Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 hours ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Γειά σου κορίτσι μου, εμείς είχαμε πάρε τις lifertil λ είχαμε πολύ καλά αποτελέσματα στις γονιμοποιησεις, βέβαια δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στις βιταμίνες όμως θεωρώ ότι βοήθησαν κ αυτές 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια τι κανετε ;

Σημερα εχουμε ψαρι ψητο κι κουνουπουδι και μακαρονια με κοκκινιστο για τον μεγαλο μου γιο 

θεμα ημερας : προσωπικες στιγμες με τον συντροφο 

Προλαβαινετε να βρεθειτε μονες κι ποσο κουραγιο εχετε ;

Εμεις σπανια προλαβαινουμε κι πολλες απο αυτες τις σπανιες στιγμες ειμαι τοσο κουρασμενη που το μονο που θελω ειναι να κοιμηθω ωστοσο προσπαθω που κι που να τα αφηνω στην μαμα μου κι να πετναμε λιγο χρονο μονοι μας γιατι το χρειαζομαστε 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!

 

χαρουμενη μαμα κι εγω πιστευω πως δεν είναι σωστο να μην παιρνουμε το μωρο αγκαλια κτλ μπροστα στη μικρη, βεβαια και να θες αυτό δε γινεται για παράδειγμα σε μενα που συνηθως είμαι μονη. Αυτό που παρατηρησα είναι πως οσο ημουν ενοχικη τοσο ηταν χειροτερα τα πραγματα. Παντως η ζηλια εινια φυσιολογικη και καλυτερα να την εκδηλωσει από νωρις.

 

Χρονο δεν εχουμε πολυ γιατι ο συζυγος δουλευει βαρδιες οποτε αυτή ειναι η κυρια δυσκολια μας και φυσικα εγω που κοιμάμαι ορθια μετα τις 10.

 

Φασολάκια για σήμερα!

 

 

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια εγω σημερα θα κανω κοτομπιφτεκα και γεμιστα...!!!!! χρονο και εμεις εχουμε απο το βραδυ και μετα που κοιματε ο μικρος αν και ειμαι και εγω πολυ κουρασμενη και πηγενω και κοιμαμε σηνηθως απο της 10 και 30...!!! αλα ενταξει ακομα εχουμε αντοχες να το παλεψουμε και να μεινουμε λιγο και οι δυο μας..


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια κριθαράκι σημερα

Κ εμεις το βραδυ που κοιμαται η μικρη αν κ είναι με βαρδιες ο αντρας μ...κούραση υπαρχει αλλα το παλευουμε και μια φορα το μηνα περιπου μπορει να την κρατησει η μαμα μου καμια μερα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Περισσεψε κιμας κ θα κανω ψευτοπαστιτσιο.μονο πατατα(πουρε)κ κιμα.η κρεμα προαιρετικη

Εμεις δ εχουμε πολυ χρονο.κ η δουλεια σε βαρδιες κ η κουραση με δυο παιδια κ το ενα κατω των τριων μηνων.ελπιζω να ξαναβρουμε τους ρυθμους μας τωρα με το εννιαμηνο.οταν κοιμαται η κορη πριν τις 10,γτ κ γω το αργοτερο 11εχω αποκοιμηθει.αν κ εχουμε ενα εμποδιο.η μικρη εβγαζε πολυ ανασφαλεια στον υπνο κ ειπα για λιγο να κοιμαμαι με τα δυο παιδια να ξεκουραστουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα!! Βλεπω ολοι οι γονεις δυσκολευομαστε λιγο στις προσωπικες στιγμες... κ εμεις πανω κατω τα ιδια.. αν κοιμηθει νωρις ο μικρος κ ειμαστε ξεκουραστοι τα καταφερνουμε.. επισης κ εμεις εχει τυχει 2 φορες ν τα αφησουμε στους παππουδες απογευμα-βραδυ για λιγο.. ανυπομονω να στρωσουν κ οι ορμονες μου γιατι εχω δυο χρονια να δω περιοδο....

Σημερα θ φαμε γιγαντες απο τη μαμα μου..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, anath είπε:

καλημέρα!! Βλεπω ολοι οι γονεις δυσκολευομαστε λιγο στις προσωπικες στιγμες... κ εμεις πανω κατω τα ιδια.. αν κοιμηθει νωρις ο μικρος κ ειμαστε ξεκουραστοι τα καταφερνουμε.. επισης κ εμεις εχει τυχει 2 φορες ν τα αφησουμε στους παππουδες απογευμα-βραδυ για λιγο.. ανυπομονω να στρωσουν κ οι ορμονες μου γιατι εχω δυο χρονια να δω περιοδο....

Σημερα θ φαμε γιγαντες απο τη μαμα μου..

anath γιατι δεν εχεις ακομη περιοδο?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, anath είπε:

Λογω θηλασμου..κ στο πρωτο οσο θηλαζα δν ειχα, αλλα ειχα θηλασει λιγοτερο..τωρα ακομα τπτ..αυτο το μηνα ειχα κτ περιεργα πονακια κ περιμενω ν δω αν θα ερθει..

εμενα και τις δυο φορες μου ηρθε στους 3 μηνες ακριβως ! μαλλον ειναι στη γυναικα τελικα


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφη παρεα 

Για σημερα δεν εχω μαγειρεμα εχω απο εχτες κρεας με μακαρονια οποτε αποφασισα να φτιαξω το σουφλε σοκολατας θα σας πω το απογευμα εντυπωσεις 

Θεμα ημερας :ημερομηνια γεννησης ετσι για να γνωριστουμε καλυτερα

Εγω εχω γεννηθει 6 φεβρουαριου 1980 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σημερα παλι θα κανω το αγαπημενο φαγητο του αντρα μου αυγα με πατατες και λουκανικα και για τον μικρο κουνελακι...... εγω γεννηθηκα στης 24/05/1985


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Χαρουμενη μαμα... σε παρακαλω... στειλε μου λιιιιιγοοοοο... απο τοτε που εγραψες πατατες με αβγα μου τρεχουν τα σαλιαααααα.... κ δν εχω φρεσκα αβγα χωριατικα... πρεπει ν βρω επειγόντως...

θωμαη κ λιγο σουφλε παρακαλω......

Εμεις μπιφτεκια απο τη μαμα παλι...

Εγω ειμαι γεννημενη 8/4/1988

  • Μου αρέσει 1

dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...