Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Καλημερα!!! όχι άλλα γλυκα.....χαχαχαχα

Εγω τρελαίνομαι για lemon pie, μηλόπιτα, γαλατόπιτα, κεικ, γλυκο κουταλιου καστανο, δν θυμαμαι αλλα τωρα κ μ τρεχουν κ τα σαλια...

Να καλοσορίσω κ εγώ το νέο μέλος. Να τη χαίρεσαι την καραμελίτσα! Συμφωνω κ εγω ότι όσο μεγαλώνει θ είναι λίγο πιο εύκολα. ναι μεν θα τρεχει τρεις φορες περισσοτερο αλλα ταυτόχρονα θα αρχίσει ν καταλαβαίνει κ να σε ακούει.. και σίγουρα θα κάθεται να ασχολείται με παιχνιδια-βιβλία-μουσική κλπ. βεβαια απο εσενα θα απαιτει παντα ενεργεια το ζουζουνι... αλλα για μενα αυτη ειναι η πιο ενδιαφερουσα ηλικια 1-2 περιπου..

Θωμαη κ ο δικος μου ο μεγαλος ειχε σταματησει ν τρωει αλλα πριν ερθει ο αδερφούλης. εστρωσε οταν πηγε παιδικο γιατι εκει τρωνε όλα μαζι και εχουν μονο μία επιλογη φαγητου οποτε δν μπορει ν κανει αλλιως... στο προνηπιο τον στελενεις ολοημερο?

οχι δεν τον αφηνω γιατι δεν δουλευω


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!φλορανς καλως ηρθες!κ γω πιστευω οτι μεγαλωνοντας ειναι πιο ευκολο αν εξαιρεσεις τις τουμπες.πωπω..το αγαπημενο μου θεμα..γλυκα!ολα!κυριως σοκοκατα.δ τρελαινομαι για καστανα σε γλυκο.ενω τα τρωω.επισης δ μ αρεσει πολυ η καραμελα.τελευταια τρωω ολο σοκολατα με ξηρους καρπους.σε παστα σοκολατα-λεμονι.σουφλε-σοκολατοπιτες που κανω.μελομακαρονα-κουραμπιεδες που ειναι κ επικαιρα.απο παγωτα φραουλα,φυστικι κ μοκα.κ μπισκοτα αυτα τα μαλακα με κομματια σοκολατας

Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα μπορω να ζησω και χωρις γλυκο δε τρελενομαι ιδιαιτερα και αποτι φενεται για την ωρα το εχει παρει και ο μπεμπης μου η μονη ζαχαρη που τρωω ειναι στον καφε μου και αντε να βαλω και σε κανενα φαγητο κοκκινηστο λιγη..!!! αλλα αν επρεπε να φαω μαρεσουν τα γλυκα ταψιου!!! γαλακτομπουρεκο και μπακλαβας με φυστικη αιγινης..!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!!

να μπω στην παρεα σας?? εχω ένα κοριτσακι 32 μηνων και ένα αγορακι 4 μηνων!!μενω θεσσαλονικη και ψιλοδουλευω (κανω ιδιαιτερα μαθηματα)! είμαι παντρεμενη 6 χρονια και με τον συζυγο ειμαστε μαζι 11! γεννησα φυσιολογικα και τις δυο φορες τελειομηνα μωρα μετα από πολλες δυσκολιες με συσπασεις, σπασιμο νερων κτλ........σας τα εγραψα όλα μαζι!! δεν μπορειτε να πειτε!!

Για τα δοντακια που λεγατε , της τα πλενω με χαμομηλι κα μετα τα 3 θα αρχισουμε με κανονικη οδοντοπαστα.

Φλορανς ναι , οσο μεγαλωνουν τοσο καλυτερα ,ειδικα μετα τα 2-2,5 η αλλαγη είναι τεραστια!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

να μπω στην παρεα σας?? εχω ένα κοριτσακι 32 μηνων και ένα αγορακι 4 μηνων!!μενω θεσσαλονικη και ψιλοδουλευω (κανω ιδιαιτερα μαθηματα)! είμαι παντρεμενη 6 χρονια και με τον συζυγο ειμαστε μαζι 11! γεννησα φυσιολογικα και τις δυο φορες τελειομηνα μωρα μετα από πολλες δυσκολιες με συσπασεις, σπασιμο νερων κτλ........σας τα εγραψα όλα μαζι!! δεν μπορειτε να πειτε!!

Για τα δοντακια που λεγατε , της τα πλενω με χαμομηλι κα μετα τα 3 θα αρχισουμε με κανονικη οδοντοπαστα.

Φλορανς ναι , οσο μεγαλωνουν τοσο καλυτερα ,ειδικα μετα τα 2-2,5 η αλλαγη είναι τεραστια!

Καλως ηρθες κοπελα μου...να χαιρεσαι τα παιδακια σου...εγω εχω ενα κοριτσακι 22 μηνων....κ εγω ιδιαιτερα κανω αλλα ψαχνω κ τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κοριτσια καλα χριστουγεννα υγεια να εχουμε παντα !!!

και φυσικα θεμα ημερας : πως περασα τα χριστουγεννα ?

εμεις πηγαμε στους γονεις μου 

χρονια πολλα στις εορταζουσες και σε οσους γιορταζουν !!!

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Xρονια πολλα κορίτσια!!

 

εμεις πηγαμε στην πεθερα μου (βασικα από κατω μενει), ηρθε και η μαμα μου και η αδερφη μου και το απόγευμα τους αφησαμε λιγο τα μικρα και πηγαμε για έναν καφε!

 

liana και εγω ψαχνω και για κατι άλλο!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κοριτσια εμεις πηγαμε στα πεθερικα μου και το βραδυ πηγαμε μια βολτα με τον αντρα μου ετσι λιγο χαλαρα να ξεσκασουμε και εμεις λιγο...!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια τι κανετε ?

εγω τρεχω να μαζεψω τα πραγματα για την μετακομιση

θεμα ημερας : αγαπημενο χρωμα

δικο μου το γαλαζιο και το ροζ


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κοριτσια! Ελπιζω ν περασατε ολες ομορφα! Εμεις φαγαμε στους γονεις μου κ το βραδυ ειχαμε λιγο κοσμο σπιτι..σημερα χαλαρωνουμε σπιτι κ λεμε ν παμε για καφεδακι σε λιγο.. πολυ χαιρομαι που ειμαι ολη μερα με τα μικρα μου αυτο το 4ημερο! Τα ευχαριστηθηκα!

Το χρωμα μου ειναι το ΜΩΒ!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα!

εμεις πηγαμε στο εξοχικο που εχει τζακι με τους γονεις μου κ την αδερφη μου.η αδερφη μου εχει ενα αγορακι 1,5ετους κ παιζουν πολυ ωραια τα ξαδερφακια!

αγαπημενο χρωμα το μαυρο κ το μπορντω

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κορίτσια...εμεις φαγαμε χτες στα πεθερικα μου ρο απογευμα πηγαμε κ σε μια γιορτή και σημερα στους δικους μου...σκασαμε στο φαγητο

Τα αγαπημένο μου χρωμα ειναι το κοκκινο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...