Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες!!!

Θωμαη...κανετε βηματακια...

Λιανα δηλωνεις ενδεικτικα σταθμούς αλλα νομιζω δν το λαμβανουν υποψιν. Μεχρι το 2015 δηλωνες και σε εγραφαν αυτόματα, απο περυσι αλλαξε και τρεχεις εσυ να βρεις σταθμό.

  • Μου αρέσει 1

dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα

κοτοπουλο με πατατες τηγανιτες

οι προσπαθειες ολο κι πανε πιο καλα εχουμε ελπιδες σε καμμια εβδομαδα να της εχουμε βγαλει την πρωινη πανα

σας ευχαριστω για το κουραγιο

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Πηγαμε κομμωτηριο σημερα.πολυ εξτριμ το μαλλι.κ αφελειες στην μικρη

Φαγαμε πιτσα

Ιουλιανα εγω θελω αλλα δυο παιδακια..απλα οχι ακομη.ο συζηγος δ το σκεφτεται καν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 35 λεπτά , vikib είπε:

Γεια σας

Πηγαμε κομμωτηριο σημερα.πολυ εξτριμ το μαλλι.κ αφελειες στην μικρη

Φαγαμε πιτσα

Ιουλιανα εγω θελω αλλα δυο παιδακια..απλα οχι ακομη.ο συζηγος δ το σκεφτεται καν

μεγια το μαλλι κα στα δυο κορίτσια!!

 

κι εγω θελω ακομη ένα !!θα τους πεισουμε που θα παει!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Εμεις ταλαιπωρουμαστε με την μικρη.το σαββατο ελεγε οτι ποναει το πιπι.με τα χιλια ζορια μαζεψαμε ουρα  αλλα δ φαινεται κτ στις εξετασεις.τωρα πρισπαθουμε ξανα

Ελπιζω να τους πεισουμε

Link to comment
Share on other sites

καλημερα  κοριτσια

τσιπουρα με λαχανικα στο φουρνο σημερα

οι προσπαθεις για την πανα εχθες απεδωσαν κι δεν ειχαμε ατυχημα

εκανε κι κακα στη λεκανη

κι εγω θελω ενα ή 2 παιδια ακομα κι ο αντρας μου το ιδιο απλα περιμενω να βρω μια δουλεια πρωτα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

 

γεια σας κορίτσια!!

 

Βικυ μηπως χτυπησε πανω στο παιχνιδι?της εκανες καλλιεργεια?

θωμαη τελεια !! να σου πω από τη μια λεω κι εγω να βρω πρωτα δουλεια κτλ αλλα από την άλλη δεν ξερω , περνουν και τα χρονια....


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κ μεις ψαρακια σημερα

Ιουλιανα μαλλον επειδη κ μεις εκπαιδευση για τουαλετα καναμε τα κρατουσε κ ηταν κυστιτιδα η επιφανειακο

Αυριο θα βγει κ η καλλιεργεια για σιγουρια αλλα η γενικη καλουτσικη

Ουρολοιμωξη δ θα παιρνουσε απο μονη σε λιγοτερο απο 12ωρες

Κ τα πηγαινε τοσο καλα.απο τη δευτερη μερα δ ειχε ατυχημα.μονο κακα δ εκανε στην τουαλετα.κ μεχρι το φουρνο φορουσε βρακι.κ οταν γυρνουσαμε απο εξω η κοιμοταν ζητουσε τουαλετα

Εγω συγκινηθηκα με το πιστοποιητικο γεννησης του μικρου

Χρονο εχω.κ σε μια τριετια δ με πειραζει να κανω το επομενο.για δουλεια δ ελπιζω.στα 31 παντρεμενη με δυο παιδια χωρις προυπηρεσια στον τομεα μου δ νομιζω οτι θα με προτιμησουν

Ισως αν παιρναμε ενα στεγαστικο να ενιωθε πιο ετοιμος ο συζηγος

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, vikib είπε:

Κ μεις ψαρακια σημερα

Ιουλιανα μαλλον επειδη κ μεις εκπαιδευση για τουαλετα καναμε τα κρατουσε κ ηταν κυστιτιδα η επιφανειακο

Αυριο θα βγει κ η καλλιεργεια για σιγουρια αλλα η γενικη καλουτσικη

Ουρολοιμωξη δ θα παιρνουσε απο μονη σε λιγοτερο απο 12ωρες

Κ τα πηγαινε τοσο καλα.απο τη δευτερη μερα δ ειχε ατυχημα.μονο κακα δ εκανε στην τουαλετα.κ μεχρι το φουρνο φορουσε βρακι.κ οταν γυρνουσαμε απο εξω η κοιμοταν ζητουσε τουαλετα

Εγω συγκινηθηκα με το πιστοποιητικο γεννησης του μικρου

Χρονο εχω.κ σε μια τριετια δ με πειραζει να κανω το επομενο.για δουλεια δ ελπιζω.στα 31 παντρεμενη με δυο παιδια χωρις προυπηρεσια στον τομεα μου δ νομιζω οτι θα με προτιμησουν

Ισως αν παιρναμε ενα στεγαστικο να ενιωθε πιο ετοιμος ο συζηγος

 

ΒΙκυ ελπιζω να μην είναι κατι σοβαρο!!ναι η ουρολοιμωξη δεν περναει μονη της

 

κορίτσια για τα χρονια για μενα το εγραψα....μονολογουσα...μεσα στον επομενο 1-1,5 χρονο το σκέφτομαι,,,δε ξερω είναι μια ακατανικητη επιθυμια

 

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δ το πηρα στραβα για το χρονο

Εγω θεωρω οτι εχω χρονο.μα μου ειπε κ ο γυναικολογος οταν σαραντισα οτι εχω καλες ωοθηκες για πολλα παιδακια

Ακομη δ ειναι ακατανικητη επιθυμια.περιμενω να χρονισει ο μικρος να δω αν θα ναι κ ευκολο παιδακι

Με προβληματιζει που κανω κ καισαρικες

Αλλα μου κακοφαινεται να μη γεννησω μετα τα 30 κ να μην ξαναθηλασω απο τα 32

Η ηλικια κ η οικ.κατασταση μου δ με βοηθαει στην αναζητηση δουλειας.αλλα οκ.μενουμε επαρχια με ενα καλο μισθο

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου μπραβο θωμαι που τα καταφερατε σημερα με την τουαλετα αλλα πραγματικα δε σε φοβομουν ειμουν σιγουρη πως θα εβρισκες τον τροπο ωστε να δελεασεις τον γιο σου να παει εκει...!!!! εμεις αυτη τη περιοδο προσπαθουμε για το δευτερο .. τωρα για τριτο η τεταρτο δε το εχουμε ποτε συζητησει με τον αντρα μου δεν το εχω αποκλησει βεβαια υπαρχει στο πισω μερος του μυαλου μου...τωρα αν τυχει ποτε και ερθει τριτο παιδακι χωρις να το περιμενουμε εννοητε πως θα ειναι καλοδεχουμενο.......!!!!!!!!!!!! αλλα εμενα παλι μου εχει μπει στο μυαλο μου για διδυμα ξερω πως ειναι παρα πολυ κουραστικο να εχεις διδυμα συν αλλο ενα μικρο παιδι αλλα πιστευω πως θα ειναι και παρα πολυ ωραια αυτη η εμπειρια...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ξοριτσια

σημερα θα φαμε στη μαμα μου

τι βροχη ειναι αυτη ξαναηρθε ο χειμωνας

απο τις προσπαθειες καλα παμε του πηρα δωρακι επιβραβευσης

βικυ περαστικα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...