Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θωμαη σου ευχομαι ν νοικιασετε αυτο το σπιτακι κ ν βρεις γρηγορα δουλεια.. αθηνα μενεις;

Μαμα σε φαρμακειο; παντα ηθελα ν δουλεψω σε φαρμακειο.. δουλευω σε ιατρειο ομως..

λοιπον για τις γυναικολογικες μ ειπε ν τις κανω μονο αφου αποθηλασω..βεβαια μπορει ν ειχε στο μυαλο του οτι θ θηλασω 2-3 μηνες. Στο πρωτο παιδι που πηγα χωρις ν εχω ακομα περιοδο δν μ εκανε. Κ τωρα ακομα δν εχει φανει..εκανα κτ ορμονολογικες ειναι μια χαρα απλα η προλακτινη εμποδιζει την περιοδο ν ερθει.. αλλα αυτο δν με στενοχωρει καθολου!!

ναι αθηνα μενω


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη εβδομάδα κορίτσια!

Εμένα με περνάει ένα χρόνο.. Γνωριστήκαμε στη σχολή. εγω 1ο έτος εκείνος 2ο.

Χαρούμενη μαμα σε τέτοιες περιπτώσεις είναι σωτήρια η καισαρική! Τωρα θα πατε παλι για καισαρικη λογικα ε?

Εσεις που θηλασατε πολύ η θηλαζετε ακόμη έχετε κάνει παπ και υπέρηχο? Εμενα μ είπε ο γιατρός ν πάω όταν σταματήσω ν θηλάζω και με έχει πιάσει ένα άγχος.. αλλα αν παω τωρα θα με διωξει..:-(

δε ξερω δεν εχω μηλησει ακομα με τον γιατρο σημερα εχουμε τον πρωτο υπερυχο και λογικα θα μου πει σημερα...

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κι εγω βρε τομαη αλλα ηκατασταση ειναι απελπιστικη κι ελπιζω να παρουν κοσμο γιατι αλλιως οι βιβλιοθηκες θα ναι ειδος προς εξαφανιση

το ξερω γιατι δεν εχει κοντα μας και θα ηθελα να υπαρχει


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Που περιπου βρισκεσαι εμεις τη βιβλιοθηκουλα με νυχια και με δοντια τη κρατησαμε. Ασε προσευχες και ευχελαι πανω απο χρονο ηταν στο κλεινειδε κλεινει.

Link to comment
Share on other sites

Μου κανει εντύπωση που δεν σου κάνει τεστ παπ ούτε κολπικό υπέρηχο ώστε να δει αν όλα είναι οκ

Κι εμένα δεν με ενοχλεί που δεν έχω περίοδο αλλά είχα πριν θέμα με την προλακτίνη και σκέφτομαι μήπως είναι θέμα

Σε τι ιατρείο;; Ωραίο και το φαρμακείο και μαθαινεις πολλά πράγματα αλλά και το ιατρείο πιο ξεκούραστο σαν δουλεια μου φαίνεται ,θα με ενδιέφερε και εμένα να δουλεύω σε ιατρείο

Και η βιβλιοθήκη ενδιαφέρον δουλειά!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια...εγω ιδιαιτερα κανω αλλα ψαχνω για κατι πιο μονιμο μακαρι να βρω κατι...οσο για βιβλιοθηκη κ εμενα θ μαρεσε οπως κ σε ιατρειο η φαρμακειο δεν θα με χαλαγε...αυτες οι εποχες δουλεια να υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

θωμαη μακαρι να το νοικιασετε το σπιτι,θα ναι μεγαλη βοηθεια κ γρηγορα να βρεις κ δουλεια

εγω εχω σπουδασει οικονομικα.δ εργαζομαι εδω κ πολυ καιρο.οι δουλειες που εκανα ηταν ασχετες πωλητρια,εξ.πολιτων,τηλεφωνητρια

οι δικες σας πολυ ωραιες.κ το ιατρειο,κ το φαρμακειο κ κυριως οι βιβλιοθηκες

εγω αδιαθετησα στους 5,5μηνες.τεστ παπ εκανα στο εξαμηνο την πρωτη φορα οπως κ τωρα.κ ειχα κανει κ αλλη φορα ενω θηλαζα.δ ειχε σχεση με την περιοδο γτ με το που γεννησα μου ειπε να κανω.οταν θηλαζα δ του το ειπα ποτε.ουτε οταν ημουν εγκυος

αναθ εγω θα εκανα τεστ παπ,εστω κ σ αλλον

μαμα εφισον θηλαζει πολυ λογικο που δ ερχεται.ειναι κστον οργανισμο καθε γυναικας.εφοσον πας για τεστ κανε κ εναν ορμονολογικο ελεγχο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια χαθηκα αυτες τις μερες λειπαμε 3μερο καβαλα για να δωσουμε τα δωρα στην αδεξιμια μου.. αλλα μας βγηκε ξινο ο αντρας μου γυρισε με γαστρεντεριτιδα κολλησε απο τη βαπτιστηρα που ειχε πριν μια εβδομαδα το μικροβιο δεν φευγει...τωρα πηγε στο γιατρο γιατι ο πυρετος δεν πεφτει..τον εχω εξορια στη κρεββατοκαμαρα κοιμαται κ γω με το μικρο στο παιδικο..και φυσικα ειναι με μασκα μην κολλησει ο μικρος κ καηκαμε χρονιαρες μερες...

εγω απεχθανομαι το ξεσκονισμα κ το σιδερο οσο για δουλεια ειμαι 3 χρονια ανεργη μεγαλωνω το μικρο γιατι δεν εχω βοηθεια για να εργαστω..δουλευα 5 χρονια σε κεντρα αδυνατισματος...

Link to comment
Share on other sites

Που περιπου βρισκεσαι εμεις τη βιβλιοθηκουλα με νυχια και με δοντια τη κρατησαμε. Ασε προσευχες και ευχελαι πανω απο χρονο ηταν στο κλεινειδε κλεινει.

πλατεια αττικης αθηνα μενω εχω κοντα μου του δημου αθηναιων αλλα ειναι χαλια


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...