Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 hours ago, vikib είπε:

αμαν βρε θωμαη τι μου κανεις με τις κρεπες..

εγω θα κανω χυλοπιτες για τη μικρη κ για μας θα παραγγειλουμε γτ δ εχω τπτ σπιτι κ θα ρθει αργα ο αντρας μου

Μενεις κοντα να σου στειλω ;


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!

Μπραβο που χαιρονται τα παιδια σου θωμαη και προσαρμοστηκατε!!

Εμεις κανουμε μεσημερι μπανακι γιατι αν νυσταζει το βραδυ και στεγνωνω μαλλια εχει πολυ γκρινια...το βραδυ την ετοιμαζω βαζουμε πυτζαμακια και συνηθως ερχεται μονη στην αγκαλια μου θηλαζω κοιμαται και την παω στο κρεβατι αλλιως παιζει λιγο και ερχεται μονη της

Γενικα δεν γκρινιαζει πολυ στο αλλαγμα αλλα αν ειναι κουρασμενη η την διακοψω απο κατι χαλαει τον κοσμο...

Σημερα μακαρονια με κιμα

Θωμαη με τσακισες και κανω και διαιτα...

Δεν σας ειπα και τα τελευταια νεα μας...

Την παρασκευη το βραδυ πηγαμε σε κατι φιλους δυο λεπτα πριν φυγουμε σκονταφτει η μελινα και πεφτει με το κεφαλι σε μια γωνια...κλαματα αιματα πανικος.,παμε νοσοκομειο και φυγαμε με τρια ραμματα ευτυχως ειναι καλα τωρα την παρασκευη θα παμε να τα βγαλουμε...

Βικυ αν φυγω δεν καθεται και η κουνιαδα μου θα αγχωθει, δεν εχει παιδακια οποτε λογικο και δεν θελω να την βαλω σε αυτην την διαδικασια...

Η αδερφη μου εχει παιδια αλλα ειναι μακρια και τα ξαδερφακια ειναι μεγαλα...14 και 16


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωχ...τι χτυπημα ηταν αυτο μαμα;; ευτυχως που ειναι καλα η μικρουλα!! Τα χτυπηματα στο κεφαλι το χειροτερο μου..τρεμω καθε φορα (εχει χτυπησει αρκετες φορες ο μεγαλος).περαστικα στο κεφαλακι σας!!!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα θωμαη μου,μακρια.ευχαριστω παντως

Μηπως τοτε μαμα να πατε σινεμα οταν πας στη μαμα σου;εκει δ μενει κ η αδερφη σου;εγω μεχρι τοτε την ειχα αφησει ελαχιστες φορες αλλα παντα ελεγα η μαμα εχει μια δουλεια,δ θ αργησει.την εννοια με τη δουλεια την εχει συνηθισει λογω μπαμπα.πχ κ μεχρι το παντοπωλειο οταν πεταγομουν κ εμενε με τον μπαμπα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω αναθ και εμενα το χειροτερο μου ειναι αλλα ποτε δεν ειχαμε χτυπημα γερο σαν αυτο...και δεν ειναι ζωηρη καθολου που να ηταν ,αφου δεν εχω σηκωσει ψηλα τιποτα

Βικυ στην δραμα δεν ειναι σαν εδω το σινεμα με διαφορες ωρες προβολες και νομιζω εχει αγχος αποχωρισμου ακομα ειναι και που δεν την αφησα ποτε και παμε μαζι παντου...δεν πειραζει θα κανω υπομονη

Την μαμα μου δεν την βλεπει συχνα και δεν καθεται


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για τη μαμα σου δικιο εχεις.για το σινεμα νομιζω θα το βολευες κ εδω λιγες παραστασεις εχουν.εμεις πηγαιναμε απογευμα να γυρισουμε ως τις 10 δ κοιμοταν τοτε τοσο νωρις.καμια φιλη να την εμπιστευεσαι;ιδανικα με παιδακι;η να την κρατησει ο μπαμπας κ να πας με φιλη;

Link to comment
Share on other sites

Μαμα λογικο ειναι αφου δν εχει μεινει μονη με αλλο ατομο ν εχει αγχος..ειδικα σε αυτη την ηλικια ειναι εντονο..μονο αν αρχισεις ν την αφηνεις σταδιακα..πχ 10 λεπτα στην αρχη κ σιγα σιγα περισσοτερο.. ο δικος μ ο μεγαλος οταν αρχισα ν τον αφηνω στη μαμα μου περιπου 12 μηνων ηθελε να ειναι ολη μερα στο παραθυρο κ ν κοιταει αν ερχομαι..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια  τι κανετε ;

Αν συμφωνειτε κι εσεις σκεφτομαι καθε μερα να γραφουμε τι μαγειρευουμε για να παιρνουμε μια ιδεες μια απο την αλλη για τον καθημετινο πονοκεφαλο τι θα μαγειρεψω σημερα ;

Εγω εφτιαξα μακαρονια με κιμα

Θεμα ημερας ή απορια καλυτερα : πως στεγνωνουν τα ρουχα με αυτον τον καιρο ;


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.κ μεις μακαρονακια σημερα.με κοκκινη σαλτσα κ τυρια(αλλαντικα για τους μεγαλους)

Εμεις εχουμε στεγνωτηριο.σωτηριο.το λατρευω.τον σεπτεμβρη το πηραμε.με εσωσε με τον μπεμπη.κομοτηνη εχει τρελη υγρασια κ μυριζει πολυ απο τα τζακια,οποτε δ απλωνω εξω.αν εχω κτ μεσα βαζω αφυγραντηρα,επισης πολυ χρησιμος

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε??σημερα πολυ κρυο κ καπου καπου ψιλο χιονακι....

σημερα εκανα φασολαδα οτι πρεπει με αυτο το καιρο κ σπιτικο τουρσι...

τα ρουχα ειναι ενα θεμα ..δυστυχως οταν βρεχει κ εχει πολυ αερα τα απλωνω μεσα στην απλωστρα ..αν κ δεν ειναι καλο για το παιδι αλλα δεν εχω αλλη λυση ισως καποια στιγμη παρω στενωτηριο

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!! Ευτυχως εχουμε καλο καιρο αυτες τις μερες κ βαζω πλυντηρια συνεχεια.. τα απλωνω εξω κ στεγνωνουν σε 1,5 μερα.. οταν βρεχει ειναι δυσκολο, εχουμε κ υγρασια πολλη εδω.. δν θελω ν εχω τα βρεγμενα μες στο σπιτι.. βαζω λιγα ρούχα (τα απαραιτητα) κ τα απλωνω στο μπαλκονι κατω απο το υποστεγο ν μην βρεχονται.. το στεγνωτηριο το σκεφτομαι πολυ τελευταια.. αλλα δν εχω χωρο.. καιει πολυ βίκυ? γλιτωνεις κ σιδερο?

εγω σημερα θ φτιαξω τορτιγιες με κοτοπουλο κ τυρι (quesadillas λεγονται) αυριο θ μ δωσει η μαμα μου μπιφτεκια λαχανικων, δν ξερω πως τα κανει αλλα μ αρεσε η ιδεα!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...