Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 17/5/2024 at 10:23 ΠΜ, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Κορίτσι μου, σήμερα ενημερώθηκα ότι κρατάει 20 μέρες αφού ανοιχτεί.

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Καλησπέρα, μανούλες και μπεμπάκια! Εμείς περάσαμε όμορφα Χριστούγεννα. Πήγαμε το μεσημέρι στα πεθερικά και το απόγευμα βγήκαμε με φίλους! 

Αγαπημένο χρώμα το καφέ...σε όλες τις αποχρώσεις!!!!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια και χρόνια πολλά!

Ιουλιανα καλώς ήρθες και να σου ζήσουν τα Ζουζούνια σου!!

Εμείς πηγαμε στην πεθερά μ ου παραμονή και γυρισαμε σήμερα, περάσαμε πολύ ωραία

Αγαπημένα χρώματα τα γιηνα αλλά έχω μία αδυναμία στο πορτοκαλί και το κίτρινο  

Ρε κορίτσια πως λειτουργεί το φόρουμ πια;; Έχω χάσει την μπάλα δεν βρίσκω τα θέματα...και μου την δινει στα νευρα


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια καλως ηρθατε οι νεες στην παρεα !!!!

αργησα σημερα να μπω αλλα το τρεξιμο με την μετακομιση καλα κρατει :)

mama82

ουτε εγω ακομα εχω καταλαβει πολλα απο τις αλλαγες

θεμα ημερας : ελευθερο γραψτε οτι θελετε σημερα η προτεινεται εσεις ενα θεμα

:)

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

 ευχομαι όλα να γίνουν γρήγορα  και όσο γίνεται πιο εύκολα με την μετακόμιση

Βρηκατε σπίτι;

Θέμα ημέρας πως ανακοίνωσατε την ή τις εγκυμοσύνες στον σύντροφό σας;;

Εγω δεν κρατήθηκα και του είπα ότι πήγα στον γυναικολόγο και περιμέναμε μαζί να μας πάρουν τηλ για να μας πουν τα αποτέλεσματα της χοριακης και αγκαλιάστηκαμε με δάκρυα χαράς!!

 

 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την πρωτη φορα ηξερε ποτε περιπου περιμενα κ απογοητευτηκαμε γτ παραμονη πρωτοχρονιας ειδα λιγο αιμα.μαυρη αλλαγη περασα.την αλλη μερα ομως αναπτερωθηκαν οι ελπιδες γτ δ ειχα τπτ.αφησα να περασει μια βδομαδα ακομη λογω ασταθους κυκλου που ειδα παλι αιμα οταν κουραστηκα κ πλεον ημουν σιγουρη.πηγαμε μαζι για χοριακη κ το απογευμα για τα αποτελεσματα.ανοιξαμε το φακελο με το που βγηκαμε απο το μικροβιολογικο κ συγκινηθηκαμε πολυ.

τη δευτερη ειχα πολυ καλο feeling μετα την ωορρηξια.δ του ειπα τπτ.αφου αρχισε η καθυστερηση πηγα το πρωι με την κορη για αιμα κ το μεσημερι που τελειωσε απο τη δουλεια του ειπα να παμε για φαγητο εξω κ του εδωσε η μικρη το χαρτι με το αποτελεσμα

Link to comment
Share on other sites

Και στις δύο εγκυμοσύνες μαζί κάναμε το τεστ στο σπίτι και μαζί πήγαμε για χοριακή....!!! Καμιά έκπληξη! Ήταν άλλωστε και κάτι που το σχεδιάζαμε και το περιμέναμε!Μαζί σε όλα!!!!

37 minutes ago, thomai62 said:

βρηκα σπιτι πανω απο τους γονεις μου μεγαλη τυχη :eek:

και στις δυο εγκυμοσυνες καναμε μαζι το τεστ στο σπιτι

 

Μπράβο για το σπίτι!Τώρα θα μπορείς να έχεις και λίγη βοήθεια!Άντε να τακτοποιηθείς κι εσύ και να ηρεμήσεις!!!!Άγχος και ζόρι οι μετακομίσεις...!!!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

Θωμαη ευτυχώς! Θα έχεις και βοήθεια και θα σαι σούπερ!!

Καλα κι μεις το περιμέναμε αλλά ο άντρας μου δεν συγκράτησε ποτέ πότε έχω περίοδο ώστε να υπολογίσει οπότε θα μπορούσα να κάνω έκπληξη αλλά κι εγώ δεν κρατιομουν!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια...εγω συνηθως εχω κύκλο 25 μερες περιμενα περασαν κ η 28 τπτ εφτασε 31 κ πηγαμε μαζι για χοριακη με τον αντρα μου αλλα το ειχαμε καταλάβει ειχα κατι σημαδια ηταν κ ο πρωτος μηνας απο το οκ που μας έδωσαν μετα την αποβολή που ειχα

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα!!

 

αγαπημενο χρωμα : μαυρο!

 

Λοιπον την πρωτη φορα καναμε μαζι τεστ, του ελεγα ποτε περιμενω και μετα από 2 ημερες καθυστέρησης καναμε το τεστ. Την δευτερη φορα, εκανα τεστ την ημερα που περιμενα περιοδο και δεν του ειπα τιποτα γιατι θα με φωναζε που είμαι ανυπομονη κτλ αλλα βγηκε αρνητικο. Όμως επειδή κατι με ετρωγε πηγα και αγορασα άλλο τεστ από το φαρμακειο (στο σπιτι ειχα κανει αυτά τα hometest) ,και βγηκε θετικο (τοσο ανυπομονη ημουν που μπηκα σε μια καφετερια και το εκανα) οποτε και του το ανακοινωσα από το τηλεφωνο.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια ευτυχω παντα εχω βοηθεια απο τους γονεις μου μιας και μενουμε πολυ κοντα !η αληθεια ειναι χωρις  την βοηθεια τους δεν θα τα εκανα

με 18 μηνες διαφορα μιας και δουλευα κιολας .αφου λοιπον μιλαμε για του δικους μας ας βαλω θεμα ημερας :ποσα αδελφια εχουμε ;

Εγω εχω 2 αδελφους και ειμαι η μεσαια ,με τον μεγαλο εχω τρια χρονια διαφορα και με τον μικρο 10


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτο με το μαυρο μου θυμιζει στο εισαι το ταιρι μου που λεει σε καποια φαση και τον απο δω τοιχο θα τον βαψουμε ενα ωραιο φωτεινοοοοοο..... Μαυρο χιχιχι.

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Θωαμη μεγάλη υπόθεση ή βοήθεια , εμείς είμαστε μόνοι οι γονείς και από τις δύο πλευρές μένουν μακριά, βέβαια αυτό είναι και καλό γιατί έχουμε και την υσηχια μας αλλά καμία φορά θες παρέα κιόλας, μου λείπουν ειδικά τα αδέρφια μου 

Εμείς είμαστε 4 αδερφές, εγώ είμαι η δεύτερη με την πρώτη έχουμε 3 χρόνια διάφορα με την τρίτη έχουμε 13 χρόνια και με την μικρή μας 16 χρόνια!!

Σαγκρε πολύ γέλιο με το είσαι το ταίρι μου!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...