Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Τι κανετε;εμεις σημερα φασολαδα το μενου

Ουτε εγω ουτε ο αντρας μου ζηλευει..δεν δινει κανενας αφορμες...ο δικος μου δεν ειναι κ πολυ του εξω...συνηθως ολοι μαζι βγαινουμε...το πολυ να παει να δει κανεναν αγωνα αραια κ που μονος του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας!!

 

φασολαδα σημερα!!

 

Λοιπόν, ζήλια δεν υπάρχει καθόλου αλλά ούτε και αφορμές για να πω την αλήθεια. Εγώ που και που πάω για κανένα καφέ και για ψώνια με φίλες μου. Και ο άντρας μου το ίδιο. Βραδυνές εξόδους χωριστά δεν έχουμε (έτσι και αλλιώς και μαζί σπάνια βγαίνουμε βράδυ)...πολύ σπάνια...γενικά δεν νιώθουμε αυτή την ανάγκη.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

βραδυνες εξοδους ουτε εμεις κανουμε, αντε για κανενα κρασακι ως τις 11...! κ σχεδον παντα μαζι.. μόνο αν δν εχω ορεξη η νυσταζουν τα παιδια μπορει ν μην τον ακολουθησω. αλλα η αληθεια ειναι οτι με ενα παιδι ημασταν πολυ πιο ευελικτοι...καναμε σχεδον οτι κ πριν κ τον παιρναμε παντου μαζι μας. τωρα με τα δυο δυσκολευομαι λιγο, ισως ειναι ακομα μικρουλης..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλο σαββατοκυριακο τι ωραια που εχει ηλιο σημερα φαγαμε στην μαμα μου κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο κι εντοσθια κοτοπουλου τηγανιτα

Θεμα ημερας :  σχεση μετα αδελφια μας 

Εγω εχω ενα αδελφο 3χρονια μεγαλυτερο μου που εχουμε τυπικες σχεσεις κι εναν 10 χρονια μικροτερο που ειμαστε αρκετα δεμενοι 

Ο αντρας μου εχει εναν αδελφο μικροτερο 18 μηνες εχουν πλεον τυπικες σχεσεις λογω της συντροφου του 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Κ δω εχει ηλιο αν κ κρυο

Σημερα ψαρακια

Εχω μια αδερφη τεσσερα χρονια μικροτερη που εχουμε καλες σχεσεις.ειμαστε τελειως διαφορετικοι χαρακτηρες οποτε μικρες δ παιζαμε αλλα πλεον κανουμε καλη παρεα οικογενειακα μια κ ειναι κ εκεινη παντρεμενη κ μαμα

Ο αδερφος μου ειναι 6χρονια μικροτερος.παντα τα πηγαιναμε καλα.αν κ τελευταια δ επικροτω καποιες επιλογες του.ανησυχω για το μελλον του

Ο αντρας μου εχει μια αδερφη.εχει κ κεινη ενα παιδακι.πολυ καλα τα παμε,αν κ δ βλεπομαστε συχνα λογω ωραριων δουλειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλο σαββατοκυριακο......... εμεις κ σημερα αυγα με πατατες ειναι το καθιερωμενο φαγητο του σαββατου κ στον μικρο εφτιαξα μοσχαρακι με χειλοπιτες.... εγω με την αδερφη μου εχουμε ακριβως ενα χρονο διαφορα εχουμε αρκετα καλες σχεσεις μπορω να πω. ο αντρας μου εχει μια αδερφη τεσσερα χρονια μικροτερη και αυτοι εχουν πολυ καλες σχεσεις.........


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...ωραια μερα εχει εδω λιγο κρυο αλλα με ηλιο

Παστιτσιο που εμεινε απο προχτες σημερα το μενου κ σουφλε σοκολατας

Εγω εχω μια αδερφη 10 χρονια μικροτερη ειναι σε φαση σπουδων τα παμε πολυ καλα κ ο αντρας μου εχει δυο αδερφες η μια 3 χρονια μεγαλυτερη κ η αλλη 5 τα πανε μια χαρα.εχουν κ παιδακια.εχουμε γενικα πολυ καλες σχεσεις

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, iouliana είπε:

Καλησπέρα!

Κοτοπουλο με πατατες!

Εχω ακομη 2 αδερφες! Ειμαι η μεσαια! Εχουμε πολύ καλες σχεσεις!Ειμαστε εξαρτημενες η μια από την άλλη. 

Ο συζυγος ειχε έναν αδερφο που σκοτωθηκε.

3 hours ago, iouliana είπε:

 

 

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!!

Σημερα σνιτσελ με πατατες τηγανιτες....(εφαγα λιγο παραπανω)...

Εγω εχω αλλες τρεις αδερφες οι δυο μικροτερες ετεροθαλεις αλλα παντα ειμαστε αγαπημενες και δεν ξεχωριζουμε..

