Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ελισαβετ Ειρηνη συνδιασμος


island1

Recommended Posts

Καλησπερα

Μετα απο πολυ αγωνα 6 χρονων ειμαι εγκυος με πυ δακρυ κοπο κ πραγματα που δεν θελω να θυμαμαι αν κ αμφιβαλλω αν ξεχασω ποτε...το παιδι μου ηρθε χαρη στην Αγ Ειρηνη Χρυσοβαλαντου..κ παρα το γεγονος πωε οι αγιοι δεν περιμενπυν να βαλουμε το ονομα τπυς εγω θα το κανω με χαρα σαν ταμα σαν δευτερο...το Σαββατο θα μαθουμε τι ειναι..αν ειναι γιος θα μπει Γεωργιος Χρυσοβαλαντης...θα τον φωναζουμε Γιωργο αλλα εγω κι ο αντρας μου κ χρυσοβαλαντακο μας...ειναι το ονομα του πεθερου μου που θελω να τιμησω..δεν εχουν αλλο εγγονι εχει σοβαρα θεματα υγειας κ το θελω πολυ.

 

Αν ειναι κορη θα παρει της μαμας μου οπως μου ζητησε ο ανττας μου Ελισαβετ  κ Ειρηνη της Αγιας.σκεφτομουν λοιπον καποιον συνδιασμο οπως Ελιρηνη...δεν το χω ακουσει πουθενα αλλα ειναι ευηχο νομιζω κ ακουγονται ξεκαθαρα κ τα 2 ονοματα..εσεις τι λετε? καποιον αλλοσυνδιασμο?? ακουω γνωμες..αν το ακουγατε σαν ονομα θα σας ξενιζε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

island πολυ χαιρομαι που εισαι εγκυουλα!ευχομαι να πανε ολα καλα κ να κρατησεις αγκαλια το θαυματακι σου.

με ολη μου την αγαπη θα σου πω οτι θα προτιμουσα να ακουγεται το ταμα παρολο που θελετε να τιμησετε τους γονεις.

το ελιρηνη πραγματι ειναι ευηχο κ ομορφο.πρωτοτυπο κ ακουγονται κ τα δυο.ωραιος συνδυασμος.δ μ ηρθε κτ αλλο.αν σκεφτω θα σου πω.με το καλο ο,τι κ αν επιλεξετε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

με το καλό island Μου...δε μου ρχεται καποιο υποκοριστικο...κι εμεις Ελισαβετ τη βαφτισαμε γιατι το αγαπημενο μας ονομα ειναι το Ελιζα και παντα θελαμε κοριτσακι και να βγαλουμε αυτο το ονομα...μια που τη βαφτισαμε μια που το ξεχασαμε το Ελισαβετ (ασχετα που μ αρεσει και αυτο), ισως απο Ειρηνη Ελιζα, Ειριζα; Χαζομαρα ειπα; Ειρηνη-Βετα ... Ειριβετα; Ειρηνη-Ελσα...Ελσινη ή Ειρελσα,Ειριελα;;;

  • Μου αρέσει 1

jKvLp3.png

5enJp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...