Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 544
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Linaki2012 είπε:

κοριτσια γεννησσε κ η Ζωη μας ενα μπεμπαρο 4’300 κιλα θηριο :-D το εβαλε στο φβ λογικα θα μπει να μας πει κ εδω τα νεα της! 

 

 

αχ να της ζήσειιιι!! τις καλυτερες ευχες μας δωστης!! πωπωω!! παιδαρος οχι αστεια!!χιχι!!

7 ώρες πρίν, zouzounel 73 είπε:

@Myrtoulita  na sas zisei.lete na eimai i epomeni koritsia? paraskevi programmatismeni kesariki

με το καλό και σε σένα κοριτσι μου!!! περιμενουμε νεα όποτε μπορεσεις και συνελθεις! 

7 ώρες πρίν, Myrtoulita είπε:

Σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια μου!! Με το καλο και τα δικα σας νινια!!! Τοση ευτυχια δεν περιγραφεται!! :mad:

φαντάζομαι!! αντε να την χαιρεστε και να την καμαρωνετε!! ευτυχία!!

αντε ν δουμε και οι υπόλοιπες με το καλό που μείναμε!!! ουφ!! χαχα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μυρτουλιτα κορίτσι μου να σου ζήσει η μπεμπουλα! !! Καλή ανάρρωση κοπέλα μου να έχεις. ..όντως τόση ευτυχία δεν περιγράφεται με λόγια! !!! Ευχές πολλές και στη ζωή μας με τον μπεμπαρο! !! Γερά και καλοτυχα τα μωράκια όλων μας κορίτσια με το καλό και στις επόμενες γεννήσεις η Παναγία μαζί σας! Εμείς προσπαθούμε να εδραιωσουμε τον θηλασμό. Μέχρι στιγμής δεν έχουμε πιει καθόλου ξένο και θηλαζουμε απεριοριστα. Έχω κ τονκούκλο μου  (μεγάλος αδερφός πια ) που κοιτάζει τρυφερά κ την αδερφουλα του κ την μανούλα. ..κύριος το αντράκι μου! Σας φιλώ κορίτσια μου :-P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Τι ωραια!! Κορίτσια να σας ζήσουν τα μπουλουκακια!! Αχ αντε κι εμεις κοντεύουμε!! Τετάρτη εχω ραντεβού, θα μου μετρήσει το πάχος στην τομη της μητρας. Αν ολα οκ συνεχίζουμε για φυσιολογικό τοκετο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ζωη να σου ζησει κ εσενα το μωρακι!!!

Εγω ειμαι σε φαση αφασια αλλα ωστοσο κανω υπομονη , 36+5 σημερα. Κι εγω εχω ραντεβου την Πεμπτη , κι εγω ειμαι vbac, το τριτο μου ηταν καισαρικη. Αλλα  ευτυχως εδω δεν εχουν τετοια συστηματα με μετρησεις κλπ  , ουτε σε βλεπουν καθε βδομαδα οπως στην Ελλαδα, ουτε ΚΤΓ κανουν, μονο αν υπαρχει ιατρικος λογος! Ευτυχως προς το παρον ολα πανε καλα κ αν ειμαι τυχερη και ειναι ελευθερη η πισινα, θα γεννησω εκει <3

  • Μου αρέσει 1

EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ειμαι στην ομάδα vbac!Τελικά κατι μου έτυχε και θα παω αυριο στον γιατρο. Πάντως απο τον 7ο που με παρακολουθεί ο ίδιος με στήριζει για φυσιολογικό λογω του ότι τα 2 πρωτα ηταν φυσιολογικά. Αν μου λεει ολα ειναι σωστα, οπως η θέση του μωρού η διαστολή, και γενικα εξελίσσεται ομαλά θα παμε φυσιολογικά. Τωρα για την μέτρηση τελευταία μου το είπε. 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

ερώτηση..παίζει ρόλο ο πλακουντας η θέση του δλδ για τον τοκετο αν ειναι πλαγιος?

 

οχι απ όσο ξερω μονο οταν ειναι χαμηλος επιπωματικος ειναι απολυτη ενδειξη για καισαρικη... 

14 ώρες πρίν, zooula36 είπε:

Ναι ειμαι στην ομάδα vbac!Τελικά κατι μου έτυχε και θα παω αυριο στον γιατρο. Πάντως απο τον 7ο που με παρακολουθεί ο ίδιος με στήριζει για φυσιολογικό λογω του ότι τα 2 πρωτα ηταν φυσιολογικά. Αν μου λεει ολα ειναι σωστα, οπως η θέση του μωρού η διαστολή, και γενικα εξελίσσεται ομαλά θα παμε φυσιολογικά. Τωρα για την μέτρηση τελευταία μου το είπε. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!! :)


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, zouzounel 73 είπε:

koritsia mou gennisame .apoliti eutuxia sta 44 mou xronia. me kopous kai me pono ftasame os edo alla axizei ta panta 

να σας ζησει κοριτσι ,μου!!! να το χαιροσαστε και να ςιναι παντα καλοφωτισμενο και ευλογημενο!!! 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεννησαμε Κ Εμείς το πρωί..σπάσανε τα νερά τ ξημέρωματα Αλλά τελικά ο πλακούντας ήταν πολύ χαμηλά Κ γεννησαμε με καισαρικη.. Όταν τον είδε κιόλας είπε ήταν σε κακά χάλια Κ διαβητικος.. 3800 κορίτσια Κ ο υπέρηχος τον έβγαζε Ούτε 3300.. ασχημουτσικοος χαχαχα... με το καλό σε ολες που μείνατε! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Ζουζουνελ -όνειρα γλυκά  να σας ζήσουν τα μπεμπακια σας! !!!! Αχ κοριτσάκια μου τα μωρά μας αξίζουν τα ΠΑΝΤΑ! ! όπως και όλα τα μωρά του κόσμου να ναι γερά και ευτυχισμένα σε ζεστες αγκαλίτσες μόνο! Πολλά φιλιά σε όλες σας! Πόσες μείνατε; ;;; περιμένουμεεεε! Να φτιάξουμε και πινακακι μετά βρε κορίτσια με τις ημερομηνίες που γεννησαμε! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...