Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Σας ευχαριστω για τις ιδεες!! Δημητριακα με γαλα δν εχω δοκιμασει, τα τρωει σκετα αλλα θα το κανω! Ευτυχως τρωει πολυ τυρι.

Θα δοκιμασω κ με κπ αρκουδακι..εχει κ κανα δυο αγαπημενα τραγουδια που τον χαλαρωνουν...

Χαρουμενη μαμα αυτος ο μηνας θ εχει τρεξιμο για τα σχολεια κλπ. Αργοτερα θ πρεπει ν κανω αιτηση κ για το μικρο στο σταθμο.. καλα αυτη η γλωσσα των μωρων μας εχει πλακα.. προσπαθει ν μιμηθει τις λεξεις κ ειναι πολυ αστειος! 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια εμεις το κλασικο σημερα φαγητο πατατες με αυγα... με τα ρουχα του μικρου τελειωσα και εγω ηταν ευκολα.... αυριο λεω να κανω τα δικα μας αν τα καταφερω...!!!! ναι anath εχουν πολυ πλακα οταν προσπαθουν να μηλησουν.. και εγω σκεφτομαι να τον παω σταθμο δυο φορες την εβδομαδα τωρα το καλοκαιρι για να δω αν του αρεσει φυσικα και πως ειναι μαζι με αλλα παιδακια και τη προοδους θα κανει... την αλλη βδομαδα θα παμε να δουμε με τον αντρα μου εχω βρει εναν που χρησιμοποιει το μοντεσοριανο συστημα..


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη εβδομαδα

λουκανικοπιτακια ζαμποντυροπιτακια κι πατατες τηγανιτες σημερα

πρωτη προσπαθεια για να βγαλουμε την πανα για να δουμε πως θα παει

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

μιαμ μιαμ θωμαη..... εμεις μακαρόνια με σαλτσα!

Καλή επιτυχία με την πανα!

Χαρουμενη μαμα καλη αρχη αν τον πας... πες μας εντυπώσεις

εμεις κανουμε κπ βηματα με τον αποθηλασμό, θα σας γραψω αναλυτικα


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!!

 

σημερα κοτοσουπα!

χαθηκα λιγο γιατι αρρωστήσαμε με τον αντρα μου μας ξετιναξε!

θωμαη καλη επιτυχια!!

anath θελεις να αποθηλάσεις ε? δυσκολο μου φαινεται ...ευχομαι να ερθει πολύ ομαλα και ανωδυνα!!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

δευτερη μερα προσπαθειας η πρωτη στεφθηκε με απολυτη αποτυχια

αλλα δεν τα παραταω ειμαι πιο πεισματαρα απο τον γιο μου

κοτοπουλο με μακαρονια σημερα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια..μακαρονια με κιμα σημερα

Χάθηκα εμπλεξα με.δουλειες ρούχα χαλια κ ακομα δεν τελείωσα

Κορίτσια τι ξερετε για τους παιδικους με τα εσπα;θελω να στειλω τη μικρη το Σεπτέμβρη..τι διαδικασια θελει κτλ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Θωμαη δεν πειραζει... σιγα σιγα... οιπρωτες μερες ειναι δυσκολες

Λιανα οι αιτησεις μαλλον θα ξεκινησουν τελος του μηνα. Μαζεύεις χαρτια (εκκαθαριστικό, πιστοπ οικογενειακης καταστασης, βεβαιωση εργοδοτη ή καρτα ανεργίας, ένσημα αν εχεις - δεν θυμαμαι κτ άλλο) και τα στελνεις ταχυδρομικα μαζι με κπ αιτήσεις που θα εκτυπωσεις απο το ιντερνετ. θα αναρτηθπυν στο eetaa.gr. κανε κ μια βολτα απο τους σταθμους που σε ενδιαφερουν γιατι όταν βγουν τα αποτελεσματα θα πρεπει ν τρεξεις ν κλεισεις θεση.. αυτα! αν εχεις αλλη απορια ρωτησε με!

Μπριαμ σημερα!!!!

https://www.eetaa.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi_2017/05052017_anakoinosi_enimerosi_ofeloumenoi.pdf


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κορίτσια!!

 

σπανακορυζο σημερα!!

 

Λιανα θα τα λεει αναλυτικα η προσκληση. Αν εχεις καρτα ανεργιας, θα θελει αυτή φωτοτυπια + κατι αλλα χαρτια που εκτυπώνονται ηλεκτρονικα.  Θα κανω κι εγω οποτε θα κανουμε την δηλωση τωρα για να εχω το εκκαθαριστικο.. Απλα αν ενδιεφερεσαι για δημοτικο η δημοσιο παιδικο σταθμο κανεις κι εκει αιτηση πρωτα.

Θωμαή υπομονή..ποσο είναι ο μικρος?

Βικυ τι ωραια!!πηρες ρουχα για σενα?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ψωνισα.ενα μπλε φορεμα αερινο λιγο αρχαιοελληνικο με εξω ωμους κ πλατφορμα οχι πολυ ψηλη με μπεζ με λιγο χρυσο

Η κορη μπλε δαντελα φορεμα κ χρυσο πεδιλακι

Ο αντρας μου μπεζ παντελονι,μπλε πουκαμισο κ παπουτσι

Ο μικρος σταρακι κ παντελονι τζην.απο πανω δ ξερω.η καρο κοκκινο πουκαμισο η μπλε πολο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, iouliana είπε:

γεια σας κορίτσια!!

 

σπανακορυζο σημερα!!

 

Λιανα θα τα λεει αναλυτικα η προσκληση. Αν εχεις καρτα ανεργιας, θα θελει αυτή φωτοτυπια + κατι αλλα χαρτια που εκτυπώνονται ηλεκτρονικα.  Θα κανω κι εγω οποτε θα κανουμε την δηλωση τωρα για να εχω το εκκαθαριστικο.. Απλα αν ενδιεφερεσαι για δημοτικο η δημοσιο παιδικο σταθμο κανεις κι εκει αιτηση πρωτα.

Θωμαή υπομονή..ποσο είναι ο μικρος?

Βικυ τι ωραια!!πηρες ρουχα για σενα?

3 χρονων κι 3 μηνων


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, vikib είπε:

Ναι ψωνισα.ενα μπλε φορεμα αερινο λιγο αρχαιοελληνικο με εξω ωμους κ πλατφορμα οχι πολυ ψηλη με μπεζ με λιγο χρυσο

Η κορη μπλε δαντελα φορεμα κ χρυσο πεδιλακι

Ο αντρας μου μπεζ παντελονι,μπλε πουκαμισο κ παπουτσι

Ο μικρος σταρακι κ παντελονι τζην.απο πανω δ ξερω.η καρο κοκκινο πουκαμισο η μπλε πολο 

Βικυ πολύ ωραια!!κι εγω δεν εβαλα πολύ ψηλα για να είμαι ανετη!!

χαχαχα και ο μικρος και η μικρη γλυκες θα είναι!!εντωμεταξύ εχω ξετρελαθεί με τ αγοριστικα τα ρουχα!!νομιζα ότι δε θα μου αρεζαν καθολου!!

1 hour ago, thomai62 είπε:

3 χρονων κι 3 μηνων

θωμαη είναι πολύ καλη ηλικια !!θα τα καταφέρετε!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...