω φοβάμαι μην υπάρχει κάτι άλλο συγνώμη κορίτσια απλά το συζητάμε και έχουμε λίγο άγχος μέχρι τς 30 Μαίου που έχουμε ραντεβού 

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

Καλημερουδια κοριτσια!!!:D:D:D

Καταρχην το πρωι ξυπνησα στις...5.30!!!:P:p:p

Τεραστια προοδος!!!

Πηγα στον γιατρουλη, ολα οκ!!!

Ετοιμη για τη Δευτερα!

Στις 7 το πρωι να ειμαι εκει κ στις 8.45-9 η καισαρικη-με επισκληριδιο!!!:D

3 τζαι ποψε...!!!:tongue::tongue::tongue:

SalomiSofia ετσι μπραβο!θετικη ενεργεια! Οποτε εχεις νεακια απο τα διδυμακια να μας λες, εχουμε εννοια!

Tamaro η κ;μπυλη ζαχαρου θυμαμαι ειναι ?40!

Ετσι μπραβο κ συ! Θετικη ενεργεια!!!

Κατι γραφιοκρατικα χαρτια που εκανα, μου ζητησαν ξανα το Iban, ενω το εδωσα παλιοτερα...

Kyoya καλη βολτουλα κ καλα ψωνια!

Εχω να πλυνω ξανα, εννοω κανονικο πλυςιμο με σαπουνια, τον αποστειρωτη κ μπιμπερο, παρκοκρεβατο κ το Σ/Κ να στρωσω το κρεβατακι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Candy telia!!! ola etima lipon!!! sou efxome ola na pane kala... kane ta telika pragmatakia kai tetia ora tin deftera na ise genimeni!!! telia!!

Kyoya kai ego pou to epsa3a ligo kapou eki ine i timi 30-40 evro... to thema ine an prepi oposdipote na minis eki... i mporo na pao piso doulia giati ine konta stin kliniki kai na pigeno kathe ora... ax orea i voltoula!!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Candy telia!!! ola etima lipon!!! sou efxome ola na pane kala... kane ta telika pragmatakia kai tetia ora tin deftera na ise genimeni!!! telia!!

Kyoya kai ego pou to epsa3a ligo kapou eki ine i timi 30-40 evro... to thema ine an prepi oposdipote na minis eki... i mporo na pao piso doulia giati ine konta stin kliniki kai na pigeno kathe ora... ax orea i voltoula!!!

λογικα θα μπορεις να πηγαινοερχεσε tamaro. και εμενα ειναι σχετικα κοντα στην κλινικη αλλα ηταν και μια αφορμη να παρω αδεια χιχιχι


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

thelo na m pite esis oi pio empires.. exete kai esis skampanevasmata stin diathesi sas..?? to proi 3ipnisa kai imoun mesa stin treli xara!!!! tragoudousa ktl ospou pernouse i ora alaze i diathesi m kai tora pou miloume ime mesa sta nevra!!! exete kamia e3igisi???

η εξηγηση ειναι μονο μια tamaro μου!! ορμονες!! λογικο ειναι.. και εγω χθες ημουν πολυ καλα. μετα οταν σχολασα για καποιο λογο ημουν πολυ νευρικη και ξεσπουσα παντου.... προσπαθω και εγω να ειμαι λιγο ηρεμη γιατι δεν θελω να ξεσπω πανω στα παιδια μου... ειδικα οταν ειναι λιγο ζωηρα και ατιθασα περισσοτερο νευριαζω....χωρις να φταινε δηλαδη..


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

η εξηγηση ειναι μονο μια tamaro μου!! ορμονες!! λογικο ειναι.. και εγω χθες ημουν πολυ καλα. μετα οταν σχολασα για καποιο λογο ημουν πολυ νευρικη και ξεσπουσα παντου.... προσπαθω και εγω να ειμαι λιγο ηρεμη γιατι δεν θελω να ξεσπω πανω στα παιδια μου... ειδικα οταν ειναι λιγο ζωηρα και ατιθασα περισσοτερο νευριαζω....χωρις να φταινε δηλαδη..

Ma ine poli spastiko... na ise mia xara kai 3aftnika!! tsak sana kai ederanse xoris logo!!! telospanton tha to palepsoume!! :) avrio tha ise me adia? i tin deftera?


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ma ine poli spastiko... na ise mia xara kai 3aftnika!! tsak sana kai ederanse xoris logo!!! telospanton tha to palepsoume!! :) avrio tha ise me adia? i tin deftera?

την Δευτερα! θα παρω τα παιδια σχολειο και θα παω απευθειας στο χημειο! δεν φανταζομαι να χρειαζεται να κλεισω ραντεβου εννε???


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευτυχως που τους πηρα τηλεφωνο!!

μου ειπε οτι πρεπει να ετοιμασουν το "ποτο" που θα μου δωσουν και να ειμαι προηγουμενως 12 ωρες νηστικη!!

εννα πεθανω που την πεινα λαλω σας το.........


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...