Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Βικυ με βοηθας που τα γραφεις αναλυτικα να παιρνω ιδεες..στα ξυπνηματα τις περισσοτερες φορες θελει στηθος, πολυ σπανια μονο αγκαλια.. αν τον παρει ο μπαμπας ομως κοιμαται(αρκει ν μην ειμαι διπλα εγω). Αν λειπω εγω οταν νυσταζει κοιμαται με ολους δν εχει θεμα(ισως λιγη παραπανω γκρινια). Προσπαθω ν του εξηγησω οτι θ θηλαζουμε μονο στο σπιτι, νομιζω το καταλαβαινει κ οταν ειμαστε εξω ξεχνιεται..

3 hours ago, iouliana είπε:

αυριο θα γινει 5 μηνων!

Ειναι μικρουλης!! Χρονια πολλα για αυριο.. με τι θα αρχισετε τις στερεες;


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 minutes ago, anath είπε:

Βικυ με βοηθας που τα γραφεις αναλυτικα να παιρνω ιδεες..στα ξυπνηματα τις περισσοτερες φορες θελει στηθος, πολυ σπανια μονο αγκαλια.. αν τον παρει ο μπαμπας ομως κοιμαται(αρκει ν μην ειμαι διπλα εγω). Αν λειπω εγω οταν νυσταζει κοιμαται με ολους δν εχει θεμα(ισως λιγη παραπανω γκρινια). Προσπαθω ν του εξηγησω οτι θ θηλαζουμε μονο στο σπιτι, νομιζω το καταλαβαινει κ οταν ειμαστε εξω ξεχνιεται..

Ειναι μικρουλης!! Χρονια πολλα για αυριο.. με τι θα αρχισετε τις στερεες;

από εβδομαδα θα παμε για εμβολιο και θα μου πει, νομιζω με φρουτα


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο ΣΚ κοριτσια!!

Εγω σημερα τα εντυσα καρναβαλακια κ χορευαμε μες στο σπιτι! Τι χαρα ειχαν!! Το απογευμα θα τα παω βολτουλα..εχουμε την εναρξη του καρναβαλιου σημερα!!!

Εσεις πως περνατε τα ΣΚ σας;

Εγω το σαββατο συμμαζευω το σπιτι, αν εχει καλο καιρο βγαινουμε για καφε η μαγαζια σε συνδυασμο με κουνιες. Το μεσημερι στελνω τον συζυγο σουπερ κ το απογευμα η βολτουλα η αραγμα μεσα. Κυριακη συνηθως πηγαινουμε στους παππουδες για φαγητο


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

πω πω φανταζομαι χαρα αναθ!

η δικια μου βαζει φουστες τουτου κ χορευει

εμεις δ εχουμε στανταρ προγραμμα γτ η δουλεια του συζηγου ειναι με βαρδιες

οποτε δουλειες οταν ειναι απογευμα σπιτι.οταν εχει ρεπο καμια βαρια.βολτα πρωινα που δ δουλευει.στους γονεις μας παμε οταν προκυπτει καποια δουλεια γτ ειναι στη διπλα πολη,50χλμ.1φορα στις 15περιπου.τωρα  εχουμε κλειστει πολυ σπιτι με τον μπεμπη κ το κρυο,τις ιωσεις

απογευμα δ βγαινουμε

σουπερ μια φορα τη βδομαδα παμε ολοι σαν βολτα

ο συζηγος πεταγεται σχεδον καθημερινα.ολο κτ ξεχναμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω σημερα εκανα φασινα ολο το σπιτι που ειχα να το κανω ενα μηνα σχεδων..... και μου εχουν μεινει και δυο πλυντηρια για σιδερο συν αλο ενα που ειναι στην απλωστραα....!!!! θα τα κανω ποιο μετα ή αυριο....!!! συνηθως τα σαββατα καθομαστε χαλαρα στο σπιτι και ξεκουραζομαστε...... και εγω κανω και τις δουλειες μου που εχω αφησει μεσα στην εβδομα... και το βραδυ μπορει να παμε πολυ σπανια καμια βολτουλα ειτε για φαγητο ειτε για κανενα ποτακι... και την κυριακη παλι ηρεμα στο σπιτι ....


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις σημερα κοριτσια ειδαμε ηλιο κ βγηκαμε το πρωι μια βολτουλα...γυρισαμε μαγειρεψα εφτιαξα κ ενα κεικ...το απογευμα εχω κ εγω σιδερο...εμενα ο αντρας μ δουλευει με βαρδιες αρα κ πολλα σκ.οταν δεν δουλευει θα βγουμε καμια βολτα η στους παππουδες η θα αραξουμε σπιτι...κ φυσικα  οταν ειναι σπιτι κανω κατι παραπανω απο δουλειες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε ;

Επιτελους τελειωσαμε με το σπιτι κι σημερα θα κοιμηθουμε εκει 

Σημερα βγηκαμε κι μιαβολτα με τους κουμπαρους μας χωρις τα παιδια κι ξεσκασαμε λιγο

Θεμα ημερας : βρισκετε χρονο να βρεθειτε μονοις σας με τον συντροφο σας  ;

Εμεις ευτυχως εχουμε τουςγονεις μου που ειναι παντα προθυμοι να κρατησουν τα παιδια 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια...συνήθως την κρατανε τη μικρη οι γονεις μου τουλάχιστον μια φορα το μηνα 1-2 μερες κ βρισκόμαστε λιγο μονοι μας...αν κ.μας λείπει χρειάζεται ομως

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!κ μεις σημερα.βγηκαμε βολτουλα κ φαγαμε εξω.

τωρα που ο μικρος ειναι μολις 2μηνων δ εχουμε πολυ χρονο με το συζηγο.οσο ειχαμε μονο τη μεγαλη τα "ραντεβου"μας ηταν στο σαλονι οσο κοιμοταν.γενικα δ μας αρεσει να βγαινουμε μονοι.ακομη κ σε μπαρακια το καλοκαιρι ηταν μαζι μας.αν κ η μαμα μου κ η αδερφη μου θελουν να την κρατανε.πριν κανενα εξαμηνο την αφησαμε 2απογευματα για σινεμα

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω και τους γονεις μου και τα πεθερικα μου αλλα για την ωρα   τον αφηνω οταν δουλευω... αν τυχει καποιο βραδυ να παμε βολτουλα ανεβενει η πεθερα μου στο σπιτι μας αλλα τον εχω κανει μπανιο τον εχω ταισει και εχει κοιμηθει...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Κι εμεις με τα δυο παιδακια δυσκολευομαστε λίγο με τον προσωπικο χρόνο... Ο μεγαλος μας βεβαια είναι άψογος, κοιμαται στο κρεβατακι του κ εχει αρχισει ν μενει κ στους παπουδες καποια βραδια.. ετσι για αλλαγη, επειδη τον κακομαθαινουν.. ο μικρουλης ομως δν κοιμαται ακομα σερι το βραδυ.. ευτυχως το πρωτο 2ωρο-3ωρο κοιμαται στην κουνια κ εχουμε για λιγο το κρεβατι δικο μας! εχουμε καταφερει κ 2 φορες να βγουμε βολτουλα ως τις 11:30!

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...