Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

Γεια σας!!!

Αντωνια κου τι ειναι το λεμονοντουζο κ που το βρισκω? πως το χρησιμοποιω?

Για τον φουρνο, ολα μα ολα τα καθαριστικα τα ειδικα ειναι πολυ καρκινογονα, ποσο μαλλον τωρα που εισαι εγκυος!

Παρε cif spray το κιτρινο που γραφει πανω πβως κανει για λιπη. Το ψεκαζεις αρκετα κ το αφηνεις κανενα 10 λεπτο. Μετα σφογγαρι με cif κρεμα!

Για τον νεφελοποιητη ρωτα σε οποιοδηποτε φαρμακειο, πες τους τη μαρκα κ θα σου δωσουν το τηλ του αντιπροσωπου για επιδιορθωση.

Για την καμπυλη, μπορεις να πηγαινοερχεσαι, ναι, φτανει να βρισκεσαι πισω ΑΚΡΙΒΩΣ στην ωρα σου, μετρημενο το καθε δευτερολεπτο! Τοσο ακριβες ειναι η αναλυση!

Ελενη μου τωρα που κοντεψαν οι μερες ηρεμησα, οταν τα εχεις τα πραγματα ετοιμα...ετσι ειναι! Θα δεις κ συ!

Θα περιμενουμε νεακια σου,...αυριο πρωι δηλ θα τα μαθουμε...

Ελενη ναι μπορεις να πηγαινοερχεσαι στην αναλυςη καμπυλης!

Μην ανησυχεις με το που θα πιεις ενα ποτηρι γλυκοζη, σιγα σιγα θα το πιεις, θα σου κοπει η πεινα!

Pantos ana ekana palia kampili zaxarou otan imoun sxolio... kai m edosan sto nosokomio na pio Lukosate den 3ero kai pos grafete! itan mia aidia!!!!! xalia!!! elpizo na min ine toso xalia i glikozi!!! afto thelo na pigenoerxome giati tha varetho toses ores eki!!! :( tha sas po avrio i apopse pos pigame!! efxome na pane ola kala.. exo megali agonia!! :)


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λογικο μου ακουγεται! πως να πινασεις με τοση ζαχαρη που θα πιεις!!

εγω προγευματισα πιτσα!! τοροντο χαχα!! μας κερασε η κουνιαδα ψες και εφερα 2 κομματακια τα οποια τσακισα τωρα το πρωι!!!

ax pinasa... akougete to stomaxi m pou kani kour!!! ehhehe exo santouits ego opos panta!!! :) molis ekana kai to frapedaki m pompa!!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

τι ωρα εχεις γιατρο Ελενη;; αντε θα δεις το αγορακι σου να ησυχασεις!!! β επιπεδου θα κανεις σημερα;;;;

6:40 exo rantevou... opote vradaki tha teliosoume!! :) diarki perisotero nomizo... sas trelana me msg simera! ime poli xaroumeni!!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου πηρα τηλεφωνο σε ενα φαρμακειο και μου ειπαν για ενα Γρουτιδη... μαρκα εν θυμουμαι εν σπιτι το κουτι παντως το σχημα του νεφελοποιητη ειναι μηλο αν βοηθα...... να κοιταξω και να σου πω ομως.... περκει το εβρουμε γιατι αγχωθηκα εν ακριβο πραμα εν θελω να πιασω αλλο μακαρι να σαστει. σορρυ που πεταω και κανενα κυπριακο μεσα μεσα χαχαχα

η β επιπεδου απλα ειναι πιο λεπτομερεις υπερηχος. θα μετρησετε δαχτυλακια θα δειτε ολα τα οργανα λεπτωμερως μεσα εξω του μωρου!! μπορει να διαρκεσει και μιση ωρα!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντωνια μου εχει κατι σπρεϋ στα Σ/Μ σε στυλ αφρο, πχ μαρκα Mr Muscle που ειναι ειδικα για φουρνο κ τον εκανε γυαλι!!! Μετα εμαθα πως ΟΛΑ τα ειδικα καθαριστικα φουρνου ειναι τα πιο καρκινογωνα!!! Κ απαγορευονται να τα χρησιμοποιηει ειδικα μια εγκυος. Οποτε εχει χρονια που το σταματησα! Μπορεις να το αγορασεις για μια φορα, κ να το ψεκασει ο συζυγος σου, κ να το τριψει αυτος, φορωντας γαντια γιατι θα σου λιωσει τα χερια, τοοσο δυνατο!

