Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα!

Ειμαστε καλα σε γενικες γραμμες! Πηγαμε "λολειο", παιξαμε, ηταν ευδιαθετη, εφαγε κανονικα αλλα απο την ωρα που γυρισε μας εχει τσακισει τα νευρα με τη γκρινια της.. Το απογευμα θα κανουμε κλυσματακι γιατι εχει να κανει σχεδον 5 μερες κακα!

Ειρηνακι μου ηρθαν τα κουπονια! Σε ευχαριστω πααααααααρα πολυ! :D

Μαρακι τι σπασιμο! Καλοκαιριατικα βρηκε να σε ξαναθυμηθει η παλιοπεριοδος?

Αυτα τα ολιγα!

Φιλακια!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!

...

Μαρακι τι σπασιμο! Καλοκαιριατικα βρηκε να σε ξαναθυμηθει η παλιοπεριοδος?

...

Έλα μου ντε! :mad:

γεια σας!!!!τι κανετε?χαθηκα αλλα βαριεμαι πλεον να μπαινω μαλλον περναω την φαση μου και εγω...

ειστε καλα?εμεις γυρναμε διαρκωωωωωως

Βρε καλώς το Ελενάκι!

Φιλάκια :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και χαρα σας!

φαιη μου ειπε ο δημητρης.......μιλησε και μρε τον καλο σου.

μαρακι πολυς καιρος δεν ηταν?1 χρονος

που εξαφανιστκατε?ολες για μπανιο?ρε παιδια με τις τελειως εξαφανησμενες τι γινεται?που ειναι?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και απο εμας!

Το μικρο τερατακι μολις αποκοιμηθηκε, πραγμα που σημαινει πως στις 2μιση θα ειναι ορθιο... :mad: Δεν μπορεσα να αντεξω αλλη γκρινια πραγματικα.. Εχθες και σημερα μας εχει διαλυσει... :evil:

Ειρηνακι αμα σου πω πως τον ρωτησα αν μιλησε με το Δημητρη και ειπε "οχι" τι θα πεις? Δεν καταλαβε λεει πως ηταν εκεινος, τον περασε για εναν αλλο ταχυδιανομεα που ερχεται συχνα κατα 'δω! Μιλαμε για μεγαλο φρουτο ο δικος μου! :rolleyes:

Ελενακι χρονια και ζαμανια! Καλως ηρθες πισω και ευχομαι οποτε μπορεις να μπαινεις να μας λες τα νεα σου! :D

Κατα τα αλλα καλα.. Ηρεμια - ταξη και ασφαλεια! :-P

Φιλακια!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ξυπνησαμε απο τις 6 σημερα.. Καθε μερα και νωριτερα αυτο το παιδι...

Φαγαμε γαλατακι με δημητριακα, πλυναμε δοντακια, φορεσαμε τα ωραια μας ρουχαλακια και αφου σουλουπωσαμε τη τζιβα, κατεβηκαμε κατω να περιμενουμε το σχολικο. Οταν ηρθε μπηκε μεσα βγαζοντας κραυγουλες χαρας και φωναζοντας "παμε λολειο". Μετα απο λιγο αποχωρησε και ο Β απο το σπιτι μιας και δουλευει πρωινος.

Σε λιγακι θα πεταχτω μεχρι το Σ/Μ να παρω πανες, γαλατα και κατι αλλα ψιλοπραγματακια που χρειαζομαστε. Μετα θελω να περασω απο μια τραπεζα eurobank να βαλω σε μια κοπελα κατι λεφτα για μια τσαντα δικια μου και ενα αλυσιδακι ποδιου για τη Μαρω που αγορασα απο εκεινη (θα μου τα στειλει) και μετα ξεκιναει το beaute!

Εχθες πηγαμε απο τη Ναταλια βολτιτσα! Τα διδυμακια της εχουν μεγαλωσει πολυ, εβγαλαν και τις πανες!! Περασαμε πολυ ωραια!

Φιλακια!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

κόρες καλημέρα! μου λείψατε πολύ όλο αυτό τον καιρό. συγνώμη που δεν έδωσα το παρόν τόσους μήνες αλλά πραγματικά είχα γίνει χίλια κομμάτια. τώρα όποτε έχω χρόνο κοιμάμαι για να γεμίζω τις μπαταρίες. σήμερα απεργώ, και θα πάω θάλασσα τα παιδάκια μου.

