Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Καλημερα!

Συγχαρητήρια Θωμαή!

Χαρουμενη μαμα εύχομαι πολυυυυ καλη επιτυχία στις προσπάθειες!

Κορίτσια εγώ δεν θέλω άλλο παιδάκι... δεν ξέρω αν το σκέφτομαι εγωιστικά αλλά μου αρέσει πολύ όπως είμαστε... και θέλω να αφοσιωθώ σε εμάς τους 4, να δώσω ότι καλύτερο  μπορώ, γιατί θεωρω οτι εχω ακόμα περιθώρια βελτίωσης... χαχα

Σας χαίρομαι πολύ όμως που θέλετε μεγάλη οικογένεια...και εύχομαι να αποκτήσετε γερά παιδάκια όλες!!!!

Λετε να με πιασει και εμενα καμια επιθυμία αργότερα?? ίσως σε 5-6 χρόνια! βλέπουμε...

Γίγαντες σήμερα

βικυ τι εγινε τελικα με τη μικρή? κι εγω θα σου έλεγα μήπως χτύπησε ή μήπως είναι λόγω της εκπαίδευσης


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι.μπορει να σε πιασει κ μετα απο χρονια.που θα χει φυγει η μωρουδιλα

Καθολου εγωιστικο.κ εγω λεω οτι θελω αλλα με την προυποθεση να ειναι ευκολο παιδακι ο μικρος οπως η μεγαλη,αλλιως θα παει πιο μετα,κ φυσικα να συμφωνησει κ ο συζηγος

Εμεις μακαροναδα πεστο σημερα

Βεβαια σκεφτομαι κ το οικονομικο.κ ξερω οτι αν δουλευα απο την αλλη θα ηταν δυσκολο χρονικα

Link to comment
Share on other sites

εννοείται οτι υπολογίζεις κ το οικονομικό κ το θέμα της δουλειας... δεν είναι εύκολο να βρεις κάτι, έχεις δίκιο..αλλά  επειδή κ εγώ δν δουλεύω στον τομέα μου, σημασία έχει σε αυτή τη φάση να είναι κάτι που σου επιτρέπει να έχεις χρόνο για τα παιδιά κ φυσικά να υπάρχει κατανόηση και τήρηση των νόμων που προστατεύουν τη μητρότητα (όσο την προστατεύουν τελοσπάντων...) αλλά αν είσαι κ μόνη είναι ακόμα πιο δύσκολα.. (εννοω χωρις βοήθεια)


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι.κ εκτος σπουδων να ηταν δ θα με πειραζε

Αλλα με δυο παιδια δ σκεφτονται καν να σε προσλαβουν

Απλα κ ο αντρας μου ειναι με βαρδιες οποτε δυσκολο να εβρισκα κτ που δ θα ηταν μονο πρωι.κ δ εχω βοηθεια κ δ νομιζω οτι θα συμφερε να εχω κοπελα για τα απογευματα

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!

 

ψαρακι σημερα με λαχανικα στο φουρνο!!

 

αχ κορίτσια εγω τρελαίνομαι για τα διδυμακια που είναι ιδια!!πεθαίνω!!

Βικυ ..αχ αυτές οι βαρδιες!! και ο δικος μου ετσι είναι, τωρα εχει την αδεια ...αν θυμαμαι καλα και ο δικος σου!

Χαρουμενη μαμα..καλη επιτυχια!!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια

χρονια πολλα σε οοσους γιορταζουν

σημερα φαγαμε στην πεθερα μου σουτσουκακια με μακαρονια τελειως ανοστα κι αγευστα

φανταστειται ο μικρος που τρωει τα παντα εφαγε δυο κουταλιες

 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας,τι κανετε;χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν,να τους χαιρεστε!

βαφτισαμε το σαββατο τον μικρουλη μας κ ηταν πολυ καλος.ολα ηταν πολυ ωραια!σημερα γιορταζει!

η κορη μου ουτε εξω φοραει πανα,μονο στον υπνο.μαλιστα το σαββατο εκανε κ πρωτη φορα κακα στην τουαλετα

θωμαη εσεις πως τα πατε;

για πειτε;θα πατε διακοπες;που;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...