Ε γω το κανω συστηματικα! Πιστεψε με, αυτο το cif spray κανει θαυματα! Δοκιμασε το κ θα με θυμηθεις!!!

Καλη χωνεψη με την πιτσα!!!

Ελενη μου, Β επιπεδου??? τελεια εξεταση! Διαφορετικα μηχανηματα, θα δεις το μωρο πεντακαθαρα!!!!! Απολαυσε το!!!! Καλη επιτυχια!

Φαε μια σοκολατα 30 λεπτα πριν για να κινειται το μωρο, για να ειναι πιο ευκολο για σενα!

Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, εκρυψε η κορουλα μου τα δακτυλα της, οπως κλεινεις το χερι, κ δεν φαινονταν οι ακριες των 5 δακτυλων,...30 λεπτα ταλαιπωριας για τα δακτυλακια, για να τα μετρησουμε...!!!

Τωρα στην 2 η εγκυμοσυνη, εφαγα σοκολατα 30 λεπτα πριν, κ καμια ταλαιπωρια!!!

Αυτο με τα ουρα δεν μου ετυχε! Στην υπερεμεση φυσικα, χειροτερα μαλιστα...

Μετα οχι,...πινε υγρα γενικα, εκτος απο νερο, χυμους κτλ

Η γλυκοζη,...ναι μεγαλη αηδια....για αυτο το πινεις σιγα σιγα....

Δεν θα σας το ελεγα, αλλα αφου το ειπατε,...εγω την εκανα εμετο....την γλυκοζη...λεω κ γω καταστραφηκε η αναλυση? αλλα ευτυχως ηταν τα τελευταια 10 λεπτα οποτε δεν επηρεαστηκε η αναλυση! Αν ηταν στο μισαωρο θα καταστραφοταν! Βεβαια ειπαμε με την υπερεμεση που ειχα κ οι εμετοι μου στην εγκυμοσυνη,.γενικα προδιαθεση για εμετους,....δεν σημαινει πως θα το παθετε εσεις! Μην μου αγχωθειτε!

Ειδικα η Αντωνια που τρωει πιτσα το πρωι!!!

(Με την καλη εννοια το λεω, πως δεν εχεις προδιαθεση για εμετους, σε αντιθεση με μενα!)

Αντωνια, μηπως εισαι Κυπρια βρε κοριτσι μου κ μας πεταεις κ κατι χωριατικα??? καλο ε?

Χαλαρααα!

Θα βρεις τον αντιπροσωπο του νεφελοποιητη, μην ανησυχεις! Σαζονται, ξερω σιγουρα!!!

Εχουμε κ μεις, κ μεις στην παρεα με το ασθμα...αχχχ

Ελενη ειναι αργα το ραντεβου σου οποτε θα μας πεις νεακια αυριο? ουφ...παλι θα περιμενουμε...

Αντωνια για την αμμωνια αποκλειεται να εχει στο Σ/Μ!

Φαρμακειο!

Επιτρεπεται να την χρησιμοποιησεις που εισαι εγκυος ομως??? δεν εχω ιδεα!

Επιμενω για το cif spray για λιπη!!!

Ψεκαζεις κ το αφηνεις!!!!!

ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου πηρα τηλεφωνο σε ενα φαρμακειο και μου ειπαν για ενα Γρουτιδη... μαρκα εν θυμουμαι εν σπιτι το κουτι παντως το σχημα του νεφελοποιητη ειναι μηλο αν βοηθα...... να κοιταξω και να σου πω ομως.... περκει το εβρουμε γιατι αγχωθηκα εν ακριβο πραμα εν θελω να πιασω αλλο μακαρι να σαστει. σορρυ που πεταω και κανενα κυπριακο μεσα μεσα χαχαχα

η β επιπεδου απλα ειναι πιο λεπτομερεις υπερηχος. θα μετρησετε δαχτυλακια θα δειτε ολα τα οργανα λεπτωμερως μεσα εξω του μωρου!! μπορει να διαρκεσει και μιση ωρα!!

Ase na rotiso antonia m kai na sou po... do not worry gia ta kipriaka!:) hehehe oli petasoume! hehheeh... ax orea... tha ton apolafsoume ton giokka m!!!!anipomono.. prepi na thimitho na fao kati gliko prin pame... etsi m ipe...kanena misaoro arage?


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αντωνια μου εχει κατι σπρεϋ στα Σ/Μ σε στυλ αφρο, πχ μαρκα Mr Muscle που ειναι ειδικα για φουρνο κ τον εκανε γυαλι!!! Μετα εμαθα πως ΟΛΑ τα ειδικα καθαριστικα φουρνου ειναι τα πιο καρκινογωνα!!! Κ απαγορευονται να τα χρησιμοποιηει ειδικα μια εγκυος. Οποτε εχει χρονια που το σταματησα! Μπορεις να το αγορασεις για μια φορα, κ να το ψεκασει ο συζυγος σου, κ να το τριψει αυτος, φορωντας γαντια γιατι θα σου λιωσει τα χερια, τοοσο δυνατο!

Ε γω το κανω συστηματικα! Πιστεψε με, αυτο το cif spray κανει θαυματα! Δοκιμασε το κ θα με θυμηθεις!!!

Καλη χωνεψη με την πιτσα!!!

Ελενη μου, Β επιπεδου??? τελεια εξεταση! Διαφορετικα μηχανηματα, θα δεις το μωρο πεντακαθαρα!!!!! Απολαυσε το!!!! Καλη επιτυχια!

Φαε μια σοκολατα 30 λεπτα πριν για να κινειται το μωρο, για να ειναι πιο ευκολο για σενα!

Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, εκρυψε η κορουλα μου τα δακτυλα της, οπως κλεινεις το χερι, κ δεν φαινονταν οι ακριες των 5 δακτυλων,...30 λεπτα ταλαιπωριας για τα δακτυλακια, για να τα μετρησουμε...!!!

Τωρα στην 2 η εγκυμοσυνη, εφαγα σοκολατα 30 λεπτα πριν, κ καμια ταλαιπωρια!!!

Αυτο με τα ουρα δεν μου ετυχε! Στην υπερεμεση φυσικα, χειροτερα μαλιστα...

Μετα οχι,...πινε υγρα γενικα, εκτος απο νερο, χυμους κτλ

Η γλυκοζη,...ναι μεγαλη αηδια....για αυτο το πινεις σιγα σιγα....

Δεν θα σας το ελεγα, αλλα αφου το ειπατε,...εγω την εκανα εμετο....την γλυκοζη...λεω κ γω καταστραφηκε η αναλυση? αλλα ευτυχως ηταν τα τελευταια 10 λεπτα οποτε δεν επηρεαστηκε η αναλυση! Αν ηταν στο μισαωρο θα καταστραφοταν! Βεβαια ειπαμε με την υπερεμεση που ειχα κ οι εμετοι μου στην εγκυμοσυνη,.γενικα προδιαθεση για εμετους,....δεν σημαινει πως θα το παθετε εσεις! Μην μου αγχωθειτε!

Ειδικα η Αντωνια που τρωει πιτσα το πρωι!!!

(Με την καλη εννοια το λεω, πως δεν εχεις προδιαθεση για εμετους, σε αντιθεση με μενα!)

Αντωνια, μηπως εισαι Κυπρια βρε κοριτσι μου κ μας πεταεις κ κατι χωριατικα??? καλο ε?

Χαλαρααα!

Θα βρεις τον αντιπροσωπο του νεφελοποιητη, μην ανησυχεις! Σαζονται, ξερω σιγουρα!!!

