Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Φαίη διάβασα ότι είναι καλύτερα το Μαράκι, μπράβο :)

Με τη maria nd τα είπαμε στο κολυμβητήριο.

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;

Σήμερα κάναμε μια απόπειρα να δώσει ο Διονύσης ξένο γάλα στην Ιφιγένεια, την ώρα που είχα πάει τον Ευριπίδη στο κολυμβητήριο. Της έφτιαξε 60 ml, από τα οποία ήπιε μόνο 10 :mad::sad: Ελπίζω την επόμενη φορά να τα πάνε καλύτερα.

Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Της έφτιαξε 60 ml, από τα οποία ήπιε μόνο 10 :mad::sad: Ελπίζω την επόμενη φορά να τα πάνε καλύτερα.

Ωραία, κάτι είναι και αυτό, την επόμενη φορά θα πιει περισσότερο. Τι γάλα της δώσατε?


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, κάτι είναι και αυτό, την επόμενη φορά θα πιει περισσότερο. Τι γάλα της δώσατε?

Κατσικίσιο "Όλυμπος". Αν θυμάσαι, είχε παρουσιάσει αλλεργία στο αγελαδινό.


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λογικό να της φαίνεται κάπως

ψιλοβρωμάει χαχαχαχ

Ποιο καλέ, το κατσικίσιο; Μια χαρά γάλα είναι :cool: άλλωστε με αυτά που τρώω, πιθανόν το δικό μου να βρωμάει περισσότερο :tongue:


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Ειμαστε εμφανως καλυτερα! Το απογευμα θα μιλησω με το Φιτσιαλο να μου δωσει οδηγιες. Σκεφτομουν πως αν κλεισει 48 ωρες ανευ εμετου (δηλαδη σημερα το βραδακι) να της δωσω αυριο κανονικα να φαει. Εννοειται θα την κρατησω κι αυριο σπιτι να δω αν τα βγαζει και αν οχι θα τη στειλω απο Πεμπτη κανονικα. Παντως φανταζεστε τι κατασταση επικρατει σπιτι με ενα παιδι στο σπιτι μετα απο Σ/Κ! Χαμοοοοοος! :lol:

Μαρακι καλη επιτυχια με τον αποθηλασμο!

Φιλακια!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Φαίη ευχαριστώ :) Το Μαράκι πως είναι;

Η Ιφιγένεια σήμερα είχε πολύ γκρίνια, αλλά ήταν δικαιολογημένη μάλλον, γιατί το απόγευμα έβαλα το χέρι μου στο στόμα της και νομίζω ότι κάτι με γρατζούνισε από κάτω. Σκάει δοντάκι επιτέλους (γιούχου!!!! )

Ελπίζω να είστε όλες καλά.

Φιλάκια :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλυτερα ειναι Μαρακι μου, το απογευμα πηγαμε και κουνιες κιολας!

Απο αυριο ξεκιναμε να τρωμε κανονικα, και αν το στομαχακι μας τα δεχτει, απο Πεμπτη θα παμε και σχολειο. Ταδε εφη ο καλος κυριος παιδιατρος! ;)

Εχθες εστειλα αιτημα φιλιας στη νονα της Ιφιγενειας! Με θυμοταν κι εκεινη τελικα! :lol: Το ξερω πως την επελεξε η Ιφιγενεια, το θυμαμαι πως το ειχες πει, αλλα δεν ηξερα πως αναφερεσαι στο Μαρακι! Πως θα γινει να την πεισουμε να ερθει κι εκεινη μια "βολτα" απο 'δω?


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Καλυτερα ειναι Μαρακι μου, το απογευμα πηγαμε και κουνιες κιολας!

Απο αυριο ξεκιναμε να τρωμε κανονικα, και αν το στομαχακι μας τα δεχτει, απο Πεμπτη θα παμε και σχολειο. Ταδε εφη ο καλος κυριος παιδιατρος! ;)

Μπράβο!

Εχθες εστειλα αιτημα φιλιας στη νονα της Ιφιγενειας! Με θυμοταν κι εκεινη τελικα! :lol: Το ξερω πως την επελεξε η Ιφιγενεια, το θυμαμαι πως το ειχες πει, αλλα δεν ηξερα πως αναφερεσαι στο Μαρακι! Πως θα γινει να την πεισουμε να ερθει κι εκεινη μια "βολτα" απο 'δω?

Φυσικά σε θυμόταν βρε, αφού δεν την έχω αφήσει να σε ξεχάσει :tongue: (σε αναφέρω συχνά πρέπει να ξέρεις).

Χρυσή την έχω κάνει εδώ και ένα χρόνο, να γράψει εδώ και να έρθει στις συναντήσεις μας, αλλά είναι ντροπαλή, τι να πω :rolleyes:

Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω σε αναφερω συχνα! :D Για τις ατακες του Ευριπιδη πιο πολυ αλλα και για την ηρεμια του Βουδα! :lol:

Δεν πειθεται το Μαρακι ε? Κριμα ρε γμτ...

Εμεις ειμαστε καλα, τρωμε κανονικα σημερα και το στομαχι μας το δεχεται. Αυτο σημαινει πως αυριο θα παμε κανονικα στο "λολειο"! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Το νέο της ημέρας είναι ότι μου ήρθε περίοδος. Είχα ξεχάσει πως είναι :-P(τελευταία φορά μου είχε έρθει 24/09/2009)

Φιλάκια :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...