Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν γνωρίζω για πιο φθηνές αλλά εδώ στην Αγγλία δουλεύουν τις q10 αλλά είναι ακριβές δυστυχώς κ εμείς τέσσερεις μήνες λύγισαμε οικονομικά όμως στα φόρουμ του εξωτερικού εδώ διάβασα πολύ  καλές κριτικές για σπερμα κ ωάριο και σκέψου Ελλάδα είχε το πακέτο 70 κάτι κ Αγγλία 45 κ πάλι για εμάς που θέλαμε δυο κουτιά ο καθένας κάθε δεκαπέντε άστο 

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας.σημερα αρακα.η μερα ετσι κ ετσι

Εμεις μενουμε κομοτηνη.τον αυγουστο μετακομισαμε.πιο πριν ξανθη που ειναι η καταγωγη μας στο περιπου.αλλα σπουδασα θεσ/νικη.κ εμενα 4χρονια αθηνα στη ν.ιωνια

Μπορει να σας φανει περιεργο αλλα πολυ θα ηθελα να μενω αθηνα.αλλα πολυ δυσκολα οικονομικα

Θωμαη μενεις πολυ κεντρο.δ νομιζω οτι θα το αντεχα

Τρικαλα κ κρητη εχω παει εκδρομες.τρικαλα θελουμε να παμε στο μυλο των ξωτικων.αλλα κ διπλα στη θαλασσα να μενεις ειναι πολυ ωραια

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vikib είπε:

Γεια σας.σημερα αρακα.η μερα ετσι κ ετσι

Εμεις μενουμε κομοτηνη.τον αυγουστο μετακομισαμε.πιο πριν ξανθη που ειναι η καταγωγη μας στο περιπου.αλλα σπουδασα θεσ/νικη.κ εμενα 4χρονια αθηνα στη ν.ιωνια

Μπορει να σας φανει περιεργο αλλα πολυ θα ηθελα να μενω αθηνα.αλλα πολυ δυσκολα οικονομικα

Θωμαη μενεις πολυ κεντρο.δ νομιζω οτι θα το αντεχα

Τρικαλα κ κρητη εχω παει εκδρομες.τρικαλα θελουμε να παμε στο μυλο των ξωτικων.αλλα κ διπλα στη θαλασσα να μενεις ειναι πολυ ωραια

Θεμα συνηθειας εχει κι τα καλα του εχει καλη συγκοινωνια


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι σιγουρα.ειδικα αν μεγαλωσες εκει.εκει δ ειναι κ οι γονεις σου;

Εμεις επαρχια εχουμε πιο απλα κ στις περιοχες που μου αρεσουν αθηνα δ νιωθεις οτι εισαι αθηνα.εχει παρκα-πρασινο

Αν κ δ μπορω κ πολυ ησυχια.αγ.στεφανο κ προς τα εξω

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikib είπε:

Γεια σας.σημερα αρακα.η μερα ετσι κ ετσι

Εμεις μενουμε κομοτηνη.τον αυγουστο μετακομισαμε.πιο πριν ξανθη που ειναι η καταγωγη μας στο περιπου.αλλα σπουδασα θεσ/νικη.κ εμενα 4χρονια αθηνα στη ν.ιωνια

Μπορει να σας φανει περιεργο αλλα πολυ θα ηθελα να μενω αθηνα.αλλα πολυ δυσκολα οικονομικα

Θωμαη μενεις πολυ κεντρο.δ νομιζω οτι θα το αντεχα

Τρικαλα κ κρητη εχω παει εκδρομες.τρικαλα θελουμε να παμε στο μυλο των ξωτικων.αλλα κ διπλα στη θαλασσα να μενεις ειναι πολυ ωραια

Να ερθετε τα Χριστούγεννα ειναι πολυ ωραια...Λατρευω Κομοτηνή περασα 4 φοιτητικά χρονια υπεροχα...κ Ξάνθη μ αρεσει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις σημερα φαγαμε στη θεια του αντρα μου. Μπιφτεκια με πατατες..

Μενουμε Πατρα λιγο εξω απο το κεντρο.. 

