Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Γεια σας!

Σημερα τηγάνισα κολοκύθια-μελιτζάνες και εφτιαξα ενα ρατατουι (μπριαμ αλλα στην κατσαρολα)

Θωμαη ουτε εγω εχω ακουσει τη διαιτα..

Χαρουμενη μαμα υπομονη.. εμεις εχουμε περασει απο διαφορες φασεις, μαλλιά, δαγκωμα και τωρα σφαλιαρες..... οσο μπορείς ψυχραιμία, εξηγησε του και δοκιμασε κ στερηση προνομίων αναλογικα με την ηλικια του πχ δεν θα παμε βολτα η δν θα παιξεις με αυτο το παιχνίδι. αυτα μου εχει πει κ εμενα μια παιδοψυχολογος, αλλα δεν πιανουν παντα.. σε αυτη την ηλικια θελει χρονο και υπομονη


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, iouliana είπε:

Καλησπέρα!

μπαμιες σήμερα!!

 

thomai την έχω δοκιμάσει, την βρίσκω αρκετά καλή αν και φυσικά θέλει ένα μέτρο. Πόσα θέλεις να χάσεις?

5 με 6 κιλα αλλα θελω να την κανει κι ο αντρας μου για να χασει 20

 

5 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια τι κανετε;; χαθηκα λιγο αυτες τις μερες αλλα ειχα αρκετο τρεξιμο αυτες τις μερες....!!! θωμαι ευτυχως που ηταν περαστικο του μικρου σου τελος καλο ολα καλα..!!!αυτη τη διαιτα που λες δε τη ξερω καθολου....!!!!!! εμενα ο μικρος μου μεγαλωνει και ζωηρευει αρκετα τραβαει πολυ τα μαλλια μας γενικα σε οποιον βρει παροτι ενα διαστημα του το ειχα κοψει τωρα το ξαναξεκινησεσε και με ποιο αγριες διαθεσεις.. και δε ξερω πως να του το κοψω μηπως μπορειτε να μου προτεινετε τροπους;;;;;;

ενας τροπος ειναι να του τραβηξεις απαλα να καταλαβει οτι ποναει αυτο που κανει


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

υπομονη εχω παρα πολυ μπορω να πω αφου πολυ μου λενε πως ειμαι ηρεμη δυναμη απλα τι χανω ορισμενες φορες οταν αυτο που πετηχενω μου το χαλανε οι τριτοι οταν δεν ακουνε αυτα που λεω (και δεν ειμαι και ατομο που μαρεσει να επιβαλομαι..) τωρα αυτο με τη στερηση προνομιων του το κανω οταν ανεβενει στον καναπε οταν δεν ειμαι εγω εκει τον βαζω κατευθειαν στο παρκο του μπορω να πω πως για την ωρα κατι εχω καταφερει σε αυτο ..!!!!αυτο με το τραβηγμα μου το ειπε και μια μαμα μιας φιλης μου (που την εχω σαν δευτερη μητερα και εγω ) εχει παρα πολυ καλη σχεση με τα παιδια ολα τα παιδια δυπλα της γινονται αγγελακια και την αγαπανε παρα πολυ...( με προβληματισε λιγο μπορω να πω.). αλλα μου ειπε οτι πρεπει να του το κανουν και οι υπολοιποι οταν τους τραβαει τα μαλλια για να το καταλαβει... οταν το ειπα στον αντρα μου ηταν καθετως δεν ηθελε καθολου...θα το δοκιμασω ομως για να δω πως θα αντιδρασει και αν το καταλαβει....!!!!!! σας ευχαριστω πολυ κοριτσια !!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

χοιρινι με λαχανικα σημερα

χαρουμενη μαμα δοκιμασε το απο παιδοψυχολογο το εχω ακουσει οτι πρεπει να το κανουμε για να καταλκαβει οτι δεν ειναι παιχνιδι αλλα κατι που ποναει εμενα ο μεγαλος μου δαγκωνε κι ο  μικρος τσιμπαγε

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας

ψητα λαχανικα σημερα.πιπεριες,κολοκυθακια,μελιτζανες,με σαλτσουλα κ τζατζικι σπιτικο

Καλη αρχη κοριτσια με τη διατροφη!γρηγορα να τα χασετε κ για παντα

Ευχαριστω για τις ευχες σας

Αυτος ο καιρος θα μας τρελανει

Link to comment
Share on other sites

καλη εβδομαδα κοριτσια να εχουμε και καλη επιτυχια στα κοριτσια που κανουν διαιτα.....!!!!!! κοτομπιφτεκα σημερα απο εχθες...!!!!!! να σας πω οτι σημερα εκανα τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε θετικο..!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, iouliana είπε:

Καλημέρα!Καλη εβδομαδα!!

 

Ομελετα σημερα!!

 

Θωμαή καλη επιτυχια!! ξεκινησα κι εγω με διατροφολογο και εχασα 1 κιλο!πολυ χαρηκα

σε ευχαριστω καλη επιτυχια και σε σενα

χαρουμενη μαμα με το καλο

  • Μου αρέσει 1

rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια μπριαμ σήμερα

Χαρούμενη μαμα με το καλο

Κοριτσια εκανα τα χαρτια για παιδικους με τα ΕΣΠΑ αύριο θα τα στειλω..εχει να.δηλωσουμε 5παιδικούς..ελπιζω σε έναν απο τους δυο πρώτους να μας παρουν..να κανω μια χαζη ερωτηση;με τα ελτα θα το στείλω απλο η συστημενο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Τι χαρούμενα νέα διαβάζω????? ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! Μία τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό αδερφάκι!!!

Καλη επιτυχία κ με τις δίαιτες κορίτσια.. όσο μπορείτε κ λίγη άσκηση κάνει θαύματα!

Λιάνα να το στειλεις συστημένο. εγώ το έστειλα με courier αλλά είναι πανακριβο.. Κ κάτι άλλο, όσους σταθμούς κ ν δήλωσες στην αίτηση, το σημαντικό είναι να πας εσύ να συννενοηθείς με το σταθμό που προτιμάς!

Φακόρυζο σήμερα..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας...!!!!! εμεις σημερα ομελετα ... μαλλον πως τελικα και εμεις θα κανουμε τα χαρτια μας για το εσπα γιατι στους σταθμους που ρωτησα πλεον δε τα παιρνουν δυο φορες την εβδομαδα που ηθελα εγω και δεν εχουμε τιποτα εδω για δημιουργικη απασχοληση για καποιες ωρες για τα παιδια..αν και ηθελα να τον στελω καπου τωρα το καλοκαιρι....


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

 

Λιανα συστημενο θα το στειλω!!

 

Χαρουμενη μαμα ομελετα ε? μου εβαλε ιδεα για το βραδυ ...αυτό με τις δυο φορες την εβδομαδα δε το ηξερα, τι εννοεις?

 

 

 

 

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...