Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

καλημερα καλη εβδομαδα

 

μακαρονια με κιμα σημερα

βυκι καλοφωτιστος κι πολυχρονος ο μικρος σου

κι εμεις το ιδιο μονο στον υπνο πια πανα οσο για τα κακα με την πρωτη φορα τα εκανε στη λεκανη

διακοπες στις 14 αυγουστου Αμοργο για 2 εβδομαδες θα παμε

 

 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!Χρόνια Πολλά σε όσους εορτάζοντες είχατε..

Βίκυ να χαίρεστε τον μικρό σας Κωνσταντίνο!

Την πάνα εγώ του την έκοψα σχεδόν ταυτόχρονα και στον υπνο. για 2-3 μερες του φορουσα κρυφα οταν κοιμοταν. το πρωι πριν ξυπνησει την εβγαζα. κ επειδη την εβρισκα παντα στεγνή, την κοψσμε τελειως..

Για διακοπες τωρα ψαχνουμε.. σκεφτομαστε Καρπαθο, Ικαρία ή κοντινή εναλλακτικη Νότια Πελοπόνησσο. Σιγουρα 15Αυγουστο γιατι τοτε περνουμς αδεια, αλλα είναι ακριβα δυστυχώς τότε...

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Σημερα εχουμε περισσεύματα από χθες !

Βικυ καλοφωτιστος ο μικρος και χρονια του πολλα!!

 

διακοπες δεν προβλέπονται ουτε φετος λογω οικονομικων! ευτυχως που μενουμε διπλα ση θαλασσα και κανουμε κάθε μερα μπανιο!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια...!!! μακαρονια με μοσχαρακι σημερα..!! για διακοπες ουτε εμεις καλοκαιρι με τιποτα αδεια... μονο κανενα καμπινγκ αν παμε με το τροχοσπιτο κανενα σαββατοκυριακο...!!!! αλλα και εμας η θαλασσα ειναι δυπλα στο σπιτι μας και πιστευω να κανουμε μπανακια ...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

αν κι ξεκηνησε στραβα λιγο η μερα ο μικρος μου εχει το στομαχι του κι πρωι πρωι εκανε εμετο

ψαρι με πατατες στον φουρνο σημερα κι μακαρονια σκετα για τα μικρα μου


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σαςσας κοριτσια κοτοπουλο με πατατες τηγανιτές σήμερα

Βικυ να σου ζησει

Θωμαη περαστικα σας

Θαλασσα θα παμε Μεσαγγαλα μετα τον 15 Αυγουστο εχει αδεια τοτε ο συζυγος έχουμε κ εισιτήρια κοινωνικου τουρισμού..ειναι κ κοντα γιατι η μικρη για μακρινα ταξιδια δεν ειναι δεν καθεται καθολου

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια σας ευχαριστω για τα περαστικα ευτυχως δεν ηταν ιωση γιατι μια φορα εκανε κι αυτο ταν το νερο που ειχε πιει ολη νυχτα μαλλο τον πειραξε το φαγητο της πεθερας μου

σημερα εχουμε μπιφτεκια με ρυζι κι πιτσα για τον μεγαλο

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ευτυχώς Θωμαή.... Άτιμη η πεθερα ε? χαχαχαχα

Εμείς φασολάκια από τη μαμα μου σήμερα... φαγητό που δείχνει οτι ήρθε το ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!

Αντε να παμε κ για κανενα μπανακι!

  • Μου αρέσει 1

dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

Γεμιστα σημερα!

Θωμαή οι πιο μεγαλες γυναικες μαγιερευουν πιο βαρια και ισως να του επεσε βαρυ.

Εμεις περασαμε 1,5 μερα με συνεχομενο κλαμα που από ότι φανηκε ηταν λογω δοντιων. Με πεθανε ο μικρουλης μου!

Αν εχει καλο καιρο λεω να παμε για μπανιο το ΣΚ αλλα το μωρο μαλλον δε θα το βαλω από τωρα. Ο αντρας μου κανει ολο το χρονο μπανιο και εχω αρχισει να ζηλευω τωρα. Περσι μονο μια φορα μπηκα στη θαλασσα!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα

μπριζολες με σαλατα σημερα

anath πολλες φορες εχει προσπαθησει να μας εξοντωσει με την μαγειρικη της

ιουλιανα δεν ειναι μεγαλη 56 ετων ειναι απλα εχει μια συμηθεια να βαζει κουρκουμα στο φαγητο κι οσες φορες της το εχω πει οτι μας πειραζει δεν καταλαβαινει απαντα πως διαβασε οτι ειναι πολυ καλος


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε;; χαθηκα λιγο αυτες τις μερες αλλα ειχα αρκετο τρεξιμο αυτες τις μερες....!!! θωμαι ευτυχως που ηταν περαστικο του μικρου σου τελος καλο ολα καλα..!!!αυτη τη διαιτα που λες δε τη ξερω καθολου....!!!!!! εμενα ο μικρος μου μεγαλωνει και ζωηρευει αρκετα τραβαει πολυ τα μαλλια μας γενικα σε οποιον βρει παροτι ενα διαστημα του το ειχα κοψει τωρα το ξαναξεκινησεσε και με ποιο αγριες διαθεσεις.. και δε ξερω πως να του το κοψω μηπως μπορειτε να μου προτεινετε τροπους;;;;;;


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια τι κανετε;; χαθηκα λιγο αυτες τις μερες αλλα ειχα αρκετο τρεξιμο αυτες τις μερες....!!! θωμαι ευτυχως που ηταν περαστικο του μικρου σου τελος καλο ολα καλα..!!!αυτη τη διαιτα που λες δε τη ξερω καθολου....!!!!!! εμενα ο μικρος μου μεγαλωνει και ζωηρευει αρκετα τραβαει πολυ τα μαλλια μας γενικα σε οποιον βρει παροτι ενα διαστημα του το ειχα κοψει τωρα το ξαναξεκινησεσε και με ποιο αγριες διαθεσεις.. και δε ξερω πως να του το κοψω μηπως μπορειτε να μου προτεινετε τροπους;;;;;;

Γενικα περνανε διαφορες φασεις. Θα του πιανεις τα χερια και θα του λες ότι σε ποναει και θα τον απομακρύνεις. Ν  ατου δειχνεις ότι σ εενοχλει αυτή η συμπεριφορά του. Οσο μπορεις υπομονή (εγω δεν την ειχα παντα ομολογω).


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...