δώστε πολλά πολλά φιλάκια στα μαναράκια σας και εύχομαι σε όλες και στις οικογένειές σας, να περνάτε καλά και να είστε καλά στην υγεία σας.

χχχ


Bl4Cp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αλεξακι μας ελειψες! Να περνατε καλα και οποτε μπορεις, ειναι χαρα μας να διαβαζουμε νεα σας! Φιλια πολλα στα ζουζουνακια σου! :D

Εμεις σχετικα καλα.. Περναω μια φαση αρνησης σαν παιδι κι εγω.. Μου τη δινουν ολα.. Αλλα ενταξει, θα μου περασει.

Φιλακια!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Αλεξία χαίρομαι που είσαι καλά, έστω και πνιγμένη στις δουλειές.

Φαίη εσύ περνάς φάση ως παιδί, εγώ μάλλον περνάω κρίση μέσης ηλικίας :rolleyes:

Το αποτέλεσμα πάντως μάλλον είναι το ίδιο = αρνητική διάθεση :?

Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα!

Πηγαμε για μπανακι σημερα.. Ημασταν στη "μααθα" (που θα πει θαλασσα κατα το Μαρακι :mrgreen:), απο τις 9μιση ως τις 12. Λαγονησι για αλλη μια φορα, ωραια ηταν, καταφεραμε και πιασαμε ξαπλωστρα μπροστα - μπροστα αφου πηγαμε ετσι νωρις.. Μετα απο κανενα μισαωρο βουλιαξε η παραλια..

Το Μαρακι κολυμπησε μονο του με τα μπρατσακια του. Κουνουσε χερακια, ποδαρακια και δεν ηθελε να την ακουμπαμε, ηθελε απλα να ειμαστε κοντα της γιατι οποτε απομακρυνομασταν φωναζε "ελα γιω"! :lol: Παιξαμε λιγακι και με τα κουβαδακια μας και την αμμο και στις 12 την ειδα ψιλονυσταγμενη και ειπα του Μπιλη να φυγουμε.

Ε, μετα γυρισαμε σπιτι, καναμε μπανακι, της εδωσα ενα γιαουρτακι να μην πεσει τελειως νηστικη για υπνο και την εβαλα για νανακια. Ευτυχως εχει μεινει φαγητο απο εχθες για εμας και μολις φαμε θα παω να ξεραθω. Ξεκινησα κι ενα καινουριο μυθιστορημα "οι μεγαλοι ερωτες δε φορανε νυφικο" λεγεται. Μου αρεσει πολυ, εμενα τουλαχιστον που ειμαι του "αναλαφρου" ρεπερτοριου και ειναι καλο για καλοκαιρακι..

Αυτα τα ολιγα!

Φιλακια!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Καλησπερα!

Πηγαμε για μπανακι σημερα.. Ημασταν στη "μααθα" (που θα πει θαλασσα κατα το Μαρακι :mrgreen:), απο τις 9μιση ως τις 12. Λαγονησι ...

Σε ποια παραλία πήγατε;

και εμείς είμαστε Λαγονήσι και κατεβήκαμε την ίδια ώρα αλλά φύγαμε κατά τις 11:30. Εμείς πήγαμε στην παραλία που είναι στο τέρμα της Απειράνθου.

Είχαμε μια παρόρμηση χθες το απόγευμα. Τα μαζέψαμε και ήρθαμε (ξεχάσαμε βέβαια τα μισά από όσα χρειαζόμαστε, αλλά έτσι είναι οι ξαφνικές αποφάσεις).

Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Εμεις παμε στο "Πευκο". Ειναι πανω στη λεωφορο Σουνιου, με ξαπλωστρες και καντινα. Στα θετικα της εχει και τη ντουσιερα για να ξεπλενομαστε απο τα αλατια πριν φυγουμε, ειδικα τωρα που μενουμε μακρυα.

Εκει πηγαιναμε και περυσι, εκει τη βγαζουμε και φετος.. Το στεκι μας εχει γινει! ;)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...