Εχουμε κ μεις, κ μεις στην παρεα με το ασθμα...αχχχ

Ελενη ειναι αργα το ραντεβου σου οποτε θα μας πεις νεακια αυριο? ουφ...παλι θα περιμενουμε...

Αντωνια για την αμμωνια αποκλειεται να εχει στο Σ/Μ!

Φαρμακειο!

Επιτρεπεται να την χρησιμοποιησεις που εισαι εγκυος ομως??? δεν εχω ιδεα!

Επιμενω για το cif spray για λιπη!!!

Ψεκαζεις κ το αφηνεις!!!!!

ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ!!!!!!

ne tha sas po apopse...i avrio!!! oso gia ta diaforetika mixanimata nomizo to idio mixanima ine ... etsi den ine antonia?? na mas voithisi afou ine i idia i giatros mas!:) hehehe elpizo na min kano emeto... diladi den ime katholou efkoli sto na kano... opote mallon tha ime ok


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο μηχανημα ειναι Ελενη μου!! απλα πιο αναλυτικη η εξεταση!! ρωτησε και την για το 3d!!

Χριστινα αφου την αμμωνια αυτη την χρησιμοποιουν στα γλυκα....... λες να μην κανει;;; θα ρωτησω....

cif srpay κιτρινο λες Χριστινα;; ολα τα εχω δοκιμασει... κατσε να δω τι αλλο θα κανω......

τον καθαριζω συστηματικα απλα επειδη ηταν της μαμας μου και εμεινε πολυ καιρο αχρησιμοποιητος μεχρι την ανακαινιση δεν καθαριζει... δεν ξερω αν ειναι λιπη αυτα ή αγιοματα


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Tha tin rotiso gia to 3D to exo stin agenta m !!hehehe panta pao me skonakia giati den mporo na thimame oles tis erotisis!! pao na kano mia lemonada tora... epiti to frape den thelo na to pio olo den to trava i ore3i m olo... thelo kati pio drosero!!

ουυ εγω το ειπια το φραπε μου!! αλλα και οι λεμοναδες μου αρεσουν!! δεν τα πινω τα ζεστα πλεον τα βαρεθηκα!!

καλα κανεις Ελενη. και εγω που δεν τα σημειωννω μετα που φευγω τα ξεχναω!!

βαλε μια σημειωση για μενα!! ρωτησε την για την θεραπεια κερατινης που λεγαμε χθες!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

ουυ εγω το ειπια το φραπε μου!! αλλα και οι λεμοναδες μου αρεσουν!! δεν τα πινω τα ζεστα πλεον τα βαρεθηκα!!

καλα κανεις Ελενη. και εγω που δεν τα σημειωννω μετα που φευγω τα ξεχναω!!

βαλε μια σημειωση για μενα!! ρωτησε την για την θεραπεια κερατινης που λεγαμε χθες!!

Kalo!! :) na tis po oti rotas esi? i na tin kano apo emena tin erotisi??heheheeh


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kalo!! :) na tis po oti rotas esi? i na tin kano apo emena tin erotisi??heheheeh

πες της δεν εχω προβλημα! αλλα αμα σε ρωτησει που με ξερεις τι θα της πεις;; οτι μιλουμε στο internet?? εν θα μας φκαλει πελλες;; χαχαχα


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πες της δεν εχω προβλημα! αλλα αμα σε ρωτησει που με ξερεις τι θα της πεις;; οτι μιλουμε στο internet?? εν θα μας φκαλει πελλες;; χαχαχα

hehehe... ena gela!!!:) ase na do analoga me ta kefkia tis!:) oufou efa miso santouits kai pristika! ospou megaloni i kilia me na ine xirotera enen??


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

hehehe... ena gela!!!:) ase na do analoga me ta kefkia tis!:) oufou efa miso santouits kai pristika! ospou megaloni i kilia me na ine xirotera enen??

εχεις καουρες δηλαδη;;; αν ειναι καουρες ναι οσο μεγαλωνει η κοιλια συνηθως χειροτερευουν.....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...