Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! εδω είμαι κ εγω..

Τι κάνετε;εμεις δουλεια κανονικα κ τα παιδια στις γιαγιαδες αυτη την εβδομάδα...Ο μικρός μου έχει μία υπερένταση... πηγαίνει 11 για να κοιμηθεί, ενώ κοιμόταν στις 9:30.. δεν ξερω γιατι.. κ εγω δεν προλαβαίνω ούτε να χαλαρώσω, ούτε να κάνω καμία δουλειά...

Αυτες τις μερες παιρνουμε ταπεράκια απο τις γιαγιάδες..σήμερα κεφτεδάκια έχει το μενου...

Παντρεύονται δύο φίλοι μας σήμερα κ είμαι πολύ χαρούμενη... Να δω τι θα κανει ο μικρός που θα τον αφήσω με τη γιαγια το βράδυ..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα κ μεις.οποτε μπορουμε βγαινουμε βολτουλες.θελω να φτιαξει ξανα ο καιρος

δ τρωμε αγκιναρες ιδιαιτερα.κακως.θα παρω καποια στιγμη.απο φαγητα τπτ ιδιαιτερο.δ θελω κ κρεας

σημερα ειχαμε εμβολιο τον μικρο.ολα καλα

ετοιμαζομαστε κ για τη βαφτιση σε ενα μηνα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλο σαββατοκυριακο

κατσικακι με χιλοπιτες σημερα

τι κανετε ;

για να ξαναυρισουμε στη ρουτινα λεω να βαλω θεμα ημερας

τιμωρια :τι τιμωρια χρησιμοποιειται ?

εγω προσπαθω με το καρεκλακι της σκεψης  κι νομιζω πιανει

σαν εναλλακτικη εχω τη στερηση αγαπημενων πραγματων


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα

Μα τι ωραια φαγακια θωμαη

Κ γω κατα βαση σαν καρεκλακι σκεψης χρησιμοποιω.δ την βαζω να κατσει καπου.απλα την παω καπου να ειμαστε μονες.την αφηνω λιγο να χτυπθεται μεχρι να ηρεμησει κ μετα μιλαμε

Η στερηση θα μας χρειαστει στο μελλον

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια Σάββατο σήμερα βροχερός καιρός εδώ πατάτες με αυγά σήμερα κ στον μικρό κοτόπουλο με πιπεριές και κριθαράκι για την ώρα τιμωρία δεν έχω χρησιμοποιήσει πιστεύω είναι μικρός ακόμα προσπαθώ να του εξηγώ όσο γίνεται περισσότερο τι είναι το σωστό δε του κάνω όλα τα χατηρια μας έχει ξεμαλλιασει ναι μεν δε μπορώ να βρω τρόπο να το σταματήσει αν κ μία περίοδο το είχε σταματήσει... Πιστεύω όταν ξεκινήσει να μηλαει να μπορούμε να επικοινωνήσουμε καλύτερα κ να μπενουν τα όρια όπου χρειαστεί..


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλο ΣΚ!! Πολλη βροχη κ εδω...εφτιαξα πατατουλες στο φουρνο..

Κ εγω περιπου τη μεθοδο της καρεκλας χρησιμοποιω, δηλ στο δωματιο να σκεφτει οσο χρειαστει κ εξηγουμε μετα τι δν ηταν "σωστο" και τι πρεπει να αλλαξει. Με τον μικρουλη προσπαθω με κουβεντα αλλα επειδη κ στο σταθμο χρησιμοποιουν κτ αντιστοιχο, τον βαζω κπ ν καθισει κ καθομαι διπλα του και του εξηγω..περισσοτετο του αποσπω την προσοχη κ ετσι ασχολειται με κτ αλλο (αυτο το κανουμε μονο οταν χτυπαει τον αδερφο του η κπ αλλο)


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια...μουσακα σημερα κ εφτιαξα κ ενα κεικ 

Τιμωρια ακριβως δεν την βαζω την παω σε μια άκρη μέχρι να ηρεμήσει υψωνω τον τονο της φωνής κ μετα της εξηγω  κ προσπαθώ να μην της δωσω κατι που θέλει

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Μαλλον σπανακόρυζο θα φτιαξω σημερα..

Τι είναι αυτο που εχω παθει ρε κορίτσια; Δεν θέλω να μενω σπίτι ούτε λεπτό... όλο έξω θελω να είμαι.. ευτυχως σημερα δν δουλευω απογευμα κ θα παω τα παιδια βολτούλα!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...