Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια..δεν εχω θεμα με το φαγητο ολα μ αρεσουν θα πω πιο πολυ μοσχαρακι κοκκινιστο κ παστιτσιο

Της μικρης μου παντως ειναι τα μακαρονια με κιμά που θα φαμε σημερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο μεγαλος ειναθ γλυκατζης.. εχει φαει ολα τα μελομακαρονα.. απο φαγητο λιγο.. ο μικρος τρωει διπλη μεριδα στο σταθμο.. κ μετα μαζι μου..κ μετα με τον μπαμπα.. χαχαχα


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!

Κι εμείς απ όλα τρωμε με αδυναμίες στα μακαρόνια παστίτσιο κτλ ή μελινα δεν τρώει πολύ αλλά της αρέσουν τα λαδερα και πιο πολύ απ όλα τα φασολάκια!!

Τι ευτυχία να τρώνε τα παιδιά, εγώ ζοριστηκα πολύ και ακόμα δεν τρωει ικανοποιητικά νομίζω ακόμα και από τα ξενύχτια και όλα μέχρι τώρα το πιο δύσκολο κομμάτι είναι της διατροφής

Κι εγώ Σαγκρε γλυκά....προτιμώ να μην φάω φαγητό από το να φάω γλυκό και φυσικά αυτό φαίνεται...χαχα


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,η μικρη τρωει τα παντα κ ειναι με τις μερες της.δ λεει οχι σε μακαρονια κ ομελετα.εγω ειμαι δυσκολη στο κρεας τρωω κιμα κ κοτοπουλο στηθος.μου αρεσουν τα γλυκοξινα κ τα καυτερα κ τα ζυμαρικα.α κ τα ψαρια,αλλα οχι να τα μαγειρευω

επισης προτιμω να μη φαω φαι κ να φαω γλυκα

Link to comment
Share on other sites

Αχ... κ εμενα μ αρεσουν τα γλυκα.. αλλα όχι τα σοκολατένια...

Μαμα αφου τρώει τα παντα σαν γευσεις μην αγχώνεσαι για την ποσότητα.. ξέρει εκείνη πόσο χρειάζεται... πίνει κ το γαλατάκι της άλλωστε..

ο μικρός έχει αρχίσε κ λέει "γαλα". ενω δν λεει πολλά, μόνο μπαμπα κ κτ σαν "κοιτα". όταν τον κρατάω αγκαλια κ δν του δίνω μ πιανει το στήθος με κοιταζει με απορία κ μ λέει "άλα?"


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αναθ χαχα σε ρωτάει με απορία αλά;; Εμένα το λέει κάπως περίεργα , κατεβάζει την μπλούζα και λέει παμε γκαλ..... χαχαχα

Λίανα ευτυχώς ο δικος μου είναι παμφαγος

Βίκυ μία χαρά ή Ιωάννα σου!! Για να δούμε ο μπεμπης!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...