Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

συμπτώματα εγκυμοσύνης και αρνητικό τεστ


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια.

Είμαι κανουργια στο φόρουμ και βλέπω πολλές και ενδιαφέρουσεςσυζητήσεις!ειμαι ηδη μανουλα ενος αγοριου 6 ετων και αποφασισα να κανω προσπαθεια για δευτερο.παρολο που εχω ζησει ξανα την αγωνια της εγκυμοσυνης κ επειδη στο πρωτο παιδι δν ειχα ουτε ενα συμπτωμα εκτος απο την αναμενονεμη καθυστερηση αυτην την φορα εχω καποια συμπτωματα. Έχω πολύ μα πολυ πρισμένο στήθος .Και ευαίσθητο πολυ. Η όρεξή μου έχει ανοίξει αρκετά και αισθάνομαι κόπωση.Σήμερα στις 21 περιμένω να αδιαθετησω μέχρι στιγμής δν ήρθε.πήγα πήρα τεστ και βγήκε αρνητικό.όμως δν το μούσκεψα με τα πρωινά ουρα.το έκανα γύρω στις 9 και Αφού είχα πιει ενάμιση λίτρο νερό πρώτα.Και είχα ήδη ουρησει 2 φορές. Εσεις τι λετε λεει να φταιει αυτο?να εχω ελπιδουλες?εχω ακουσει οτι δν βγαινει θετικο αν πιεις πολυ νερο πριν και να εισαι έγκυος....άσε έχει συμβεί κάτι παρόμοιο???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα. Σήμερα έχουμε 20. Εύχομαι καλά αποτελέσματα. Λοιπόν Και εγώ είχα κάνει τεστ πριν την αναμενόμενη μέρα περιόδου είχε βγει και λογικό αρνητικό Μετά από μερικές μέρες έκανα χοριακη και τώρα είμαι 4 μηνών.σου εύχομαι σύντομα να έχεις καλά νεα

  • Μου αρέσει 1

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλο σου μεσημερι καταρχην σου ευχομαι το ονειρο σου να γινει πραγματικοτιτα και να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγειη παιδακι....!!!! εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα κανει το τεστ και εγω μεσημερι ειχα πιει πολυ νερο και ειχα παει αρκετες φορες τουαλετα και το τεστ εδειξε θετικο μετα απο μια ωρα την ωρα που πηγα να το παρω για να το πεταξω ειδα κατι να αχνοφετε και δε πιστευα στα μιατια μου... εννοητε ομως πως το συγουρεψα την αλλη μερα με δευτερο τεστ και με τα πρωτα πρωινα ουρα..!!! σου ευχομαι τα καλυτερα...!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου ναι 20 περιμένω εγω μπερδεύτηκα Όχι 21.λέω να κανω ενα με τα πρωινά ουρα αύριο.το απόγευμα είχα κ δεντράκια.37.3. Τώρα όχι.πάντως η μέση μου πονάει απίστευτα πολυ και η λεκάνη μου.το στήθος αγελαδισιο.χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα συγγνώμη που γελάω αλλά τα κινητά μας ώρες ώρες κάνουν μεγάλες γκάφες. Χαχαχα αντί για δέκατα έγραψε δεντράκια και προσπαθούσα να καταλάβω τι είναι αυτό χαχαχα.

Κούκλα μου Γιατί δεν πας να κανεις μια χοριακη να Μην χαλάς τα λεφτά σου σε τεστακια.αφού στο τελος χοριακη θα πρεπει να κάνεις.

  • Μου αρέσει 1

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε βρισκω σωστη.θα την κανω ουτος η αλλως.απλα το θελω για ενθυμιο οπως και της πρωτης εγκυμοσύνης.καλα εννοειται δν παιρνω τρίτο! Πολλα τα λεφτα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ζαχαρωτουλα!!χαχαχ τα δεντράκια κ πέθαναν χαχαχαχα. Λεξικό ηλίθιο του κινητού ξερεις χαχαχα.λοιπόν σήμερα ήρθε η περίοδος και κάνοντας μια αναδρομή η μόνη επαφή που είχα ελεύθερη πριν την ωορηξια ήταν 5 μερες πριν από αυτή.οπότε λογικό ήταν να μην έγινε σύλληψη! Άρα λοιπόν μετά την περίοδο θα πέφτει ξεζούμισμα κάθε 2 μέρες στον ψηλό!!χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολύ. Ναι το πρώτο μετά από 2 αποβολές όποτε φαντάζεσαι άγχος.Και συ να χαίρεσαι το μικρό σ το αντρακι παντα υγιείς κ καλοτυχο να είναι

  • Μου αρέσει 1

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...