Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

καλημερα

ρυζι με σαλτσα απο το κοκκινιστο που περισσεψε

τριτη μερα αποτυχιας στις προσπαθειες αλλα συνεχιζουμε

ιουλιανα κι εγω το πιστευω πως ειναι καλη ηλικια αλλα εχει πεισμα , οντως εχει κι αγοριστικα πολυ χαριτωμενα

vikib ωραια ακουγονται τα ρουχαλακια ολα καλα να πανε κι να το ευχαριστηθειται

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα

Ευχαριστω πολυ

Μακαρονακια με κοκκινη σαλτσα σημερα

Δ τρελαινομαι τοσο με τα αγοριστικα ρουχακια.αλλα γενικα δ εχουμε ψωνισει πολλα.χρησιμοποιω του ανηψιου.τα δωρα που μας εχουν παρει ειναι για το χειμωνα.τρελαινομαι για πολο μπλουζακια

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια κοτόπουλο με πατατες στο φουρνο με μουσταρδα

Anath σ ευχαριστω πολυ κ απο δω αυριο θα παω να δω σ εναν σταθμο που ειναι κοντα σχετικά τι παιζει κ περιμενω να αρχισουν οι δηλωσεις.

Ιουλιανα εχω κάρτα ανεργίας καναμε κ τη φορολογικη κ βλεπουμε..στους δημόσιους δεν ηξερα ο τι πρέπει πρωτα ν κανείς εκει αιτηση

Βικυ με το καλο η βαφτιση ωραια χρωματα στα ρουχα σας...μ αρεσει το μπλε...τωρα θα ξεκινησω κ εγω να της βγαλω την πανα..εχει κανει βεβαια 2φορες στο γιογιο αντε να δουμε ελπιζω μεχρι να βγει το καλοκαιρι

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

 

θωμαη ωραια!!

Βικυ κοριτσίστικα μου εδωσαν /δινουν ενώ για τον μικρο τα αγοραζω όλα οποτε μαινω στη διαδικασια ψαξιματο/διαλεγματος και ισως γι αυτό μου αρεσουν πολύ.

 

Λιανα σιγα σιγα θα τη βγαλει!!εγω πηγα σημερα στον δημοτικο και εκανα αιτηση..να δουμε!

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κορίτσια!

Ιουλιανα μπραβο που εκανες αιτηση. εδω μετα τις 20/5 αρχιζουν. η αίτηση που εκανες μεσω του σταθμού είναι διαφορετική απο το εσπα να ξερεις. δεν επηρεαζουν η μια την αλλη. απλα αν σε παρουν μεσω εσπα πηγαινεις ΑΜΕΣΩΣ στο σταθμό και το δηλώνεις! το τονιζω γιατι εγω την "πατησα" περυσι...

Μεγεια Βίκυ τα ρούχα σας!  Εγώ μόνο για αγορίστικα έχω άποψη..χαχα Μου αρεσουν πολύ όμως, ιδιαίτερα τα καλοκαιρινά! Ντύνω πολύ απλά τα παιδια μου, t-shirt, βερμούδες, τζινακια, και φόρμες. δεν μου αρεσουν τα πολύ εξηζητημενα... αλλα και τα απλά πόλο και τα πουκαμισάκια με γυρισμένο μανίκι είναι τέλεια για "καλές" περιστάσεις....

Στο γνωστο μου θεμα του θηλασμού.. ήθελα να ρωτησω τη Βικυ κ οποια άλλη κοπέλα έχει εμπειρία... κάποιες φορές αρνείται το δεξί στήθος κ μου λέει "τη άλλη" (το άλλο δηλαδη χαχα). είναι σημάδι ότι θέλει να αποθηλάσει ή είμαστε μακριά ακόμα??? γιατι εχω μια ελπίδα!

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αναθ δ μου τυχε

Οταν ηταν σε φαση αποθηλασμου ειδικα για να κοιμηθει βραδυ μου εκανε πολλες εναλλαγες.μοα το ενα μια το αλλο.φανταζομαι δ ειχα κ πολυ πλεον,θηλαζε περιπου 4φορες ημουν κ 4-5μηνων.οπου κουραζομουν κ γω κ της ελεγα λιγο γαλα κ μετα νανι,οποτε το αφηνε γυριζε πλατη τη χαιδευα κ κοιμοταν

Μηπως βγαζει κανενα δοντι κ τον ενοχλει απο την αλλη;η μυξουλες;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikib είπε:

Αναθ δ μου τυχε

Οταν ηταν σε φαση αποθηλασμου ειδικα για να κοιμηθει βραδυ μου εκανε πολλες εναλλαγες.μοα το ενα μια το αλλο.φανταζομαι δ ειχα κ πολυ πλεον,θηλαζε περιπου 4φορες ημουν κ 4-5μηνων.οπου κουραζομουν κ γω κ της ελεγα λιγο γαλα κ μετα νανι,οποτε το αφηνε γυριζε πλατη τη χαιδευα κ κοιμοταν

Μηπως βγαζει κανενα δοντι κ τον ενοχλει απο την αλλη;η μυξουλες;

Ισως ειναι κ τα δοντια, αλλα ειναι κ το στηθος που εδω κ μηνες ειναι πιο αδειο απο το αλλο.


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια

σημερα εχουμε οτι περισσεψε απο εχτες το βραδυ που ειχα τραπεζι ( λαζανια αλ πεστο κι πιτσα )

η προσπαθεια συνεχιζεται αλλα ακομα τουαλετα δεν εχουμε καταφερει να παμε

οσο για τον απο θηλασμο εμενα εκοψαν πρωτα τον βραδυνο γιατι δεν χορταιναν οποτε εδινα μπιμπερο κι μετα μονα τους το πρωινο γιατι πια δεν ειχα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια!1

 

χοιρινο με πατατες στο φουρνο για σημερα

αναθ πολύ πιθανο να μη βρισκει πολύ γαλα από εκεινο το στηθος, η κορη μου παντως εκοψε πρωτα τον βραδυνο και μετα τον πρωινο όπως λεει η θωμαη αλλα σε πολύ μικροτερη ηλικια,,,βεβαια αυτή ηθελα απλα να φαει , δεν πιπιλιζε οποτε δεν ξερω τι γινεται  σε αυτην τη περιπτωση

για τους δημοτικους το ξερω αναθ, εννοείται θα παω τρεχονταςςςςςςςςςςςςς!!ελπιζω βεβαια να μας παρουν μεσω εσπα αλλιως θα δινω τροφεια αλλα δεν την κραταω άλλο χειμωνα σπιτι με τιποτε


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα χρόνια πολλα μανουλες.μπιφτεκακια με πατατες σημερα

Κοριτσια εσεις που εχετε ξανακανει με εσπα για τους παιδικούς..δηλωνουμε ποιους θελουμε τωρα η οταν βγουν τ αποτελεσματα;η καθολου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...