Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια!

Ελπίζω να είστε όλες καλά.

Ειρήνη καλό φαίνεται το event της Libero, αλλά εκείνη την ημέρα θα έχουμε τη βάφτιση της Ιφιγένειας, οπότε δεν σου υπόσχομαι...

Ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε που δεν καλώ καμμιά σας, αλλά θα έχουμε μόνο τους πολύ στενούς συγγενείς (30 άτομα όλα και όλα) και στον Ευριπίδη το ίδιο είχαμε κάνει, χωρίς τραπέζι, χωρίς τίποτα. Θεωρώ ότι η όλη διαδικασία είναι μεγάλη ταλαιπωρία για το παιδί και για αυτό θέλω να τελειώνει όσο το δυνατό πιο γρήγορα.

Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mαρια με το καλο η βαφτιση της ομορφης Ιφιγενεις,καλη φωτιση να εχει.Και εμεις το ιδιο καναμε στη βαφτιση των παιδιων μας λιγα ατομα αλλα καναμε και τραπεζι γιατιι το καναμε μακρια απο Αθηνα.

Για τη μερα του libero πηγαμε και εμεις περσι και ηταν πολυ ωραια αλλα ειχε πολυ ζεστη.

σας ευχομαι ενα ομορφο σαββατοκυριακο...


l9Iop2.png
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό η βάπτιση της Ιφιγενιούλας και δεν χρειάζεται να απολογείσαι Μαράκι :) Όλες το ζήσαμε και σε καταλαβαίνουμε :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

μαρακι με το καλο να βαφτιστει η ομορφουλα σας!!

ναταλακι αν κανει πολυ ζεστη δεν νομιζω να παμε.παντως θελω να παω οπωσδηποτε

φιλια σε ολες τις φιλεναδες


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές αλλά και για την κατανόηση :)

Από χθες ήμαστε Λαγονήσι και σήμερα το πρωί πήγαμε για το πρώτο μας μπάνιο στη θάλασσα. Πολύ κρύο το νερό. Ο Διονύσης και η Ιφιγένεια έβρεξαν μόνο τα πόδια τους. Εγώ μπήκα και βγήκα αμέσως και μόνο ο Ευριπίδης κολύμπησε κανονικά, αλλά βγήκε μπλε και τρέμοντας.

Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

καλη αρχη στις βουτιες σας!!!!!!!!!!!

οταν λες μπλε σοβαρολογεις?εμεις πηγαμε χτες βραδυ γλυφαδα και ο βασιλης φοβοταν το νερο.παντως ηταν αρκετα ζεστο που βουτηξα τα χερια μου για να του δειξω οτι ειναι νερακι (ασχετα αν ψιλοβρωμουσε).σκεφτομασταν σημερα να παμε αλλα μας πηρε το μεσημερι.......


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλη αρχη στις βουτιες σας!!!!!!!!!!!

οταν λες μπλε σοβαρολογεις?......

Εννοώ μπλε χείλια, μπλε ακροδάκτυλα, σηκωμένες τρίχες και δόντια που κροταλίζουν. Δεν ξέρω αν σου δίνω εικόνα :lol::lol: Φόρεσε μπουρνούζι, τον τύλιξα και με πετσέτα, του έδωσα και έφαγε και σε 5 λεπτά συνήλθε.


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Κι εμεις εχουμε ξετσουτσουνεψει τελειως.. Απο Παρασκευη απογευμα ολο τριγυρναμε, δεν εχουμε μαζευτει λιγο να μας δει το σπιτι μας! Να δω πως θα το βαλω σε σειρα το μικρακι μου απο Τριτη που ξαναξεκινα η ρουτινα..

Μαρακι για αυριο θα σε παρω τηλ. Αν δεν μας τα χαλασει ο καιρος, θα ερθουμε κατα 'κει.. Αλλιως μιλαμε και βλεποντας και κανοντας!

Ευχομαι να ειχατε ενα ομορφο Σ/Κ!

Φιλακια!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Γυρίσαμε χθες από το Λαγονήσι. Ωραίες οι βουτιές στα παγωμένα νερά του Σαρωνικού (ωκεανού) :tongue:

Καλημέρα!!

Μαρία χρόνια πολλά στον Ευριπίδη να τα εκατοστήσει και με το καλό η βάφτιση!

Σε ευχαριστώ Μαράκι μου! Να χαίρεσαι τους κούκλους σου :D

Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...