Παρολα αυτα με την μεγαλη μου αδερφη ειμαι πιο δεμενη αλλα ολες εχουκε καλες σχεσεις και αγαπιομαστε!!

Ο αντρας μου εχει μια αδερφη που εχουμε και με αυτην πολυ καλες σχεσεις

Ιουλιανα κριμα για τον αδερφο του αντρα σου...η μεγαληου αδερφη περσι ειχε ενα σοβαρο ατυχημα ευτυχως ειναι καλα αλλα οταν το μαθα νομιζα οτι εμεινα μονη στον κοσμο!!!

Φιλακια σε ολες!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλη κυριακη 

Πατατες ογκρατεν για σημερα 

Θεμα ημερας : ελευθερο μιας και ειναι κυριακη

Liana την συνταγη για το σουφλε θα ηθελα 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...εμεις τρωμε στην πεθερα σημερα χοιρινο κοκκινιστο με ρυζακι

12 minutes ago, thomai62 είπε:

Καλημερα καλη κυριακη 

Πατατες ογκρατεν για σημερα 

Θεμα ημερας : ελευθερο μιας και ειναι κυριακη

Liana την συνταγη για το σουφλε θα ηθελα 

Ναι κοπελα μου θα στη δωσω...λοιπον 250 γρ κουβερτουρα 200γρ βουτυρο 3κουτ ζαχαρη 2κουτ αλευρι η συνταγη λεει 4 αυγα αλλα βαζω 2 μου φαινονται πολλα...χτυπας αυγα ζάχαρη λιωνεις κουβερτουρα κ βουτυρο κ μετα ολα μαζι τα χτυπας μαζι με το αλευρι...σε ατομικα φορμακια βγαινουν 7 οχι εντελως γεματα..στους 180 για 8 λεπτα λεει η συνταγη αλλα ειναι αναλογα με την κουζινα με το ματι υπολογιζεις ουτε πολυ γιατι σφίγγει..αν τα φτιαξεις να μου πεις

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Liana1984 είπε:

Καλημερα κοριτσια...εμεις τρωμε στην πεθερα σημερα χοιρινο κοκκινιστο με ρυζακι

Ναι κοπελα μου θα στη δωσω...λοιπον 250 γρ κουβερτουρα 200γρ βουτυρο 3κουτ ζαχαρη 2κουτ αλευρι η συνταγη λεει 4 αυγα αλλα βαζω 2 μου φαινονται πολλα...χτυπας αυγα ζάχαρη λιωνεις κουβερτουρα κ βουτυρο κ μετα ολα μαζι τα χτυπας μαζι με το αλευρι...σε ατομικα φορμακια βγαινουν 7 οχι εντελως γεματα..στους 180 για 8 λεπτα λεει η συνταγη αλλα ειναι αναλογα με την κουζινα με το ματι υπολογιζεις ουτε πολυ γιατι σφίγγει..αν τα φτιαξεις να μου πεις

Ευχαριστω πολυ:-D


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γειαα σας κοριτσια ομορφη κυριακη να εχουμεε....!!!!!!εμεις σημερα θα φαμε στη πεθερα μου παστιτσιο νομιζω...!!!!! να σας δωσω και εγω μια συνταγη για καει λαβα (νομιζω πως λεγετε.) λοιπων 1 βιταμ 2 κουβερτουρες (και γαλακτος αν θελετε εγω βαζω μια μια|) 3 κουταλιες της σουπας ζαχαρι 7 αυγα..(αν θελετε βαζετε και λιγοτερα..) 2 φλυτζανια του τσαγιου αλευρι  και λιγο λικερ απο κονια αμαρετο ντισαρονο οτι θελετε ή ξυσμα πορτοκαλιου λεμονιου  ή βανιλια... αναβουμε το φουρνο στους 200 βαθμους λιωνουμε  το βουτυρο με την κουβερτουρα τα αφηνουμε λιγο να κρυωσουν  μετα χτυπαμε τα αυγα με τη ζαχαρη βαζουμε το αλευρι και ριχνουμε μετα σιγα σιγα τη σοκολατα και το λικερ ή οτι αλο θελουμε τα ανακατευουμε τα ριχνουμε στη φορμα που εχουμε αλευρωσει και βουτυρωση και τα βαζουμε στο φουρνο για εννια με δωδεκα λεπτα.. αναλογα τον φουρνο...ισα ισα να πιασει μια ελαφρυα κρουστα πανω το βγαζουμε απο τον φουρνο και το αφηνουμε μια μερα να κρυωσει για να πιξει η κρεμα απο μεσα η το σερβιρουμε κατευθιαν και ρεει απο μεσα η σοκολατα γινετε και με ατομικα φορμακια εκει θελει γυρο στα πεντε λεπτα ψυσημο. Ειναι παρα πολυ ωραιο οποτε το φτιαχνω γινεται μαχη...!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...