Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , Liana1984 είπε:

Γεια σας κοριτσια..γιουβαρλακια σημερα..

Ιουλιανα χτες κ.σημερα συνεννοηθήκαμε;ιδιο φαγητό αύριο λεω γεμιστα εσυ;χαχα

Βικυ αρχισατε φαγακι τι ωραια;

χαχαχα !!μπα θα σπασουμε το σερι!τα εστειλες τα χαρτια?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι ολα μια χαρα.τι ωραια που δ φοραει κ παμπερς.εχω μονο τον μικρο που γενικα δ εκανε πολλες

Εχουμε 10μερες που τρωμε.χθες κ σημερα πηγε πολυ καλα.του αρεσε η γλυκοπατατα

Μπραβο ιουλιανα!καλη συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, vikib είπε:

Οποτε τωρα μενει να αποσυνδεσει το θηλασμο με τον υπνο;

Δ ειχε κ κτ να ξεπερασει.δ πονουσε,πυρετο δ ειχε,ετρωγε,κεφατη.ειχαμε ξανακανει εξεταση κ εφευγε.τωρα σε κανενα μηνα παλι.πηρε 10μερες αντιβιωση

Δ της εβγαλα την πανα το βραδυ γτ κοιμομαστε μαζι κε τον μικρο.αλλα τελευταιες μερες ειναι παντα στεγνη.θα της βαλω υποσεντονο κ ελπιζω να μην μας κατουρησει

Θωμαη εσεις με την πανα τελος;η διαιτα πως παει;ιουλιανα εσυ;

την βγαλαμε την πανα μεσα σε μια εβδομαδα κι χωρις πολλα ατυχηματα τωρα μονο το βραδυ του βαζω

καλα παει την κυριακη που θα ζυγιστω θα δω αποτελεσματα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Βικυ οπως τα λες με το θηλασμο.. ασε κ εχουμε ολο γαμους τωρα κ σκεφτομαι τι θ κανω στο τραπεζι που θ πρεπει ν ειμαι ολη νυχτα με το στηθος εξω...γιατι δν θα κοιμαται κ καλα...

Μπραβο που τρωει ο μπεμπης βικυ

Θωμαη μπραβο για τα κιλα κ για την πανα... 

Θα Κανετε κανενα μπανιο το 3ημερο;;


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ με μια μικρη καθυστερηση σημερα μια κι εκανα μια μεγαλη βολτα στο κεντρο για να πληρωσω λογαριασμους κι να παρω ενα δωρακι στην δασκαλα

μακαρονια με κιμα

λεμε την δευτερα να παμε για το πρωτο μας μπανιο


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας.εμεις παλι στο χωριο.ψαρια σημερα.το καλυτερο βεβαια ειναι η κρεμοπιτα της μαμας μου

Εχει αρκετη ζεστη αλλα δ νομιζω για θαλασσα.μαλλον θα παμε ομως στο εξοχικο

Αναθ λεω οταν τελειωσω με το θηλασμο θα φοραω μονο ζιβαγκο!κ μενα δ κοιμοταν καλα αλλα στο γαμο της αδερφης μου επεσε ξερη

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου..!!! εμας παλι που η θαλασσα ειναι δυπλα μας 5 λεπτα με το αυτοκινητο δε ξερω ποτε θα παμε μακαρι να πεισω τον αντρα μου να παμε σαββατοκυριακο ειναι λιγο κρυουλιαρης!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, vikib είπε:

Γεια σας.εμεις παλι στο χωριο.ψαρια σημερα.το καλυτερο βεβαια ειναι η κρεμοπιτα της μαμας μου

Εχει αρκετη ζεστη αλλα δ νομιζω για θαλασσα.μαλλον θα παμε ομως στο εξοχικο

Αναθ λεω οταν τελειωσω με το θηλασμο θα φοραω μονο ζιβαγκο!κ μενα δ κοιμοταν καλα αλλα στο γαμο της αδερφης μου επεσε ξερη

Ασε Βικυ, δοκίμαζα φορέματα και έλεγχα αν μπορώ να το κατεβάσω αρκετά για να θηλάσω... εμένα μου έχουν λείψει τα καλοκαιρινα φορεματάκια...

Κι εμείς ελπίζω ν πάμε για ένα μπάνιο την Κυριακή... Δεν ξερω όμως τι τύπου σωσίβιο να πάρω για τον μικρό... για μπρατσάκια είναι μικρός ε?


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κρεμοπιτα=μπουγατσα βασικα

Εγω φοραω καλοκαιρινα φορεματακια,τα χω ξεχειλωσει λιγο αλλα οκ

Για σωσιβιο αυτο που ειναι σαν κουλουρα αλλα εκει τρυπες για τα ποδαρακια.εμενα ηταν 3μηνες πιο μεγαλη κ την εβαλα γιλεκο.δες κ αυτα που ειναι σαν τουβλακια,εχει κτ σαν ζωνες

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! Αρακα σημερα..

τουβλακια ειχα στον μεγαλο αλλα τον κρατουσαμε...φοβοταν κιολας..

Του μικρου δν του εχω εμπιστοσυνη κ ετσι θ τον βαλω στην κουλουρα κ αργοτερα γιλεκακι


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

 

σνίτσελ κοτοπουλο με πουρε σημερα!!

 

Καναμε μπανακι σημερα τελικα!!πολύ ωραια η θαλασσα!! Και εμας η θαλασσα ειναι διπλα και παμε συνεχεια. Αντι για παρκο η βολτα  παμε στη θαλασσα. Της μικρης της εχω και σωσιβιο σαν αυτό που λεει η Βικυ και γιλεκακι. Για να κολυμπήσω την βαζω στην κουλουρα και τη σερνω αλλιως γιλεκακι  και φετος θα δω για μπρατσακια. Για τον μπεμπη θα παρουμε ακομη μια κουλουρα.

 

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.χοιρινες μπριζολιτσες φαγαμε σημερα με πατατες στο φουρνο,τελειες γινανε,τα ευσημα στο συζηγο.κ αυριο κρεατικα στο μπαρμπεκιου,θα παμε να κοινωνησει ο μικρος τριτη φορα κ μετα στο εξοχικο,για βουτια δ νομιζω

Ιουλιανα μπραβο για το μπανακι.τι ωραια που ειστε τοσο κοντα.φανταζομαι τρελενεται η κορη σου,πες εντυπωσεις κ του μικρου οταν τον βαλεις

Εγω λεω φετος να της εχω το γιλεκο που περυσι στα δυο τελεταια μπανια κτ εκανε μονη αλλα εδω στο φαναρι που ξερω τα νερα να την εχω κ απλη κουλουρα.τα μπρατσακια δ βοηθανε τοσο να κουναει τα χερια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...