Στα δικα σας μερη δν εχω παει ποτε..μονο αθηνα..απο β. Ελλαδα εχω παει θεσ/νικη δραμα κ θασο. Εχω ακουσει οτι η ξανθη ειναι ομορφη..απο θεσσαλια μονο πηλιο..κ κρητη δν εχω κατεβει ποτε..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι η ξανθη ειναι πιο ωραια για εκδρομη.εχει την παλια πολη,ωραια καφε,πολυ καλο φαγητο,τα καρναβαλια,τις γιορτες παλιας πολης

Αλλα η κομοτηνη ειναι πολυ καλη  πολη για παιδια

Πιστευω θα ειναι τελεια στο μυλο των ξωτικων.ο μικρος θα χει χρονισει,η κορη 3,κ ο ανηψιος 2,5

Πραγματι εχουμε πολυ ωραια μερη στην ελλαδα

Πατρα λεγαμε να παμε οσο μεναμε αθηνα αλλα δ ετυχε.κ εχουμε κ γνωστους

Θασο ειναι πολυ καλα για διακοπες.ιδανικα για οικογενεια κ μικρα παιδια

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, vikib είπε:

Ναι σιγουρα.ειδικα αν μεγαλωσες εκει.εκει δ ειναι κ οι γονεις σου;

Εμεις επαρχια εχουμε πιο απλα κ στις περιοχες που μου αρεσουν αθηνα δ νιωθεις οτι εισαι αθηνα.εχει παρκα-πρασινο

Αν κ δ μπορω κ πολυ ησυχια.αγ.στεφανο κ προς τα εξω

Ναι εδω μεγαλωσα απο 2 χρονων μενω σε αυτη την γειτονια εδω μενουν κι οι δικοι και ευελπιστω καποια στιγμη να φτιαξουμε το δικο μας σπιτι σε ενα οικοπεδο στη πετρουπολη που εχουμε

Λατρευω τα χανια ειχα παει στα 5 μου κι μετα ξαναπηγα πεθημερη με το λυκειο ελπιζω να ξαναπαω καποια στιγμη 

Μου αρεσει πολυ κι η θεσσαλονικη ειχα παει 2 φορες σε μια φιλη που ηταν φοιτητρια εκει θελω να ξαναπω 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα καλη εβδομαδα αν κι ξεκινησε λιγο περιεργα πηγα κι πηρα τον μεγαλο απο το προνηπιο με πυρετο ελπιζω να την περασουμε ελαφρια

Μακαρονια με κοτοπουλο κοκκινιστο σημερα

Θεμα ημερας : γιορτη του αγιου βαλεντινου 

Την γιορταζετε ;

Εμεις οχι επειδη εχουμε κι οι 2 γενεθλια μεσα στο φεβρουαριο ποτε δεν την γιορτασαμε 

Η αληθεια πως δεν πιστευω σε τετοιες γιορτες οταν αγαπας καποιον δεν ειναι αναγκαιο να γιορταζουν οι ερωτευμενοι για να του εκφρασεις την αγαπη σου 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Thomai περαστικα στο μικρο σου

μακαρονια σημερα

εμεις αναλογα ...συνηθως δουλευει ο συζυγος...παλια ολο κατι καναμε...κ εγω πιστεύω καθε μέρα γιορταζουμε οχι μονο εκεινη...γιορταζουμε ομως μετα απο δυο μερες που εχει γενεθλια η μικρή

Link to comment
Share on other sites

Θωμαη ελπιζω ν περασει γρηγορα...

Εμενα ο μικρος μου εμεινε ξυπνιος 4-6 τα ξημερωματα κ ηθελε κουβεντα χαχα κοιμηθηκε λιγο κ 7:30 σηκωθηκαμε..ειμαι αυπνη σημερα..

Θα φαμε ψαρακια ψητα.

Εμεις δν γιορταζουμε τον αγ βαλεντινο..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια ευτυχως ο γιος μου ειναι μια χαρα  αλλα θα τον κρατησω σπιτι προληπτικα 2 μερες

δεν εχω κι μαγειρεμα σημερα οποτε χαλαρα

θεμα ημερας: τι σας προβληματιζει ;

εμενα να βρω δουλεια

 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...