Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα! Εγω δν εχω ετοιμασει τπτ κ λεω ν φτιαξω μια γρηγορη μακαροναδα οταν γυρισω..

Το θεμα δουλειας νομιζω προβληματιζει οοολους, ακομα κ αυτούς που έχουν..για ποσο θα την εχουν.. περα απο αυτα ομως που προσπαθω να μην τα σκεφτομαι καθημερινα κ αγχωνομαι, με προβληματιζει γενικα το θεμα πως θα μεγαλωσουν τα παιδια μου.. αν θα ειναι ευτυχισμενα και πλήρη, αν εμεις ως γονεις τα διαπαιδαγωγουμε σωστα, αν η κοινωνια που μεγαλωνουν ειναι οκ κ γενικα προσπαθω οσο μπορω να τους δινω τις σωστες βασεις κατα τη γμωμη μου


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.χθες πηγαμε χωριο.πολυ παιχνιδι η μικρη με τον ξαδερφο της.η αδερφη μου θα ξεκινησε σε ενα νεο προγραμμα του οαεδ κ θα μενει στο χωριο.ψησαμε κ φαγαμε πανσετες,λουκανικα,πατατες,στριφτοπιτα με τυρι κ λαβασια(θρακιωτικα πιροσκι).για σημερα περισσευματα

Ευτυχως δ ηταν κτ σοβαρο θωμαη

Εγω δ θελω αμεσα να βρω δουλεια,ο μικρος ειναι τριων μηνων,αργοτερα θα ψαξω.το αν βρω ειναι αλλι θεμα.γενικα το οικονομικο με απασχολει.ανδ ηταν ο αντρας μου στο δημοσιο θα ψαχναμε για εξω

Για του αγ.βαλεντινου δ βγαιναμε πορε εξω η εκδρομες,αλλα κανω πιο ιδιαιτερο φαγακι,καμια καρτα,κανενα κρασακι το βραδυ σπιτι.τετοια απλα

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια εγω εχω σημερα χορτα βραστα σταμναγκαθι.....και εμενα περαν τον οικονομικων που με προβληματιζει γιατι και ο αντρας μου θελει καποια στιγμη να φυγει απο τη δουλεια που ειναι τωρα να βρει μια αλη με καλυτερη οικονομικα ωστε να μπορουμε να τα βγαλουμε περα μιας κ θελουμε και αλο παιδακι....με προβληματιζει και η διαπαιδαγωγηση των παιδιων μου και πως θα μεγαλουσουνε και αν θα καταφερουμε εμεις σαν γονεις να τους προσφερουμε κατι στην ενηλικη πλεων ζωη τους.... γιατι οπως λεω καμοια φορα οι γονεις μας, φροντισαν ωστε εμεις να εχουμε ενα σπιτι, να παντρευτουμε κτλπ.. εμεις θα μπορεσουμε να τα κανουμε αυτα στα παιδια μας;;;;;


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

σημερα εφτιαξα ρυζι καμποναρα στο φουρνο

θεμα ημερας : η γνωμη  σας για τους παιδοτοπους

εγω δεν τους πηγαινω προτιμω τους ανοιχτους χωρους


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια...πρασοπιτα σημερα απο τη μαμα μου

Οι παιδοτοποι μ αρεσουν το καλοκαιρι που ειναι ανοιχτα.αλλα ακομα καλυτερα ειναι η παιδικη χαρα.. το χειμωνα πηγαινουμε αλλα καθημερινες που δεν εχει καθολου κοσμο..ετυχε πηγαμε δυο φορες κ το ευχαριστηθηκε η μικρη αφου δεν ειχε πολλα παιδια

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Αρακα φαγαμε σημερα...

Σε παιδοτοπο πηγαινουμε 2-3 φορες το χρονο με τα ξαδερφακια τους η με κπ φιλους που εχουν παιδακια στις ιδιες ηλικιες. Προτιμω κ εγω παιδικη χαρα αλλα του μεγαλου του αρεσουν κ τα δυο


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

μακαρονάκια σημερα!!

Εχουμε παει σε παιδοτοπο 4 φορες και αυτό γιατι εβρεχε αλλα καθημερινη να μην εχει κοσμο. Τη θεωρω καλη λυση για να συναντηθεις με φιλους που εχουν παιδακια (δεν το εχουμε κανει βεβαια ακομη) αν θελεις να αποφυγεις το σπιτι.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.ωραια η πρασοπιτα.θωμαη δ εχω ξανακουσι ρυζακι στο φουρνο καρμποναρα!πρωτοτυπο

Εμεις παμε σε καφε που εχουν χωρο με παιχνιδια.δλδ πρεπει να την προσεχουμε.καθημερινες πρωι να μην εχει κοσμο.η μικρη τρελενεται με τα μπαλακια κ τα τραμπολινο

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, vikib είπε:

Γεια σας.ωραια η πρασοπιτα.θωμαη δ εχω ξανακουσι ρυζακι στο φουρνο καρμποναρα!πρωτοτυπο

Εμεις παμε σε καφε που εχουν χωρο με παιχνιδια.δλδ πρεπει να την προσεχουμε.καθημερινες πρωι να μην εχει κοσμο.η μικρη τρελενεται με τα μπαλακια κ τα τραμπολινο

προσπαθω να βρισκω νεα φαγητα να μην τα βαριομαστε

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 minutes ago, thomai62 είπε:

προσπαθω να βρισκω νεα φαγητα να μην τα βαριομαστε

 

Κ για πες πως το κανεις;

Ξεχασα να γραψω το δικο μας.κοτοπουλο τηγανια με πιπεριες κ μανιταρια.πολυ αγαπημενο

Link to comment
Share on other sites

Οπως παντα ωραιες οι ιδεες σας... σπαω το κεφαλι μου τι ν φαμε αυριο.. δν μαγειρεψα απο σημερα γιατι ο μικρουλης εχει πολλη γκρινια.. σκεφτομαι την τηγανια αν προλαβω ν παω ν αγορασω κοτοπουλακι αυριο..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, vikib είπε:

Κ για πες πως το κανεις;

Ξεχασα να γραψω το δικο μας.κοτοπουλο τηγανια με πιπεριες κ μανιταρια.πολυ αγαπημενο

βρασω το ρυζι κι το βαζω σε ενα πυρεξ κι προσθετω αλλαντικα οτι εχω καποιες φορες βαζω  κοτοπουλο που εχει μεινει κι επειτα τυρι τριμμενο συνηθως αγοραζω τριμμα που εχει διαφορα και αν θες βαζεις πολυχρωμες πιππιερες κι απο επανω κρεμα γαλακτος κι για πιο νοστιμια μια στρωση τυρι του τοστ

 

καλημερα κοριτσια

σημερα εφτιαξα κρεας με πατατες λεμονατο στη κατσαρολα

θεμα ημερας ; ελευθερο

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...